Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

właśnie, właśnie, a tu w sobotę było prawie do połowy łydki śniegu :/ teraz świeci słońce i mam nadzieję, że szybko zejdzie ;) mimo mroziku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z dniem wiosny powrócił tez internet. Uffff wreszcie. Kati a orientujesz się, może czy z niemowletami i dziecmi do 5 lat, mozna latac samolotami tylko na dowód osobisty????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jeszcze mam pytanie :) W co się bawicie z swoimi dziećmi? Mnie czasem czacha dymi od wymyślania w co się bawić z Polą i czasem mam wrażenie, że się Polka nudzi... Jakie zabawki byście poleciły? Ja ostatnio kupiłem taką gumową piłkę do masażu z takimi wypustkami. Puzzli za bardzo jeszcze nie chce układać, ale np. lubi zabawę z laleczkami, pieskami w coś rodzaju teatrzyk. Zjeżdżalnia na razie poszła w odstawkę, samochód również (nic nie wspominam o hulajnodze i deskorolce :) bo to ze względów na wzgląd jeszcze za mała ale czasem ją przewiozę :) Lubi "gotować" lecz na prawdziwych garnkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorek - Nina uwielbia puzzle - może po mamie ;-) gotuje na swojej zabawokowej kuchence - rysuje - ma też takie szablony do rysowania- wiesz co się obrysowuje jakieś np zwierzątka, i życzy sobie żółwia albo rekina itp. hitem sa naklejki - sa takie książeczki akademia dulatka czy coś w tym stylu - są kolorowanki i do tego naklejki - oczywiście największa frajda to naklejki. I czy można zaliczyc do zabawy wywlekanie wszystkiego z szuflad?? bo jak tak to to jest jedna z ulubionych zabaw Niny. Lubi jak jej się czyta książki, niektóre wierszyki już częściowo powtarza - np ostatnie słowo w wersie. No i najbardziej lubinam pomagać w gotowaniu, sprzątaniu - tylo nie zawsze to ułątwia nam zadanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Nina lubi tańczyć - robimy też razem gimnastykę! Dziś dalej słońce! Ja umieram na ból zatok,, wszystko mam zawalone katarem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) a tak Pola też lubi naklejki (ale zauważyłem, ze ciut mniej już). Tańczyć lubi oraz być huśtaną :) Długo nie wytrzymuje przy czytaniu bajek ale za to Peppe potrafi oglądać parę odcinków pod rząd... Nawet zapamiętuje o czym były gdy się pytam :) Słońce 🌻 i śnieg topnieje aż miło. Jedynie mi kwiatki na balkonie, które już wystawiłem, ściął mróz :/ Nie chciało mi się ich z powrotem wnosić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ou aż tam Cię Tygrysku wywiało.... Jaką masz pogodę? Nie zapomnij przestawić zegarka w weekend :) U mnie zachmurzone z przejaśnieniami ;) Nie wiecie jak z tym promieniowaniem? Internet perfidnie milczy a ponoć już przyszło nad Polskę. Się zastanawiam czy dać jod córce czy nie, zadzwonię do lekarza i się zapytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie podawać jodu gdyż może to bardziej zaszkodzić. To co przyszło nie szkodliwe i po prostu mniej przebywać z dzieckiem na dworze. 🌻 odświeżyła mi się stara przepowiednia, ze żółta rasa zaleje świat i będzie koniec świata. Może się spełni tyle, że zaleje świat promieniowaniem :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorku, juz wrocilam do stolicy ;) pogoda byla w miare ok, tylko straszliwie zimny wiatr szalał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Tygrysku :) Oszkliwa jest ta zmiana godzin. Niech to zniosą jak w Rosji :D 🌻 Dzisiaj świeci pięknie słoneczko :D a tu człowiek w pracy :P :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak - ja tez głosuję zaaa!! Niech cały czas będzie czas letni!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik klik :) Dzis Franio po raz pierwszy byl u fryzjera :D I byl bardzo grzeczny :) Wyglada slodko. Troche podciela mu pani wloski, ale nie za duzo, bo ma takie sliczne loczki :P Ja dzis tez zrobilam cos dla siebie: fryzjer i kosmetyczka :) Ponad 2 godziny ciszy (zadnych dzieci:P ) i relaksu :) Pogoda fatalna - snieg z deszczem, grad. wiatr i zimno :O Oby to sie szybko zmienilo, bo kupilam wiosenny plaszcz i jakos nie mam okazji, zeby go ubrac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram wniosek o zachowanie czasu letniego :) Kati -> fatalna masz pogode, tutaj jest slonecznie i rzesko. fajnie, że mialas czas tylko dla siebie, to sie liczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej to Kati musisz wyglądać teraz szałowo :D Co od fryzjera to na razie ja obcinam Polkę ;) tylko grzywkę :) zapuszcza włosy 🌻 Masz taką brzydką pogodę?? U mnie tak było w sobotę ale od niedzieli świeci słońce plus poranny mrozik Ghana ❤️ jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorek - posiedziałam trochę w domu i jest lepiej. Ale coś się nie mogę dostroić do nowego czasu i nie dosypiam :-) I jeszcze dziecko w brzuchu mnie kopie strasznie! :-) Kati - wow wiem jak to fajnie wygospodarować czas dla siebie!! relaks psychiczny - to jest to!! Nina też u fryzjera była grzeczna, te panie chyba mają dobry wpływ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku czyli jak to potocznie mówią: Jest zajebiście :) chociaz rano miałem - 1 C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale w weekend ma być ponad 20!!!! Ziemniakiz ogniska zbliżają się wilekimi krokami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana, powiedz kiedy bedziesz piec ziemniaki a wpadne na ognisko :D dzisiaj jest naprawde cieplej, zalozylam lzjesza kurtke i jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dobrze pójdzie to i w sobotę i w niedzielę :-) U mojej siostry koło domu jest miejsce na ognisko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ar ar ar dzisiaj pada ale jest ciepło :D jak zaświeci Słońce to roślinki tak się zazielenią że ho ho proszę siadać 🌻 Ghana mniam super ziemniaki z ogniska :D są lepsze od kiełbasy :) hihi dzisiaj prima aprilis :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×