Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Klik poranny. Przerabiam pelny program artystyczny od 1 w nocy- przewijanie, karmienie, ulewanie, czkawka, kolka i marudzenie. Zaraz sie przewroce i padne ze zmeczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poranny :) Kolejna noc za nami ;) na szczescie z kolka jest juz troche lepiej :) A jutro mam chwile dla siebie- ide do fryzjera a potem na zakupy :D Zostawiam moich panow samych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wrocilam :-) mam nadzieje, ze wszystkie krusyznki juz w pelni sil i zdrowia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik sobotni poranny :) Za godzine ruszam \"w miasto\" ;) znaczy sie fryzjer i zakupy :D Musze sie jakos zresetowac, bo jestem lekko wymeczona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamorek - okropny ten szpital!!! ale niestety takich wiecej w Polsce... dobrze, ze wszstkie wyniki w porządku! Kati - jak tam twoj czas na odpoczynek - zresetowałaś się troszkę?? Tygrys - jak tam delfiny i inne tam takie?? teraz powrót do szarej rzeczywistości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aklimatyzacja przebiega ciezko... ja bym chciala juz pod wode... Ghana -> jak bede miala zdjecia, na pewno sie podziele ;-) Kati -> jak samopoczucie po fryzjerze? lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ Odpoczelam troche psychicznie i ogolnie czuje sie ciut lepiej ;) U fryzjera-super! Swietnie mnie babka sciela i zrobila super pasemka :) Zakupy tez sie w miare udaly (no nie do konca, bo nie znalazlam fajnych spodni, ale to nastepnym razem ;) ). Pierwszy sklep w jakim zrobilam zakupy to sklep z ciuszkami dla dzieci ;) Nie moglam sie oprzec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy u Was też jest tak pięnie i słonecznie?? wspaniałej niedzieli życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cięzki jest powrót do pracy, oj cięzki... a Ghana w nocy do szpitala pojechała!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik :) czyli jest szansa na kolejne maleństwo :D u mnie córcia dzisiaj jedzie na kontrolę do neurologa. eh przez dwie noce z rzędu śpi około godziny potem wrzask i znowu sen... etc. 🌻 aha P już skończyła 3 miesiące ❤️ Tyrgysku jest szansa na fotki? (nie wspomnę o zaległym żółwiu ;P ) i relację??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To kolejna dziewczynka jest juz na swiecie od 14:10 :D Kamorku -> niestety ostatnio nie dostalam zdjec spod wody, mam nadzieje, że tym razem zgodnie z obietnica mi je przesla a wtedy na pewno sie podziele, bo nie tylko jest na nich żółw ale i delfiny oraz wrak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poranny :) A to njus :D Fanstystycznie :) Ale chyba tez troche przed terminem ;) Cos sie nam pociechy spiesza na swiat ;) Pogoda dzis troszke mniej optymistyczna- tak jakos ponuro i pochmurno... ale co tam- w domu jest zawsze wesolo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HURRRRRAA :D Tygrysku ale wieści :D Ghanuś gratulacje 🌻 - czekamy na info :D Wizyta u neurologa wyszła następująco: wszystko dobrze. Ma zalecenie aby więcej leżała na swoim brzuszku i trzymać przodem by mogła oglądać świat - a jest bardzo ciekawska :) Kati jak by kiedykolwiek podawała Franusiowi żelazo, to wiedz, że ono powoduje pobudzenie. My się zastanawialiśmy czemu Pola w nocy nie sypia spokojnie a tu dopiero wczoraj neurolog nam powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc i czolem :-) Kati -> i jak F. sie sprawuje? nadal Cię męczy czy już jest lepiej? Kamorek -> podesłabys jakies nowe zdjecia P. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajgerku F ma lepsze i gorsze dni ;) Na szczescie noce calkiem niezle przesypia :) Aha- wyslalam wam cos na mejla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstyd sie przyznac do ktorej dzisiaj spałam, zwłaszcza przy rodzicach noworodków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×