Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Diarra----> MI sie wydaje, ze to normalne, ze po czlowieku nie splywa... Znaczy, ze nie jest bezuczuciowy. Tez mysle, ze mija... choc nie przezylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już mam małe co nieco - szlaneczka jeszcze pusta ( czekam na TWA ) a narazie wyjadam brzoskwinie i rodzynki wyjęte z mojej naleweczki . Jakie pyszne , i jakie mocne :P Kto chętny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Zle mnie zrozumialas!! JA wlasnie to mialam na mysli!! :) Diarra---> TWA pewnie oglada jakies filmidlo teraz :) Ale ja bardzo chetnie... Uwielbiam owocki wymaczane w alkoholu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KO 🌻 jaka szkoda, ze jesteście tak daleko , samej tak smutno przy tym słoju z owocami ... Jestem sama w domciu ( nie liczac psa ) więc chyba owoce mogę , toć to nie gorzał .... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra---> To dobrze, ze masz psa ;) Choc przy wyzeraniu owocow ze sloika Ci pewnie nie pomoze ;) To pokaz co tam masz... O... brzoskwinka!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA - jak się masz , moge nalać sobie drinka i wypić za twoja nową droge zycia ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> JA bym polemizowala z ta odlegloscia... ;) No ale oczywiscie blizej niz nad morze :P A Diarra miala na mysli, ze my mamy daleko do jej sloika z owockami :) Diarra---> POlej wszystkim. Przyda sie nam dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> W ramach postu?? To nie teraz!! Przed WIelkanoca!!! Ja w Wigilie sama to nie pije... ALe ostatnio zgrzeszylam w takiej jednej Piwnicy :P TWA swiadkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KO w jakiej sprawie chcesz ze mną polemizować? Wiesz, że ja jestem dzisiaj wojowniczo do świata nastawiona i mogłabym Cię np..... Mam do Ciebie góra pół godziny taxi, to daleko? Chyba nie czytałaś definicji przeności, albo wtedy, kiedy o tym uczono byłaś na wagarach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KO Ja ostatnio zgrzeszyłam na imprezce w pracy. Oj, bardzo zgrzeszyłam ! Świadków było dużo. I dlatego do świąt szlaban ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie - z ta odległością , to o mój słoik chodziło . Ja malibu lubie, ale takie swojskie wynalazki też. Ja ostatnio jestem bezbożnica i nie zachowuje postu i nie składam żadnych przyżeczeń . Nawet przedświatecznych. A ostatnio tak mało spozywam , że wcale nie mam wyrzutów , że sama te owoce wsuwam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> Ja bylam w LO grzeczna uczennica! Nie wagarowalam!! A polemizowalabym z odlegloscia... Dwa konce wroclawia... Choc \"daleko\" to okreslenie wzgledne ;) Ty mnie straszysz, czy mi sie wydaje? :P Pamietaj, ze mam pomaranczowy pas w karate :P flow---> Ja az tak bardzo nie zgrzeszylam... Tak troszke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra---> Zaburzyl sie moj porzadek swiata... Ja myslalam, ze post to przed Wielkanoca i te przyrzeczenia... O_O A owocki to przeciez nic grzesznego... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KO - może i masz rację , ale u mnie co chwilę słysze , że ktoś rzuca palenie , czy podejmuje dietę do świat , więc wszystko mozliwe . Mnie nie chodziło tylko o koscielne zobowiązania . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> Nie wiem co odpowiedziec... Przychodzi mi na mysl tylko:DZiekuje :D [zawstydzona rumieni sie, spuszcza glowe, wykreca palce u rak i pieta wierci wyimaginowana dziure w posadzce...] Diarra---> Ja w ramach postu przyrzekam sobie, ze nie bede palic :D I wiesz co... zawsze mi sie udawalo dotrzymac slowa :) A jak Tobie idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> To zdecydowanie dobry pomysl. Tak bedzie!! Zwlaszcza, ze dzis zebralam juz za te gumy OPR... Zachowalam sie jak gowniarz ale to sie wiecej nie powtorzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIc nie obiecuję , bo nie wytrzymuję i nie chcę się stresowac ... fajeczki narazie mi smakuja , inne rzeczy na\" p\" też ... więc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra---> MUsze zapamietac... \"fajeczki\" sa na litere \"p\"... ok... mam to :D A ja jestem wytrwala. Jeszcze nigdy nie zapalilam fajeczki w czasie postu! Jak chcesz to moge Ci poswiecic przykladem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tylko fajeczki są na literę \"p\" jeszcze jest: pomidor, pies, posadzka, płaszcz, pasmo, pisak, piec, postać, piwo, no i..., no i... i jeszcze PTASZYSKO...........:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×