Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Kati o to to to podoba mi się to: córusia tatusia :D:D z samego rana wpadłem na deszcz, fjuuu :) Na razie u mnie chłodno. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) u mnie tez pogoda bardzo ladna, sloneczna i jest cieplo :D Kati -> gratuluje synka! najwazniejsze, ze prawidlowo rosnie :) Kamorek -> tak, tak coreczka tatusia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik popoludniowy :) Bylam dzis na kontroli - okazalo sie, ze mam za malo zelaza i musze brac zelazo w tabletkach plus jakies witaminki :) Poza tym ok :) Milego popoludnia i weekendu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik wieczorowa pora ;) W poszedl na wieczor kawalerski brata a ja zrobilam pyszna zupke serowa i przygotowalam lososia na jutrzejszy obiadek :) A moj maly Syneczek od wczoraj wykonuje rozne ewolucje i nawet W mogl to w koncu poczuc :) Maly rozrabia jak nie wiem co ;) Milej niedzieli 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bylam dzisiaj na dlugim spacerze w lesie! pogoda jest tak cudowna, ze chodzilam w krotkim rekawku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Tygrysku a u mnie mgła jakiś czas temu opadła ukazując piękne niebieskie niebo wraz ze słonkiem. Piękny weekend i początek tygodnia :D Kati i jak wrażenia W gdy poczuł F? Byliśmy w weekend na dwudniowym weselu szwagierki :) Potańczyliśmy ostrożnie :) fajnie było, dzisiaj poprawiny ;D P była spokojna (pewnie spała podczas tańców) dopiero potem w domu dała znać o sobie :) W środę jedziemy na USG. Ciekawe jak się czuje Ghana 🌻 A co się dzieje z Linka, Girl, Elles??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez bylo dzis slonce :) Girl, miala wyjechac do swojego Robaczka - slub w planach! Elles - studiuje, pracuje i robi prawko, postaram sie ją tutaj przygnac ;) niestety nie wiem co u Linki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poranny :) Pogoda się niestety popsuła, a i humor mam średni (miałam wczoraj niemiłą sytuację i fryzjera :O chciałam pójść do nowego fryzjera blisko domu, bo teraz dojeżdżam do swojej fryzjerki kawał drogi, ale baba była tak niemiła, że wyszłam nim usiadłam na fotel)... Kamorku uczucie kopania jest niesamowite ;) Zresztą co ja Ci będę opisywać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku dzięki za info, pozdrów Elles 🖐️ Kati, no mogłabyś mi poopowiadać... ostatnio nie moge wyczuć... ech ech ale dzisiaj mi się śniło :D śniło mi się, że P miała czarne włosy, (już miała tak z sądzę z około roczek) i przyczłapała do mnie i zasneła mi na kolanach :D a u mnie słonko dzisiaj nadal gości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poranny :) Pogoda taka sobie- zrobiło się chłodniej, wczoraj lekko kropiło, a dzis jest słońce... Mały zaczyna coraz bardziej brykać, co bywa trochę uciążliwe w pracy ;) MIłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) w nocy padało, teraz też czasem kropi, zachmurone ale jest ogólnie ciepło :) jeszcze chwilka i będzimy dłużej mogli pospać o godzinkę ;) P jak zwykle obudziła A nad ranem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej - zgłaszam się po chorobie :) Zostałam ciocią - tydzień temu urodził mi się siostrzeniec! I ja już nic więcej nie chce słuchac o porodzie :) wystarczy mi \"strasznych\"opowieści :) U mnie już ruchy czuć - ale na razie, bardziej wewnętrznie! Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ghanuś :D Jak już się czujesz po chorobie jak i podczas ciąży? Maleństwo ma się dobrze? Który to już masz tydzień? Moja koleżanka z pracy jak była w ciąży też miała dosyć tych opowieści o porodzie :) Haha najgorsze, że ja też się załapałem na te opowieści ;) Nie wiecie jaką głoszą pogodę na weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poranny :) Dzis odpoczywam w domku :) Ostatnie dni w pracy troche mnie zmeczyly (ciezko siedziec z takim brzuchem prz biurku...), a poza tym F ostatnio mocno daje mi w kosc ;) dzis prawie nie spalam, bo strasznie kopal i sie wiercil. Wiec postanowilam troszke odpoczac :) Popoludniu jade do fryzjera, a wieczorkiem ide z kolezankami na goraca czekolade do wedla :) W koncu mi tez sie cos nalezy od zycia ;) Milego, choc deszczowego, dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) wczoraj się P chyba obróciła :) A powiedziała, że jeszcze takiego czegoś nie czuła. W szkole była bardzo aktywna, potem spała i ciut na wieczór się poruszała. Już nie moge się doczekać :D będzie jazda... hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na weekend u mnie podobno zimno - 8 stopni i troche deszczowo... a ja chcialam isc na grzyby... byleby nie padalo... Kati - u mnie słoneczko przeswieca - idealny dzien na odpoczynek :D Ja dopiero od poniedzialku ponownie jestem w pracy i juz odczuwam lekkie zmeczenie! A o 4 rano też miałam pobudkę - kopnięcia itp :) Kamorek - tydzień 20. prawie połowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×