Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

TWA---> Znaczy bombelki, szampan i czekolada...? Mi tam czekolada wszedzie tak samo smakuje. ALe w wannie jeszcze nie jadlam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka znalazłam taki tekst na cafe, czy się z nim zgadzasz? Orgazm pochwowy - takie zjawisko nie istnieje. Teorie Freuda już dawno zostały obalone, ale niektórzy - bardziej prymitywni - wciąż w nie wierzą. Gdy Masters i Johnson robili badania nad kobiecym onanizmem i kobiety te doprowadzały się do orgazmu pod okiem maszyn lub obserwatorów - żadna z nich nie pieściła pochwy. Dodowy na to że orgazm tzw. \"pochwowy\" nie istnieje: 1. Przeważnie kobiety uczą się orgazmu przez onanizm, a jednak większość z nich zostaje dziewicami, wniosek - mają orgazm pobudzając łechtaczkę. 2. Somalijskie dziewczęta po zabiegu odcięcia łechtaczki już nigdy nie są zdolne do orgazmu. Gdyby istniał orgazm pochwowy, fakt wycięcia łechtaczki nie wpływałby na ich życie erotyczne. A jednak wpływa i to w całkowitym stopniu. 3. Zabiegi zmiany płci polegają: u kobiety - na podciągnięciu nerwów i umieszczeniu protezy członka w miejscu łechtaczki. U mężczyzn - odcięciu penisa, łechtaczka będzie na jego miejscu, pochwę \"robi się\" między jądrami. Tak więc to łechtaczka jest centrum rozkoszy, tak jak penis centrum rozkoszy u mężczyzn. Pobudzanie samej pochwy można więc przyrównać u mężczyzn do pieszczoty samych jąder i oczekiwania że będą mieli tylko w wyniku tego orgazm. Na pewno szybko poczuliby palącą potrzebę dotknięcia penisa, gdy są bardzo podnieceni. I jak czuliby się gdyby kobiety zapominały o ich penisie a przez całe życie bawiły się tylko ich jądrami - czy w wyniku tego mężczyzni czuliby się gorsi bo wyrzucaliby sobie że nie mogą się spuścić od pieszczoty jąder? 4. Do 3 tygodnia ciąży płód nie ma płci - jedynie małe zgrubienie między nogami, które u kobiet po prostu nie rośnie (i jest to łechtaczka), u mężczyzn rośnie i jest to penis. 5. Łechtaczka nie ma żadnego innego celu jak tylko erotyczny. Nie ma innego przeznaczenia jak dawać kobiecie rozkosz. Samo to jest dowodem że właśnie po to ona jest - aby mieć orgazm. 6. Tamponu w pochwie nie czuć, mimo że przecież daje ucisk. Ale gdyby coś przez kilka godzin uciskało kobiecie łechtaczkę - z całą pewnością czułaby każdy ruch. 7. U ginekologa odczuwalny jest tylko dotyk przy wejściu do pochwy. Po wprowadzeniu czegoś do środka (palców, wziernika) nie czuć szczegółowego dotyku, a tylko ucisk. Podobnie jak wyżej - gdyby lekarz w ten sam sposób dotykał łechtaczkę, kobieta dokładnie czułaby każde muśnięcie palców. Jeśli jakaś kobieta twierdzi że ma orgazm pochwowy - prawdopodobnie dlatego, że jej łechtaczka jest jakoś pobudzana podczas stosunku. Jesli jakiś mężczyzna uważa że jego kobieta ma orgazm tzw. pochwowy to - patrz wyżej lub - wg badań Durexu co trzecia polska kobieta udaje orgazm. Średnio Polka ma 7 partnerów seksualnych przez całe życie. Proszę sobie policzyć łączną sumę. A jednak dziwnym trafem każdy z mężczyzn uważa że przy nim nie udaje żadna. KO idź zrób sobie gorącą herbatkę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ave Prezesowo nasza :) Wobec tego, co napisałaś, to po co sprzedają wibratory w kształcie penisów? Wszak od tego nie można mieć orgazmu. Męski wymysł jak zwykle. Myślą panowie, że świeczka albo marchewka nam wystarczy. Choć są takie fajne z wypustkami pobudzającymi łechtaczkę :D I to już pewnie kobieta wymyśliła ;) Co do prezentu, to takie cuś by się przydało... Albo trochę odpowiedniej chęci w kapsułkach dla męża :) Mój bigos jutro jeszcze będzie podgotowywany i pieprzony. A co go malibu, to muszę spróbować. Piszecie pysznie o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A!!! Mam Was :D Wszystkie teraz siedzą i \"M jak dupa\" oglądają. Ha!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bigosik gotowy. Wcale nie przepieprzony KO ! Boski ! :D Aktualnie znajduje się słoiczkach gdzie się pasteryzuje. Mam wiele życzeń co do prezentów świątecznych ... Przydałaby się wygrana w lotto - wtedy spełnię sobie sama swoje marzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, a kto będzie ten przerębel rąbał? Bo ja nie mam za duzo siły ... :D Nooooo ... śledziki na wszelkie sposoby to lubię. Poza tym raczej takie bezościowe rybki i tu w gatunku nie jestem wybredna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłaś Flowka żel brokatowy srebrny lub złoty na ciało i włosy? Jeszcze nie wiem jak wygląda Twoja kreacja sylwestrowa? Sorry wiem, na nóżkach będą szpilki? Czy to aby wszystko, czy coś jeszcze, założysz na swoje wypilingowane i wybalsamowane ciałko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szpilki ? Yes, yes, yes !!!!! Kocham szpilki ! Co do kreacji - hmmmm, nie sądzę żeby poza ładną bielizną było coś ekstra jeszcze mi potrzebne. Jasne, że coś na siebie włożę ale jeszcze nie wiem co !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewenement - niezwykłe zdarzenie, osobliwy wypadek, sensacja. fenomen (rzadkie) zjawisko; osobliwość, dziwo, kuriozum, unikat; ktoś zadziwiający, niezwykły, nadzwyczaj utalentowany; [ TWA ściąga formułki, które ją charakteryzują, to jest jedynie samokrytyka]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jedno i drugie zdecydowanie jest Twoją domeną ! Chciałaś sobie w moich oczach podrasować wizerunek? Naprawdę - nie trzeba było ! :D Juz ja Cię znam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak spłonęłaś, że jeszcze chwila a zapali mi się chata ! Co za skromność ... niespotykana w XXI wieku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec dieta trwa 21dni i chudnie sie na niej ok 10kg dzien 1 do dzien 6 woda niegazowana + 1 jogurt dziennie dzien 7 do dzien 9 pijemy tylko soki ale bez cukru najlepiej wyciskane ze swiezych owocow od 10 do 14 dnia mozemy wprowadzic warzywka i zjadac np z gotowanym mięsem od 15dnia do 21 dnia zjadamy owoce warzywa oraz jogurt jeden dziennie ale tak aby wartosc kjaloryczna nie przekroczyla 500 po zakonczeniu diety stosujemy przez 7 dni diete 700kcal pozniej przez tydzien diete 800kcal i co tydzien podnosimy o 100 Dieta jest super, nie ma jo - jo ..diete najlepiej powtorzyc w 2 cyklach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emerytka 60 - brawa za odwagę ! W końcu ktoś osmielił się przyznać, że czyta. :D TWA Dieta rygorystyczna. Najedz się przez święta skoro chcesz się odchudzać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×