Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

hej ho hej ho sorki ze osttatnio nic nie napisałam ale normlanie na nic nie miałam czasu to był osttani weeeknd z moim słnkiem a teraz to chyba sie zobaczymy na swieta wiec chciałam wykorzystac czas :D:D zdarzyłam wszystko przeczytac widze ze niektorzy mieli słabsze dni i przejsciowe problemy ale jak zwykle dali rade :D:D duzo sie u mnie zmieniło nie wiem nawet czy na lepsze pokaze czas teraz zmykam do łóżeczka bo od 6:00 jestem na nogach :D:D dobranocka moje słonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć robaczki:) klikam klikam i zmykam..:) Fajno Beziku że dalaś znak życia... :) mam nadzieje ze szkola Ci sie podoba i ludzie na roku też:):):) Jak będziesz miala wiecej czasu to czekam na pełną relację :) 😍 Kati... udanego wyjazdu w delegację .. nie zmarznij w uszka 😍 Kamorku.... zdjęcia sa wspaniałe:) to pewnie okolice Wisły.. nie moglam sie napatrzyc na te czerwono - rude lasy, piękne widoki :) wcale sie nie dziwie ze juz sie nie mozesz doczekać kolejnego weekendu .. oby tylko pogoda dopisała :) :):) 😍 brykam do pracki a potem do dentysty i lekarza.. bo znowu cos mi dolega (ja to jestem największym zdechlakiem tu na kafe chyba hi hi hi:) paaa buziaki 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! rzeczywiscie wstazeczki sa po to zeby je rozrozniac, a wczoraj bylo wielkie wydarzenie! Pierwsze pieski otwarly oczy! Teraz sa jeszcze piekniejsze! Bezka- a jak tam na studiach, ja od jutra zaczynam swoje- podyplomowe- tez bede studentka! Kamorek- a dla mnie zdjecia! Ja nigdzie nie jezdze, to moze przynajmiej zdjecia sobie poogladam! Girl- rzeczywiscie szukam \"dobrego domu \" dla pieskow juz sie do nich przywiazalam, a jeszcze z 5 tygodni u mnie beda... bedzie sie ciezko rozstac! Kati- jak z mieszkankiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochani ja tylko na chwilke bo zmykam zaraz do bibliotek szukac ksiazek ale na studiach jest fajnie tylko strasznie tesknie Kamorku ja tez chce zdjecia kochani zmieniłam adres tutaj tez zaraz zmienie jaki mam :D:D całuje wszystkich i kazdego z osobna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
327 :) ach jak fajnie sie wyspac :D A pogoda jaka cudna!! Blekitne niebo i slonce!! Bezka -> opowiadaj, opowiadaj, opowiadaj 🌻 Ghana -> a maja juz jakies imiona?? Girl -> duzo zdrowka zdechlaczku Ci zycze ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Tak Girl są to rejony Wisły :D Swojego czasu często tam jeździłem ;) Chodzą słuchy, że w weekend ma być słonecznie :D ❤️ Biedactwo, zdechlaczku, pewno za słabo \"ktoś\" Cię wygrzewa w łóżku ;) 🌻 bo ja to przy otwartym oknie sypiam :P :) Ghanuś, Beziku fotki już poszły :) Tygrysku oj cudnie się wysypiać :D :D 🖐️ Piegusku 🌻 702 już jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I juz jest 782 :) Ja tez przy otwratym oknie sypiam, czasem szeroko, czasem troche ale uchylone byc musi inaczej sie spac nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka Tygrysku ja tez spie przy otwartym tyko w rybniku musze sie meczyc bo wspołlokatorce zimno 😡 Kamorku zdjatka piekne ja osttanio tez robiłam zdjatka jakbylam na spacerku ale mi jeszcze R. nie przysłał miałam opowiadac ale zabardzo nie wiem o czym na studiach jak na studiach zapowiada sie ciezko :( ale jest fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezka a może współlokatorka ma inne ukryte walory? ;) 946 🖐️ Dobrej nocy i nie wpadnijcie w szaleństwo pełni Księżyca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć robaczki:):):) 286 obiadków.. no ale zeby chociaz do 1.000 doklikać:):):) Kamorku 🌻 .. z tym wygrzewaniem to masz racje... ostatnio coś u mnie z tym slabiutko:P :P :P :) ale mam nadzieje ze juz nie dlugo :P ... chociaz na szczeście moja wizyta u lekarza nie była związana z żadną grypą ani przeziębieniem (na szczęście :) ) .. w dodatku wczoraj kazałam sobie wyrwać zdrowego ząbka (ósemke) bo bardzo mi ściskala ząbki a drugi raz nie nie będe ich prostować... pani dentystka miala wielki dylemat bo baaaardzo jej bylo szkoda takiego zdrowego zęba wyrywać:P Kati.. jak tam sprawy sie mają z mieszkankiem i wogóle ??? :) 😘 🌻 Beziku .. udanych zakupków no i skrobnij nam cos o tych studiach?? hmm i kto to jest R. :D:D:D 😘 buziaki dla wszystkich 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorek- pieknie tam miales, kiedys tez pojde na spacer dalej niz dookola domu... Bezka- no jakich masz wspolstudiujacych, wykladowcow itp. ja dzis zaczynam swoje studia i zobaczymy ;-) Pieski juz wszystkie maja otwarte oczka i zaczynaja chodzic. Trzymajcie sie cieplo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
773 :) alez piekny i sloneczny byl dzis dzien, ale zaczyna sie juz robic brr chlodno... a do mnie stara sie jakis katar przyczepic, wiec herbata z malinami i cytryna go przepedza :) Bedzie ogladac \"wladce\" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Tygrysku, jak lubisz klimaty Władcy Pierścieni to (jak dla mnie) o wiele lepszy jest film pt.: \"Klątwa pierścienia\" w reżyserii Uli Edel. http://pskarzynski.ps.pl/translator/translator.php *** Przychodzi Mosiek do rebego i mówi: - Rebe, rebe, ja mam taki problem! Moja żona jest taka puszczalska, że już ją chyba z pół miasta miało. - Ojej - mówi rebe - wielkie mi miasto Ciechocinek... *** Spotkalo sie pewnego razu trzech kowbojów. Jeden z Alabamy, drugi z Nebraski, a trzeci z Arizony. Siedzieli sobie przy ognisku i od slowa do slowa rozmowa zeszla na temat jacy to oni sa twardzi. Kowboj z Alabamy powiedzial: - Ja to jestem taki twardy, ze jak mnie pewnego razu zlapal krokodyl to ja go pierdut... i wszystkie zeby mu wybilem. Na to kowboj z Nebraski: - Eeee to nic. Ja jak mnie napadli Indianie, cala setka ich byla, to nie dosc, ze ich wszystkich wybilem to jeszcze córke wodza zgwalcilem! A trzeci kowboj nic nie mówil i spokojnie przewracal penisem wegle w ognisku. *** Juhas widzi bacę prowadzącego duże stado owiec. - Dokąd je prowadzicie? - Do domu. Będę je hodował. - Przecie nie macie obory, ani zagrody! Gdzie będziecie je trzymać? - W mojej izbie. - Toż to straszny smród! - Cóż, będą się musiały przyzwyczaić. *** Przychodzi baca do kolegi chirurga i mówi: - Wiesz Kazik pomóż, mam brzydką żonę! Weź ty jej zrób jakąś operacje! - Ja nie dam rady, ale pogadam z doktorami w Krakowie może się da, ale to będzie kosztować z jakieś dziesięć tysięcy. Spotykają się po dwóch tygodniach. Mówi lekarz Kazik: - Tak jak mówiłem, da się załatwić, ino dziesięć patyków przynieś. - A wiesz Kazik, już nie trzeba, gajowy zgodził się za pięć stówek odstrzelić. *** Siedzi baca przed chatką. Przed bacą kloc drewna i kupka wiórków. Przechodzi turystai pyta: - Baco! Co tam strugacie? - Ano, cółenko sobie strugom. Turysta poszedł. Następnego dnia rano przechodzi tamtędy i widzi bacę. Baca siedzi przed klockiem drewna i go struga. Przed bacą górka wiórów. Turysta pyta: - Baco! Co tam strugacie? - Ano, stylisko do łopaty sobie strugom. Następnego dnia: Baca siedzi przed chatką, w rękach trzyma drewienko, przed nim kupa wiórów. Ten sam turysta pyta: - Baco! Co teraz strugacie? - Jak nic nie spiepse, to wykałacke... :) hej 795

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemeczka alez jestescie nie cierpliwi:D:D Tygrysku ❤️ Girl no wiec tak współstudiujacy róznie jak wiadomo w takim gronie jednii chorzy psychicznie :P inni kujony na szczeście przewaga jest tych normalnych sympatycznych ludzi z którymi ja sie trzymam rzecz jasna :D:D ach te zabki. Z tymi ósemkami jest tak ze rosną i tylko przeszkadzają mi np. w ósemce rozpóścił sie korezeń i sie popsuła :P fajwo nie??:D:D aha a Pan R. to hmmm mój facecik :D:D tylko teraz jest daleko stad :( a ja za nim tesknie :( Piegusku ❤️ Ghanuś wykładowcy hmmm no cóż większosc w tym gronie to hmmm .. no .... ten tego... no poprostu wydaje mi sie ze nie wszyscy sa zdrowi :P a nazwaliscie juz piesiulki??:D:D Tygrysku chłodno?? u mnie dzis było tak gorąco ze chodziłamw samym sweterku a przywiozłam zimowa kurtke bo w zeszłym tygodniuzmarzłam jak pies i sie podziębiłam a nie mam czasu na chorowanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
134 :) Pobudka i do klikania przystap!! :) Mamy kolejny piekny, sloneczny dzien :) jestem troche podziebiona i dzielnie walcze, zeby do poniedzialku sie wykurowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani! Przepraszam, ze tak dlugo mnie tutaj nie bylo, ale zaczely sie studia a tym samym ciagle brakuje mi czasu. Ech, c\'est la vie... Poza tym nawazylam sobie troche piwa... poniewaz zostal mi przydzielony wyjazd na Sokratesa w drugim semestrze i padlo na Berlin! W pierwszej chwili nie wiedzialam czy mam sie smiac czy plakac, bo mam \"lekka\" alergie na niemiecki, ktorego uczylam sie tyle lat, ze glowa boli, a ktorego nigdy sie nie nauczylam nawet na najnizszym poziomie! :( Przeszukalam cala strone internetowa uniwersytetu Humboldta, w poszukiwaniu zajec w jakims ludzkim jezyku z mojej dziedziny i nic nie znalazlam... Napisalam wiec do mojego profesora, ze skoro nie ma zajec po angielsku, to ja nie jade... Po czym dziewczyny mnie oswiecily, ze moge wybierac w czym chce i szukac zajec nawet na anglistyce i slawistyce! Tym sposobem napisalal do pana profesora, ze jednak chce jechac! Jeszcze mi nie odpisal, ale ni dostalam potwierdzenia, ze zagladam do skrzynki, wiec chyba chlop mnie nie rozszarpie w poniedzialek zwlaszcza, ze z tym Sokratesem mielismy tyle juz przygod, ze glowa boli!! :) Ghana - jeszcze raz dziekuje za zdjecia szczeniaczkow i prosze o wiecej! Przeciez na nie nie mozna sie wprost napatrzec!! :) Kati - to cudownie, ze bedziesz miala ciasne ale wlasne :classic_cool: :) Bezka - ciezsze sie, ze bardzo Ci sie podoba na studiach! Ja w tym roku tez robie cos, co mi sprawia przyjemnosc i od razu inaczej rano mi sie wstaje z lozka :D :) Girl - baaaardzo duzo zdrowka 🌻 Pozdrowionka dla wszystkich 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
170 :) Pajacykolandia POBUDKA!!! Rozumiem, ze za oknem okropna pogoda, pada, szaro i w ogole ful ale klika sie z cieplego domu, wiec do roboty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×