Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Kati, Czarna Żmija jest :classic_cool: oglądałem :D Tygrysku 🖐️ Ciekawe czy zaświeci słoneczko dzieciom w ich święto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie rano slonko, ale teraz juz sie chmurzy, mam isc do developera dzisiaj i ogladac mieszkania - chcemy zaczac wpalacac na wieksze mieskzanie, a do odbioru by bylo 4 kwartal 2007. Kamorek- ja wczoraj ogladnelam \"podejrzanego\" z Hackmanem, Freemanem i Belluci, taki troche zakrecony, ale fajny i po filmi esie zastanawiasz, dlaczego.... A jak sie czlowiek po filmie zastanawia, tznze calkiem dobry film :) A jaka dzisiaj idzie polska komedia na dwojce?? Tygrysek- znowu zaczynam dzien od kawy :) Kati - \"czarna zmija to film czy ksiazka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanuśka \"Czarna Żmija\" to serial komediowy z Rowanem Atkinsonem w roli tytułowej :) Historia Anglii na wesoło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Atrakcyjny pozna panią...\" Wieś na Lubelszczyźnie. Stary kawaler Stasiu zostaje sam, kiedy opuszcza go siostra. Nie może poradzić sobie z prowadzeniem gospodarstwa, więc przyjaciele namawiają go na małżeństwo. Chcą się z nim ożenić dwie wiejskie gospodynie, ale Stasio marzy o pannie jak z okładki kolorowego pisma. Rozwiązaniem wydaje się być anons towarzyski w gazecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie, taki nie najlepszy wynik, a tu nie ma nikogo kto by klikal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie, taki nie najlepszy wynik, a tu nie ma nikogo kto by klikal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Atrakcyjny pozna panią...\" Wieś na Lubelszczyźnie. Stary kawaler Stasiu zostaje sam, kiedy opuszcza go siostra. Nie może poradzić sobie z prowadzeniem gospodarstwa, więc przyjaciele namawiają go na małżeństwo. Chcą się z nim ożenić dwie wiejskie gospodynie, ale Stasio marzy o pannie jak z okładki kolorowego pisma. Rozwiązaniem wydaje się być anons towarzyski w gazecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyrgysku zaintrygował Cię ten anons? Chcesz odpowiedzieć na niego? ;) :P ach jo, Galicja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie juz jestem i klikam....ło matulu ale mialam dzis pracowity dzien.. i zapomnialam ze dzis dzien dziecka..:P wogole ostatnio o wielu sprawach zapominam.. a kartki na ktorych pisze sobie przypomnienia giną w niewyjasnionych okolicznościach... ;P Kati.. ja tez nie mam ostatnio pomyslow na to jak sie ubierac.... a to zimno a to duszno a to leje albo wieje..:) 🌻 na szczeście dzis u mnie świeci slonko co jedynie daje efekt wizualny bo na dworze jest 10 stopni tak średnio bo na sloncu jest pewnie wiecej:P ... ja z filmami to jestem ostatnio baaaaardzo do tyłu...dopiero nadrobilam \"Kill bill-a\" Tarantino... a czekaja na mnie inne ... tylko nie wiem czy sie doczekają czy juz zaczna puszczać je w tv:):):) Ghanus .... jesteś naprawde the beściakiem w swojej dziedzinie w pracy skoro sie o Ciebie dobijają firmy :) Tak trzymać :):):) 🌻 Tygrysku... ten \"atrakcyjny anons\" to rozumiem reklama jakiegoś filmu... :P nie wydawaj sie nam za jakiegoś Stasia !!! .. chociaz jakbys mieszkala na lubelskiej wsi to moglabym Cie odwiedzac b. czesto:):P 🌻 Kamorku...🌻 brykam coś zjeść girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihii to byl opis dzisiejszego filmu a TVP 2 ;) chwilowo za nikogo nie zamierzam sie wydawac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tak reasumując to Tygrysku spełniasz jego marzenia, przecież jesteś kobietą jak z okładki kolorowego pisma :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie bardzo Kamorku, nie bardzo ;) stanowczo nie jestem z typu \"wieszak\"... ale bardzo mi milo i dziekuje za komplement :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Pogoda, podobnie jak kobieta, zmienną jest ;) Na szczęście dziś piatek, więc nie będe marudzić :D Jestem dziś sama więc pewnie, jak zwykle w takich przypadkach, będe tu miała małe szaleństwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonce!! sloneczko!! na niebiesciutkim niebie :D jak pieknie!!! i niech tak juz zostanie!! czytalam dzisiaj artykul, ze lato ma byc jak maj - zimne i mokre... mnie to nie przeszkadza, bo i tak nigdzie nie wyjezdzam :P Kati -> za to mozna juz odliczac godziny do weekendu :) Moze pomoge -> no nie.. o 7:25 to ja juz bylam w drodze do pracy a nie lozku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o 7:25 bylam z psem :) tygrysek- nawet chwile ogladalam ten film o Stasiu! KAti- piatel :D Ja tez sie ciesze, ciezki tydzien mialam... Kamorek- hej! a ty co planujesz na weekend? jakas rowerowa wyprawa? Girl- naprawde stanowczo za duzo pracujesz, w koncu jak zapominasz o dniu dziecka, to juz straszne! A swija droga ja sie nie moge odnalezc w moich tysiacach karteczek, ktore mi maja cos przypominac. A na szkoleniu z organizacji czasu, powiedzieli mi kiedys, ze karteczki to nie najlepszy pomysl na organizacje czasu, ale ja bez nich zyc niemoge! A juz tym bardziej pracowac! ZOLTE KARTECZKI GÓRĄ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znow sie slonce za chmury schowalo... dzisiaj byl bardzo ciezki dzien, wiec teraz pora na ciasteczko i kawe :) Ghana -> tak jest karteczki samoprzylepne gora (ja mam niebieskie ;) ) a co mowili na szkoleniu, czym karteczki zastapic?? ja tylko chwile patrzylam, ale jakos sie nie wciagnelam (pewnie dlatego, ze gralam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek - podobno powinnas podzielic sparwy na wazne mniej wazne itd i po kolei zalatwiac... ale jak tak dzialac jak caly czas cos nowego sie pojawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanuś pewno pojadę ale pozjeżdżać na sankach ;) ale serio to myknę na rowerze w góry o ile pogoda pozwoli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jade na weekend nad Zalew Zegrzynski, to co prawda zaledwie 50 km od Wawy ale i tak sie ciesze, bo od miasta odpoczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka, dawno mnie nie bylo, ale mialam lekkie zawirowania, nie wiem czy wszyscy wiedza czy tylko Ghana i Tygrys ;) jakby co to pisze na diablach wieksze posty i tam mozecie poczytac co u mnie, na razie lepiej, zyje i czuje sie dobrze, ale jeszcze 3 tygodnie rehabilitacji i nie wiem jak ja psychicznie wytrzymam 2-gi miesiąc, pozdrawiam wszystkich gorąco, Katarinie składam spóźnione serdeczne zyczenia, nie czytalam nic dokładnie, mam straszne zaległości, buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :D Jade ale jeszcze klikne i juz mnie nie ma!! Elles -> wytrzymasz Sloneczko, wytrzymasz ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik, klik narazie jest 523 no tak, nie byłem na eskapadzie rowerowej ale i tak było w weekend fajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja juz wrocialam, bylo super, tylko szkoda, ze tak zimno... a teraz czas nadrobic zaleglosci w klikaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Do gabinetu dyrektora cyrku wdziera się gościu z kotem pod pachą. \"Panie Dyrektorze - mam super numer: kota, który gada ludzkim głosem!\" Dyrektor chciał go wpierw wyrzucic, ale dał się przekonać - \"No, panie - pokazuj pan w końcu ten numer\" Facet do kota: \"Jak się nazywa drobny węgiel?\" a kot spokojnie: \"miał\" Dyrektor wkurzony znów gościa wyrzuca, daje się przekonać na jeszcze jedną próbe, facet więc do kota: \"Kotek jak będzie liczba pojedyncza czasu przeszłego, rodzaj męski od czasownika mieć?\" a kotek na to spokojnie \"miał\". To dyrektor wyrzucił obydwu z gabinetu. Na korytarzu kot spod pachy gościa się odzywa: \"No, popatrz - czy ja, kurde, niewyraźnie mówię?\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Brr cyz musi byc tak zimno?? szybko klikam i na szkolenie znikam... Kamorku -> :D :D :D genialne!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys- jak weekend?? Kamorek- zdjec nie moge rozpakowac 😭, moze przeslesz w zipie? Elles- daszb rade! Bo musisz! :) Moze pomoge- hej, fajnie, ze jestes z nami i klikasz! Moze powiesz nam kilka slow o sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ W weekend odpalilam wreszcie mój rowerek - co prawde musiałam zanieść go do naprawy i przeglądu (wymiana dętek, zardzewiałego łańcucha i zębatek), ale juz pojeździłam :D Kamorek, Tygrysek - uprzedzam wasze pytanie ;) To jakiś stary rower trekkingowy :D Ale jeździ się na nim rewelacyjnie :) Elleska ja tam jak zwykle jestem do tyłu z informacjami, ale zycze zdrówka 👄 Girl 🌻 Ghanuśka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krotka przerwa na kawe w szkoleniu... niestety z komputera na szkoleniu nie moge kliknac, bo nie ma doestepu do Internetu :( Ghana -> super bylo, tylko za krotko... w sobote byla calkiem ladna pogoda,w niedziele juz gorzej ale nie padalo, wiec wloczylysmy sie po okolicy :) jak idzie tworzenie nowego dzialu?? Kati -> a nie zamarzlas podczas jazdy?? rower jest swietny, prawda?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×