Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

ja slyszalam, ze w weekend ma byc ladnie... Kati -> F.? czy ja cos przegapilam, czy mam skleroze i nie pamietam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry dzionek :) słonko wyszło ale wieje zimny wiaterek... Wczoraj naprawiałem spłuczkę ;) hehe a le to nic, potem jak z A ogladaliśmy tv, przyłoszyłem ucho do brzuszka i wyobraźcie sobie, że P zaczeła baraszkować i czułem ją :D centralnie mnie 3 razy w miejscu ucha kopneła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na południu ma być ładnie, tylo zimno, my chcemy jechać na grzyby, ale pies jest chory i nie wiemy co z teo wyjdzie, dzis weterynarz i decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brrr pada... a ja w sobote znow ide na konwencje fitness, tym razem Miedynarodowa :) Franek -> ladnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik niedzielny :) Wrocilismy z wesela i oznajmiam, ze zamykam sezon weselny na rok 2008 :D Bylo zreszta bardzo fajnie :) A jutro mam wolne... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta da :) piękna pogoda w weekend była :D spędziliśmy całą sobotę w ogródku a część niedzieli na relaksie :) wczoraj też zobaczyliśmy jak bruszek się rusza :D Super wrażenia :) dotknałem palcem w jedno miesce a tam zaraz pokazało się wypuklenie. Chociaż czasem chyba wiedziała, że ją się obserwuje bo siedziała cicho by potem znowu poruszać się. Harcuje ostatnio mocno. Nawet kilka razy pod rząd, tak jakby boksowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech ani w weekend ani dzisiaj ladnej pogody nie ma.... Kamorek -> jak teraz tak Ci córa harcuje to co będzie jak bedzie miec wiecej przestrzeni? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poranny :) Obudzilam sie pol godziny temu z paskudnym bolem gardla :( Chyba mnie przewialo... ech... Przynamnie dzien jest piekny, sloneczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku :) trzeba będzie mieć oczy dookoła głowy przy niej... Ciekawe jak będzie wyglądała... po kim oczy, włosy, charakter!!! Jak będzie uparciuszek to po mnie :P Kati to na weselu cię dopadło? Ja byłem w zeszłym tygodniu na weselu szwagierki :) i też była super pogoda. Podobno ma się do środy utrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorku właściwie jak już jechałam, to troszkę dziwie się czułam, a na weselu chyba mnie przewiało jeszcze i gotowe... No nam to chyba piłkarz rośnie ;) Powolutku kończymy 6 miesiąc - ciekawe co mnie jeszcze czeka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Ja w weekend byłam na grzybach - może grzybów niedużo ale i tak fajnie :) A wczoraj ukulturalniałam się na koncercie! Czyli wykorzystany weekend!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poranny :) Czuje sie podle - nie dość, że mam zapalenie gardła to jeszcze ledwo dojechałam do pracy, bo tak mnie mdliło i zaczęłam dzień od wizyty w toalecie :( Coś czuje, że dziś długo nie wytrzymam w pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam słonecznie jak ten poranek Kati dasz radę skontaktować się z lekarzem? A nie może spać po nocach... biedactwo się męczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak wczoraj pojawilo sie slonce! dzisiaj tez jest :) Kati -> a musi byc w pracy? Ty i Franuś jestescie teraz najwazniejsi! zdrowka zycze ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - mnie tez wróciły mdłości... a ty owinnaś kurować się w domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poranny :) Kolejny podly dzien- czuje sie raczej koszmarnie (boli mnie gardlo i jestem slaba) - przyjechalam tylko na 2 godziny zalatwic najwazniejsze sprawy i wracam do lozka. Pol nocy nie spalam (reszta to byla kiepska drzemka), bo sie zle czulam, denerwowalam praca (mialam wczoraj niemily dzien), a na koniec Maly zaczal szalec i musialam zjesc kanapke o 3 nad ranem... Tajgerciu to \"zglos do usuniecie\" to sie wczoraj pojawilo i nie wiem w sumie po co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku ja się cieszę :) A mi dzisiaj rano mówiła, że wczoraj córcia oddawała jej, A dotykała w brzuszek a P zaraz w tym miejscu kopała. hmm podejżane, bym powiedział totalna ingiwilacja ja bym to \"zgłoś do usunięcia\" zamienił na \"życzliwie donoszę\" :P :P dzisiaj kolejny słoneczni dzień 🌻 Kati jak się czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik domowy :) Za godzine mam wizyte u lekarza - to pewnie zwykle przeziebienie ale wole sie upewnic. Kamorku no raczej troche slabo sie czuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek! poranek i przedpoludnie byly pracowite - dopiero teraz mam czas kliknac cos mnie dzisiaj gardlo boli, Kati może przejelam Twoje przeziebienie?? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam od lekarza - mam zwolnienie do konca przyszlego tygodnia. Niby tylko zapalenie gardla (nawet goraczki nie mam), ale kazala mi to porzadnie wylezec. Boli mnie gardlo i glowa, a w ogole to czuje sie tak jakby ktos wyjal wtyczke z kontaktu - zero sily :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×