Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Ghanuś, jak A coś brało na kaszel to zrobiłem jej syrop z plasterków cebuli przełożonych cukrem w miseczce i odstawiłem na kaloryfer b ypuściło soki. Potem piła jedną łyżkę i przeszło. Ale ponoć miała to od suchego kaloryfera. Trzymaj się 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poranny :) Wczoraj mialam kiepski dzien, ktory skonczyl sie w szpitalu... obudzilam sie z silnym bolem brzucha i oslabieniem; poszlam do mojej przychodni gdzie prawie zemdlalam i lekarka wezwala karetke. W szpitalu zrobili mi usg (na szczescie z dzieckiem wszystko dobrze)- lekarz mi powiedzial, ze mam odpoczywac z nogami do gory i lykac no-spe na te bole bo to normalne skurcze. W zawiozl mnie do domu, polozylam sie do lozka, a popoludniu mialam 38 st. goraczki :( Zadzwonilam wiec wieczorem do mojej lekarki - kazala mi rano zrobic badania i popoludniu dzis mam wizyte (podejrzewa nerki...). Dzis czuje sie juz lepiej- brzuch nie boli i nie mam goraczki, wiec moze to nic powaznego :) Trzymajcie prosze kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati trzymamy oczywiście kciuki w rękach i nogach (jak to powiedział kiedyś Tygrysek :D ) Będzie dobrze!!!! A za to musi robić badania na wątrobę (coś jej ASPAT i coś tam jeszcze raz rośnie raz maleje). Dzisiaj P urządziła mamie pobudkę rano :) się bardzo ruszała. No tak tylko jak przyłożyłem dłoń to się uspokoiła i nic znowu nie czułem... ech ;) pozdrawiam słonecznie bo za oknem nie ciekawo 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati, trzymam kciuki, zeby wszystko juz bylo dobrze! zadnych wiecej takich niespodzianek prosze nie robic ❤️ Kamorek, widac masz dobry wplyw na coreczke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poranny :) Zrobilam wczoraj badania moczu - sa jakies bakterie, ale nie duzo :) Pani doktor mowi, ze mam nie panikowac ;) Wyniki krwi sa tez srednie - tu czegos troszke za malo, tu czegos ciut za duzo... moze po prostu jakas infekcje zlapalam, bo teraz wszyscy u nas lapia jakies dziwne wirusy... Dzis znowu badania... Do pracy wracam, jesli bede sie dobrze czula, w poniedzialek. Pani doktor chciala dac mi dluzsze zwolnienie, ale juz czuje sie lepiej, a przez te kilka dni wypoczne :) A poza tym w sobote idziemy na slub bliskich znajomych (jestem swiadkiem) ;) Milego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek!! piekne slonce mamy :D Kati -> prosze zatem wypoczywac, zdrowiec i dbac o siebie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati zdrowiej! Tak Tygrysku słoneczko :D a dodatkowo trochę wieje wiatr... Pięęękna pogoda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poranny :) Wczoraj caly dzien lezalam i odpoczywalam (oprocz porannej wizyty w przychodni), a nawet bylam rozpieszczana przez tesciowa, ktora do mnie przyjechala z obiadkiem, zrobila zakupy i obiad na dzis, a nawet troche ogarnela dom ;) Normalnie czulam sie jak pasozyt i len :D Dzis tez leze, ale jutro musze wstac bo idziemy na slub znajomych (jestem swiadkiem). Na szczescie slub jest krotki (cywilny), a potem jest obiad wiec jak bede sie zle czula, to nie bedzie problemu, zeby wrocic do domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poranny :) Tajgerciu ja tam nie mam sily na nic ;) Czuje sie zmeczona i ociezala, ale to ponoc normalne... No nic - zycze Wszystkim milego choc deszczowego poniedzialku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko sie z wami przywitam i to słonecznie :D od samego rana świeci bajecznie słonko. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki sarkazm?? W Trojmiescie mamy przepiekna pogode - swieci slonko i jest cieplutko :) Tylko ja troche zmeczona i opuchnieta... Ech... ale dzis na 21.30 mam usg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem :) Wrocilismy z tego usg o polnocy. Wizyte mialam na 21.30, ale bylo opoznienie i w ogole... W kazdym badz razie jest synek!! Lekarz mowi, ze wszystko wyglada bardzo dobrze :) Zadnych wad nie widzial (a to jeden z najlepszych specjalistow od takiego usg w Trojmiesci :) ) Sprawdzal wszystko bardzo dokladnie: serce, pluca, nerki, mierzyl kosci i w ogole (to usg trwalo prawie godzine!). Maly wazy 460 gram i konczy 22 tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie się cieszysz, że będzie syn :D świetnie że wszystko w porządku!!!! 🌻 a tak na marginesie pooogoda jest piękna :D świeci słonko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×