Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

wszystkiego najwspanialszego dla Kati i Poli :) (oraz Ghany, chociaż szybko tego nie przeczyta ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik wieczorny :) Tak nam dzis Maly dal w kosc, ze normalnie odpadamy ;) Wszystkiego Naj Dziewczyny z okazji Dnia Kobiet 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze felek ale nam nawalilo sniegu w weekend pfff Corka dzisiaj miala robiona morfologie, zawartosc zelaza. nie lubie poniedzialku ale za to lubie film pod tym tytulem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak film jest fajny :-) dobrze, że już wtorek :D melduje, że córeczka Ghany przespała 6h w nocy :D Kamorek -> i jak wyniki badań? masz już? Kati -> a jak noce u Wasz? daje Ci F. pospać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się we wtorek :) Wyniki będą dopiero tak około 13tej. Jutro jedzie na kontrolę do szpitala. Wczoraj usypiałem Polę nosząc na rękach i śpiewając w łóżku kołysankę :D No proszę 6 godzin spała, a wiesz już Tygrysku jak będzie miała córka Ghany na imię? Widziałaś jak wygląda? I może powiesz nam nieco więcej szczegółów - widzę, że masz gorącą linię z Ghaną :) hihi 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku czyżby jednak N? :) Córcia ma wyniki lepsze. Dzisiaj jedzie na kontrolę do szpitala a potem na USG główki. tu gdzie pracuje prawie wiosna a jak dojade do domu to zima na calego pff. Kati F cos meczylo w nocy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Kamorku N. :-) to trzymam kciuki za dobre wyniki P. i spokojny dzien dla Kati i F.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poranny :) Wczoraj F zasnal dopiero kolo 23, ale spal do 4 nad ranem ;) Potem 2 godziny marudzil az w koncu zasnal na 2 godziny- troche to meczace :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama82
Dzien doberek wpadlam do was z prosbą Mam rocznego synka i bierzemy udzial w konkursie pampers, do wygrania jest roczny zapas pieluszek ktore bardzo by nam sie przydaly w naszej obecnej sytuacji). Bardzo prosimy o głosy, mozna oddac jeden glos na dzien, jedno klikniecie dziennie http://www.rosniemyrazem.pl/competition_details.php?id=656&cat=ap dziekujemy z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, od soboty jestesmy juz w domu - chwile dłużej w szpitalu, bo mała miała żółtaczkę! Imię - Nina :) Waga 3150, wzrost 55 - i jest najpiekniejszym dzieckiem na świecie - wiem, wiem, wszyscy rodzice tak mówią :) I grzecznie śpi w nocy ok 5-6h :) Zdjecia puszczam na maile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D to ja już lecę kontrolować skrzynkę. Żółtaczkę to ponoć mają wszystkie dzieci :) No proszę, ale duża dziewczyna... Mam info odnośnie kontroli w szpitalu, wyniki sie poprawiają, ma jeszcze anemię. Waży 3800 ponoć mało przybrała przez 2 tygodnie ale długości nie zmierzyli. Nie trzeba jej dokarmiać niczym. Tylko pierś, pierś... zazdroszczę ;P Teraz czekam na USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ Ghanuska gratuluje Kruszynki :) Zaraz pedze obejrzec fotki :) Aha- mi kazali takie Malenstwo budzic na karmienie co 3 godziny- lekarka i polozna mnie opierniczyly jak powiedzialam ze Maly spi dluzej niz 4 godziny... Kamorku moj Klopsik przytyl w miesiac 800 gram jakby co- ale jest dokarmiany butla (koniecznosc...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Kati za to A powiedzieli zeby nie dokarmiala tylko caly czas na piersi. Wyniki USg glowki i bioderek sa bardzo dobre z czego sie niezmiernie cieszymy. Wczoraj jak wrocila to od 18 do prawie 23 spala :) Tak ja zmoglo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana :D no. no coraz tłoczniej sie robi! teraz to juz bedzie prawdziwy \"bobaskowy\" topik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati ostatnio P malo przybrala na wadze ale lekarka powiedziala zeby jednak nadal karmic tylko piersia i potem sprawdzimy czy to nie wina pokarmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi ponoć ja to byłem już po trzech dniach od urodzenia na butelce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik piatkowy :) Bylam dzis na kontroli u mojej pani ginekolog i wszystko jest w porzadku :) Heh dowiedzialam sie, ze wygladam juz jak przed ciaza (tak naprawde zostalo mi jeszcze 4-5 kg do zgubienia ;) ) Wczoraj sie okazalo, ze sie mieszcze w dzinsy \"sprzed ciazy\" :D Powoli moge wracac na silownie i aerobic- niestety nie moge cwiczyc miesni brzucha :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a planujecie chodzic ze swoimi maluchami na basen? to super sprawa jest! Kati -> juz mozesz zaczac cwiczyc? fajne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj ważenie u pediatry - 3320 więc pięknie przybiera na wadze i Pani mwi, że w dzien pilnować karmień co maksymalnie 3h, a w nocy cieszyc się jak śpi :) więc się cieszę! tygrys - ja planuję, a teraz chodzi moja siostra z siostrzeńcem i sa bardzo zadowoleni, poszli jak maly skończył 3 miesiące, a teraz to już powoli wytrawny pływak, sądząc po tym jak moja zachowuje się w wanience - chyba jej sie podoba, to i w basenie powinna smigać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak od 3 msc juz mozna zaczac chodzic... lepiej wczesniej niz pozniej, bo dziecko pamieta jeszcze wody plodowe i lubi wodne otoczenia... takie maluszki maja nawet wrodzony odruch zamykania buzi i noska pod woda, wiec moga nurkowac i ani kropelka wody im sie nie wleje :-) Ghana -> pewnie jak mala daje Ci pospac to korzystaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×