Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Witam i klikam :) Pogoda nieciekawa wieje (choć nie tak mocno jak w okolicach Sylwestra ;) ) i pada deszcz. Dziś trochę spokojniej :) Tajgerek moim aparatom pogoda jest najzupełniej obojetna - one i tak nigdy nosa poza dom nie wystawiają :) Niestety okazało się, że kuchnia będzie jednak dopiero za tydzień. No cóż - jakoś dam radę ;) Miłego piatku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc i czolem :) jak fajnie, ze to juz piatek Kati -> u Ciebie wieje slabiej niz na sylwestra?? tutaj duzo, duzo, duzo mocniej... czasem prawie isc sie nie da... jakto nie masz kuchni?? to samymi kanapkami sie zywisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć robaczki:) .. jeju jeju.. ale u mnie wieje... (zapewne jak u szystkich) ale ja sie boje takich wiatrów... brrr i jakos trudno sie skupic na pracy kiedy za oknem drzewa się wyginają.... trzymajcie sie ciepło i nie dajcie porwać wiatrowi :) 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana -> 🖐️ glowa do gora juz prawie weekend :) Girl -> tak u mnie tez wieje, tzn teraz jest juz znacznie spokojniej... na szczescie ani w domu ani w pracy nie mam okien na zachod, wiec wiatr specjalnie mi nie przeszkadza... Kati -> sa tez gorace kubki - kisiele, budynie i galaretki.... no i sporo rzeczy w proszku do ktorych wystaczy wody dodac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajgerek daję jakoś radę :) Szczególnie jak się dowiedziałam, że kuchnia będzie tańsza niż początkowa (przyblizona) cena :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz nie wieje tak strasznie, za to pada... :P Kati -> o to jest bardzo dobra wiadomosc, warta przeczekania jeszcze tygodnia bez kuchni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór 🌻 *** \"Jak inaczej nazywają naturalną metodę antykoncepcyjną?\" Odp.- \"Watykańska ruletka\" *** - Spotyka się dwóch ruskich i jeden mówi: -Wiesz byłem ostatnio w Mongolii i tam jest taki zwyczaj, że jak się rodzi syn to ojciec sadzi drzewo. Jak ten syn wyrośnie na patafiana to się je ścina. -I co?? -Step po horyzont *** Najkrótsza chyba bajka na świecie: Dawno, dawno temu pewien młodzieniec spytał swoją dziewczynę: - Wyjdziesz za mnie? Ona odpowiedziała: - Nie! I człowiek żyje długo i szczęśliwie, chodzi na ryby i na polowania, gra w golfa, pije piwo i pierdzi kiedy tylko ma na to ochotę. *** Małżeństwo siedzi przy obiedzie. Żona do męża: - Wiesz Stasiu, kiedy pomyślę, że nasze małżeństwo trwa już 25 lat, to ciepło mi się robi przy sercu. Mąż odpowiada: - Daj spokój Helena, po prostu cycek wpadł Ci do zupy. *** - Wiesz, moja żona chyba nie żyje. - Jak to?! - No seks to tak jak zwykle, ale garów i prania ciągle przybywa. *** Facet kupił sobie fajny duży telewizor, przyniósł do domu, żona patrzy, a na pudle sporo jakichś znaczków informacyjnych. - Kochanie co oznacza ta szklanka na opakowaniu? - pyta żona. - To znaczy, że zakup trzeba opić. *** Spotykają się dwaj sąsiedzi na ulicy. - Czy uprawiał sąsiad seks we troje? - pyta jeden. - Jeszcze nie - odpowiada zapytany. - A chce sąsiad? - Oczywiście! - To biegnij sąsiad do domu, a szybciutko... *** Żona oschle zwraca się do męża do męża: - Mój drogi, idę założyć sprawę rozwodową... - Obydwoma rogami jestem za! *** ksiądz do małej dziewczynki: - a ty dziewczynko umiesz się żegnać? - tak..... do widzenia *** - Największa podziemna organizacja w państwie? - Cmentarz. *** On: Odwróć się i zdejmij majtki! - Ona: - Nie, Leszek, nie chcę w pupę! - On: - Nie bój się, Sylwia, to nie boli. - Ona: - A Ksenia mówiła, że boli! - On: - Ksenia się wierciła, nie mogłem trafić to i może zabolało. - Ona: - Leszek... wstydzę się... - On: - Sylwia, znamy się przecież od ... lat. Przecież nie możesz się mnie wstydzić, Sylwia! - Ona: - To... to... to zamknij oczy, Leszek! - On: - jak zamknę, to nie trafię! - Ona: - Leszek, to weź jakoś... inaczej! - On: - Inaczej... inaczej! Otwórz usta! Weź do buzi, łyknij! - Ona: - Dobrze.... - On: - A teraz idź do poczekalni i powiedz, żeby weszła następna. - On (po jej wyjściu): Cholerne baby, jak się one tej szczepionki od grypy boją! Tylko: \'tabletka\' i \'tabletka\'. ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ostatnio mialam duzo nadgodzin w robocie i nie mialam czasu an neta wchodzic. ale w pajaca klikam pamietajcie ze dzis baci dzien a twoj tekst tygrysie o mydelku jest bombowy dopiro dzis go przeczytlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak pieeeeknie jest na dworzu :D Bezka -> Ty sie nie przepracuj, co za duzo to niezdrowo, naprawde, dbaj o siebie!! Kamorek -> super kawaly, nie znalam ich - dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochani:) ... ale zabalangowalam w weekend i w sobote i w niedziele... ledwo siedze w pracce... zasne na 100% na klawiaturze tylko nie wiem jeszcze o której godzinie.. ale coś czuję ze nastąpi to niebawem:P Kati.. super ze kuchnia będzie tańsza i tak samo ładna jak sobie wymyślilaś. juz sie nie moge doczekać jak podzielisz sie z nami efektem końcowym w postaci fotek :) 😍 buziaki dla wszystkich 😘 biore sie za rozkładanie papierów.... bede dzis chyba symulować hi hi hi girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) na dobry poczatek dnia mam goraca czekolade, moze ktos ma ochote?? Girl -> a gdzież to tak imprezowalas?? :D na klawiaturze lepiej nie spij, bo Ci sie literki na policzku odcisna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Pogoda fatalna (wieje i leje), trzecią noc nie spałam i doła mam kilometrowego :( \"Świetnie się tydzień zaczyna... Kamorek świetne kawały :) Tajgerek czekam cierpliwie ;) Girl 👄 Ghana 🌻 Bezik 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest zima!!! cale minus 1 i zamarzniete kaluze ;) Kati -> jak sie dzisiaj czujesz?? negocjaje zakonczone sukcesem?? Kamorek -> a co to za swinstewska nam pokazujesz?? ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie.:) u mnie też mrozek i wielkie brrr... ciekawe czy jutro spadnie śnieżek.. normalnie nie moge sie doczekać:) :P klikam i spać brykam bo padam ze zmęczenia.. paa kochani buziaki 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dzieciaki :) jest zima i snieg, i wiatr i mroz... ja chce juz wiosny!!! :P zadzwonili do mnie w sprawie pracy ale rozmowa mialaby byc w Lodzi i nie wiem czy jechac... to nie jest TA wymarzona praca, a raczej po prostu lepsza praca... ech... musze szybko sie nad tym zastanowic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik! Kraków zasypało sniegiem, samochodem nie da sie jezdzic- zima zaskoczyla drogowcow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W związku z paskudną pogodą wysyłam Wam świeżutkie cieplutkie i rozgrzewające zdjęcia moich najsłodszych na świecie kotków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jade, zadzownili z innej firmy, takiej z kategorri \"to jest TO!!\" :) (oczywiscie na razie tylko rozmowa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zima, zima, zima pada, pada snieg :) Kati -> spokojnie rozmowe mam dzisiaj o 16:30 i wtedy prosze monco trzymac kciuki!! :) dziekuje za zdjecia, kociaki sa cudne a Lula to juz nie takie malenstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×