Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niezafascynowana

Niezafascynowani .....są tu tacy ?

Polecane posty

Witam wszystkich niezafascynowanych w ten piękny ,słoneczny poranek ..jednak jest tu nas troszkę ihiihi tych niezafascynowanych ;) LOOOL--->Miłego dnia w pracy ;) Słomiana ------>witaj w gronie niezafascynowanych :) Bonbon ----->małe co nieco,to masz na myśli cos do przegryzienia ? ihihiihihhiihihihihihihihhi Purpurowy ----> Ty to jesteś tu normalnie ewenementem no!!!!!!! i w dodatku bardzo skromnym ihihihihihihiih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EllloooooooooooooooYvetta:)Kurcze to jednak takich jak ja to jest tu troszkę !Huraaa!Bo już myślałam ,że coś ze mną nie tak ihihihihihihihiihihihihihiihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yvetta.....to wiesz ...my jesteśmy bardzo wyjątkowe w takim razie bo tu ...wszyscy chyba zafascynowani! ahahahahahahahahah A co do fascynacji ...to chyba niektórym to na dobre nie wychodzi .......z wielkich przyjaźni (niby przyjaźni)..do gardeł prawie sobie potem co poniektórzy skaczą ahahahahahahahahah żenada normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie to normalne, dziwie sie ludziom ktorzy po kilku postach traca glowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yvetta--->napisałaś ,że przynajmniej na razie nie jesteś zafascynowana nie? hihihihihiihihih tzn ,że wszystko się moze zdarzyć :)Pewnie nie znalazłaś jeszcze odpowiedniego obiektu fascynacjji;) ihihihihhiih mam na myśli takiego ,przy którym byś poczuła te ,tak sławne tu motylki i coś tam jeszcze ,ihhiihhiihih Co do naszej normalności to .....z nami jest wszystko ok :)może właśnie za bardzo ok ahahahahahahahahahahahahah Fabizu---->jejku jak miło :) dzięki ;) Zobacz Yvetta ...chyba jakiś Pan do nas zawitał niezafascynowany . Tez jest normalny tak jak my ihihihihihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mu -------> i nie przycupaj gdzieś z boku tylko siadaj tu znami przy stole ...zaraz jakieś drinki się zrobi Bo nas tu więcej zawitało :) Yvetta podsuń się troszke i nie rozpychaj się już tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie , z tym \" na razie\" to był zart nie bardzo bowiem rozumiem jak mozna sie zafascynować osoba tylko poprzez teksty, które tworzy :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yvetta - mozna wciagnac sie i nawet nie zauwazysz tego... wszystko zalezy od drugiej osoby, od tego czy wzbudzi w tobie ciekawosc... pozniej pojawi sie fascynacja jesli bedzie ci odpowiadac... no i tak malymi kroczkami wchodzisz w to, pojawia sie coraz wieksze pragnienie poznania, juz slowa nie wystarczaja no i jesli wszystko dobrze sie uklada, wpadasz w fascynacje, zakochanie etc;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabizu ------>nic dodać nic ująć :)Dobra drodzy państwo idę do baryku więc szybciutko mówić mnie tu co kto pije ;) i ile krzesełek mam do stolika podsunąć a?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e , mi to nie grozi ja twardo stapam po ziemi :-) drinka to moze wieczorem , bo teraz to ja do pracy ide :-( bawcie sie grzecznie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tak na dzień dobry to chyba jakiś karniaczek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yvetta -----> miłej pracki i dzięki ,że wpadłaś;) mu------>ale nie wiem co pijasz nio :) to co mam polać a?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mu-----> ja sączę jakieś wino ,półsłodkie czerwone ale to winko własnej roboty koleżanka przyniosła do spróbowania :)jest mniam mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabizu------>przywołuję Cie do porządku :) tutaj piękne panie siedzą:)Rozmawiamy więc pięknie i kulturalnie :) Tak naprawdę to ja nie wiem czy tu oprócz mnie są jeszcze panie ihihihihhihiih czy panowie :) Ale co tam samemu pić niefajnie ihihihiihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellooooooooooooo!Słomiana w końcu się zwlekłaś z łóżeczka ? ihihihihihihih serwuję właśnie winko własnej roboty chcesz ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mu------.ahahahahahahahahhahaha opamiętaj sie kobieto!!!!!!!!ja Ci jeszcze nie polałam a Ty już z krzsełka padasz rany ! Co to bedzie dalej !aż strach pomyśleć 1hihiihihihihihihihihihih dream ------> Ty czasem topków nie pomylił a? tu są sami niezafascynowani !hiihihihihihhiihihhiihhiihihhiihihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, ponoc stopek nie komentuje sie;) ale nie moglem powstrzymac... mam slabosc do kobiecych stopek;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×