Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

to już dzisiaj 1 luty :) ciut niej mroźniej niżeli wczoraj :D i wciąż świeci Słońce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to -7!! zimno! ale słonce! kati - a myśmy myśleli, że JUŻ :-) no to czekamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanuś, czyli wszystko w porządku, cieplej jest :) czasy się zmieniają.... -czym się różni przedwojenna sekretarka od obecnej? - przedwojenna mówiła "Panie, pohamuj się" -a obecna? -chamie, opanuj się. Nie wiem czy to śmieszne, ale na pewno prawdziwe. +++ Naczelnik wydziału śledczego mówi do jednego ze swoich podwładnych: - Słuchaj, Szymaniak. Jedziesz na Lazurowe Wybrzeże zbierać informacje o planowanym przerzucie narkotyków. Twoja historia jest taka: jesteś milionerem, masz piękną żonę, właśnie kupiliście willę na Lazurowym Wybrzeżu i pod pozorem zdobywania znajomości organizujecie wystawne przyjęcia i zapraszacie bogatych gości. Masz wkupić się w łaski lokalnych mafiozów i przekazywać nam informacje. Chwileczkę... Tu naczelnik podnosi słuchawkę i wybiera numer swojej sekretarki: - Pani Marysiu, jak stoimy z walutą? Odkłada słuchawkę: - Szymaniak, historia się odrobinę zmienia: jesteś niewidomym żebrakiem... +++ 12 -letni synek, pyta ojca - Tato, a co właściwie robi się w agencji towarzyskiej? Ojciec mocno zakłopotany odpowiada: -Synku, ogólnie rzecz biorąc można powiedzieć, że robi się tam człowiekowi dobrze za pieniądze. Synek jest ciekawy. Raz dostaje od ojca pieniądze na kino, ale zamiast na film biegnie do owej agencji i dzwoni do drzwi. Otwiera mu zdziwiona pani: - A co ty chłopczyku chciałeś? -No, chciałem, żeby mi zrobiło się dobrze, mam nawet pieniądze! Pani poprosiła chłopca do środka, następnie zaprowadziła do kuchni, ukroiła trzy duże pajdy świeżego chleba, posmarowała masłem, miodem i podała chłopcu. Chłopiec wpada do domu i krzyczy; - Mamo, tato byłem w agencji towarzyskiej. Ojciec o mało co nie spadł z krzesła, mamie oczy na wierzch wyszły. -I co?! - pytają nieśmiało rodzice - Dwie zmogłem, ale trzecią już tylko wylizałem..................Matka zemdlała. +++ Pewien parafianin tłumaczył księdzu: - Wie ksiądz, ja to jestem wierzący, ale niepraktykujący. Na to ksiądz: - Ja jestem nudystą, ale też nie praktykuję. - Przecież to bez sensu - zdziwił się parafianin. - No właśnie - odparł ksiądz. +++ Piotrogród 1917 rok. Wnuczka dekabrysty słyszy na ulicy strzały. Wysyła sługę, by dowiedział się, co się dzieje. Po pewnym czasie sługa wraca: - Panienko! Rewolucja! - O, rewolucja, to wspaniale. Już mój dziadek marzył o rewolucji. A czego oni żądają? - Chcą żeby nie było bogatych. - Dziwne. Mój dziadek marzył, żeby nie było biednych! ++++

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik klik :) Ciagle w dom, ale mam wrazenie (i nadzieje;)), ze to juz niedlugo :D ledwo juz sie turlam :P Wczoraj moglam poznac plec, ale odmowilam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati - dasz rade - może to będzie prezent na walentynki!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba musze umyć samochód, starszny syf..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba musze umyć samochód, starszny syf..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana jak to napisałaś to przypomniał mi się odcinek Świnki Peppa o myciu samochodu :) Kati jak sytuacja? 🌻 Ja Poli kupiłem szlafrok z kapturem, bo maleństwo lubi gonić nago po mieszkaniu (nie tylko po kąpieli).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo macie newsy!!! Super gratulacje!!!! A jednak na walentynki to już będą w domu dawno :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja czyli juz po??? Tadziu??? Gratulacje dla mamy i syneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ezka
Za oknem armagedon, chciałam przewietrzyc i prawie mnie wywiwal. Olaboga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście ten wcześniejszy wpis to mój. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - super! Jeszcze raz gratulacje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje! Ile synus wazy???? Kati samych facetów masz w domu! U nas słońce ale głowę chce urwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
F. pewnie pomaga mamie przy braciszku. Dzis byłysmy z Julą w żłobku, biegała po całej sali jak szalona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×