Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Oprocz sloneczka przesylam Wam fotki za slubu (a przynajmniej probuje przeslac, bo poczta mi szwankuje i strasznie dlugo mieli wszystko :O )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fotki doszły... tylko Słooooneczko coś ma opóźnienia ;) pewno przez to że Ci szwankuje poczta 👄 lecę dooglądać zdjęcia ze ślubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotki są! Super wyglądałaś :D Ale słonka nie ma dalej - ale przestało padać... pewnie na 5 minut...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop hop gdzie jest słonko?? szaro-buro, zimno i deszczowo... ponoć to sprawka frontu ze wschodu... no tak, czy cokolwiek dobrego przyszło ze wschodu? łącznie z trzema królami... :P Kati zdjęcia rewelacyjne Tygrysku czekam na więcej :D idę sobie zrobić kakao :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poranny :) Slonko swieci i pogoda jest calkiem pozytywna ;) Wyslalam Wam jeszcze 2 mejle ze zdjeciami - to juz ostatnie, obiecuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A od dzisiaj miala byc poprawa pogody... a tu dupa!!! Wczoraj zepsul mi sie samochod - to nie najlepszy pomysl spychac samochod ze skrzyzzowani w 4 miesiacu ciazy... ale w zlosci zapomnialam, ze jestem :) ale nic sie chya nmie stalo! Życzę wam slonka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanuska bedzie dobrze :) W razie czego mozesz sie przejsc do lekarza, zeby sie upewnic, ale jesli dobrze sie czujesz i nic sie nie dzieje, to powinno byc ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerberek
hej mam sprawde jestem wlasnie w pracy i bije sie z myslami czuje sie fatalnie jestem chora ale boje sie zadzwonic do szefa i powiedziec ze chce isc do lekarza i wziasc na jutro wolne bo pracuje narazie na okresie probnym poltora miesiaca. boje sie z emnei wywali albo nie przedluzy umowy co mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nadal ladna i sloneczna pogoda :) Ja bym poszla do lekarza, w koncu choroba to nie jest jakis Twoj wymysl czy zlosliwosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) a u mnie słonko coś się przebija przez chmury ale nadal jest zimno jak diabli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik domowy. Dzis chyba nie jest dobry dzien - bardzo zle poczulam sie w pracy, zrobilo mi sie slabo i w ogole zle... W zawiozl mnie do lekarza, ale cisnienie bylo ok... Spalam cale popoludnie i czuje sie troche lepiej, ale nadal boli mnie glowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati a jak sie dzisiaj czujesz? pogoda cudna, chodzialm w krotkim rekawku i bylo mi cieplutko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widac snu akurat potrzebowalas :) u mnie pogoda nadal ladna, chociaz znacznie mocniej wieje, przez co jest chlodniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati będzie dobrze 🌻 A łapie skurcz nogi... P wczoraj jakoś mało aktywna była. Zapowiada się, dzisiaj ładna pogoda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Byłam w piątek u lekarza - wszystko w porządku :) nawet pchanie samochodu nie zaszkodzilo, chociaz pani doktor powiedziala, ze to niewskazane :) Dziś samopoczucie super! Jakoś tak mam wiecej energii po weekendzie i pogoda wreszcie ladna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech u nas pogoda gorsza - chlodniej i deszcz troche pada... Jutro mam usg :) Malenstwo od soboty ruchliwe - ciagle wywija jakies piruety ;) Troche dziwne uczucie :D Ugniata tak jak Marmolad gdy sobie szykuje legowisko na mojej poduszce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech Kati, ciekawe czemu nasza P tak mocno nie szaleje... niby powinna (?) skoro jest o ok 4 tyg \"starszawsza\". My mamy USG w okolicach 15tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana, cos takiego pchanie samochodu jest niewskazane :P ;) fajnie, kazde z \"naszych\" dzieciatek juz rozrabia ale i tak na swiecie pierwszy bedzie Kamorkowy potomek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a jednak się rusza :) Tygrysku :D może \"pokamorek\" albo raczej \"pokamorka\" skoro córeczka :) Jeszcze trochę ponad 3 miesiące :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×