Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Dzień dobry wszystkim pijącym różne napoje z ranka.... Ja zaczynam wtorek od aromatycznej kawki i nie wiem dlaczego jestem głodna na smakołyki świąteczne. Kiedy będzie sobota? O już wiem, w sobotę!!!! Jadę do miasta( haha z mojej osiedlowej wsi) zapłacić ostatnią ratę za ..., lżej mi na duszy, bo Nowy Rok, żeby był szczęśliwy należy zacząć bez długów!! Ale czlowiek jest ciołek, ciągle sobie cuda wmawia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA No cóż ... czasem tak mam w pracy: zaczyna się bardzo fajnie, drineczke, drineczek a potem buuuuuu ... kończy się zwykle awanturą (nie moją rzecz jasna!) i jest przykra atmosfera ! Więcej szczegółów wieczorem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowcia co tu można napisać, zimno, mokro. Może powinnam pod kołdrę wleźć? Chyba tak zrobię, bo nie chce mi się siedzieć przy kompie, coś mnie bolą plecy. Dzisiaj miałam ocniejszy masaz, może to dlatego. Oj ziewam... ziewam... ale to nie matrw się, że mnie nudzisz, tylko nie wyspana jestem. Dzisiaj idę do wyrka troszkę później niż kury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepis na sałatkę gyros: Filety z kurczaka kroimy w kostkę i zamaczamy na noc w przyprawie gyros (najlepiej przyprawa gyros w Kyoatami, rozpuszczamy w pół szkalnce wody + łyżka oliwy). Smażymy pokrojony filet na tłuszczu razem z resztą przyprawy gyros. Warstwy sałatki: Usmażony filet, czerwona celbula pokrojona w drobna kostkę, ogórek konserwowy pokrojony w kostkę, kapusta pekińska drobno pokrojona (najlepiej dzień wcześniej poszatkować i posolić) odsączona z soku, kukurydza konserwowa. Na górę kładziemy grubą warstwę majonezu, potem ketchup pikantny. Można w ramach dekoracji pokroic na to wszystko pomidorka albo posypac kukurydzą. W żadnym razie nie solic i nie pieprzyć ! Najlepiej zrobic dzień wcześnie żeby sałatka się przegyzła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potoczku mój bysrty, dobrze jest z Tobą pogadać od czasu do czasu, bo chociaż korzyść taka, że przypomnisz, że oprócz wielu rzeczy jakich nie mam, przede wszystkim brakuje mi octu!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twój dym wychodzi mi przez prawą słuchawkę, jednym słowem mnie trujesz... Masz plan? A jest w nim miejsce dla mnie?:P [TWA zaczyna żałować , że sprzedała KO z TV tak tanio]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plan jest taki TWA: Kupujemy na stadionie X-lecia kałacha i w Wigilię w porze kolacyjnej robimy jakiś bank. Jeszcze tej samej nocy lecimy tanimi liniami na Seszele .... co Ty na to? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wykładzie z seksuologii studentka mówi do profesora: - Ciekawi mnie, co zazwyczaj robią mężowie po stosunku... -10% odwraca się na drugi bok i zasypia... - odpowiada profesor - A co się dzieje z pozostałymi mężczyznami? - No cóż, ubierają się i wracają do żon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam \"Pijaczki\" Floweczko też Ci coś napisze o moim kochanych piesku, wyobraź sobie, że posiada tę umiejętność i je z talerza i nawet potrafi używać łyżki i widelca... No i nie dotrzymalam danego sobie słowa, w nocy był \" Desperado2\', a jak widzę Banderasa, to ostatnią potrzebą jaką mam, jest spokojny sen...:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Floweczko moja, informuje Cię, że o 15.oo przyjdzie taki Pan ( którego podobno już nie kocham) i będzie robił kompa. Zadzwonię. I tak siedzę w garach, ale efekty już są. Całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA Wszystko jasne ... a ja już się bałam, że coś się stało ! Moje zakupy nabrały już takich rumieńców, że lodówka zaczyna być za mała. Mam nadzieję, że wieczorem pogadamy ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kot czarny, kot czarno-biały, pies czarno-biały i pies czarny.... Taki mam żywy dywanik przy kominku :) A ja sobie flirtuję przez gadu z intrygującym facetem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×