Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Zaraz sobie zrobię - no widzisz - gdyby nie Ty to zupełnie bym o tym zapomniała ! Jak dobrze jest mieć kogoś kto przypomni Ci o codziennym rytuale ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na razie to tych kresek na ścianie tylko ... dwie ! W Sylwestra myślę, że nadgonię ! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupię sobie kredki świecowe ! Dla każdego mężczyzny inny kolor ! Tylko żeby mi tych kolorków wystarczyło !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniamy temat kochanie, bo ja nie będę mogła potem spać, a nie wiadomo kiedy były mąż przyjdzie dokończyć to co zaczął. Taki cudny pada śnieg... [TWA udaje, że anomalie pogodowe ją interesują bardziej niż konstrukcje damsko-męskie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O śniegu też mogę coś powiedzieć : U mnie pada ! :D Biało się zrobiło i mroźno ! Za godzinę wychodzę na aerobik zrzucić kalorie po rekinie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc obie dziś bedziemy rozluźnione a ciała nasze będą aż kusić świeżością ... ! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co ja marnuje czas na oglądanie filmów? Ty tak cudnie opowiadasz!!! Mów, TWÓJ GŁOS MNIE PIEŚCI... Bedę Ci wysyłać płyty, a potem zamknę oczy i uniosę się w świat fantazji! Powinnaś zdecydowanie pracować w radiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uważam, ze się tutaj marnuję !!! Jakże byłoby miło i o niebo lepiej widzieć Twą twarz i słyszeć głos ! :D Może założymy topikowy kabaret ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa numerki ? :D Brzmi nad wyraz intrygująco ! :D :D :D Tylko pamiętaj o własnym bezpieczeństwie ! :D :D :D To ponad wszystko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FLOWCIA jestem ... Nawet tortownicę nabyłam... Ach, to odchudzanie... Zapominam o nim na 4 dni jeszcze... Idę w google szukać doskonałego przepisu na sernik na zimno, chyba że jakaś kukułka mi wklei? Hej a przy jakiej muzyce się wyginasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też nasypało co niemiara ! :D Słyszę za oknem jak gospodarz mi odśnieża chodniki - ale odszkodowanie wyłudziłabym gdybym tak nóżkę złamała !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko mi nie pisz, że znowu żrę ! Owszem - żrę orzeszki ! :D Kocham orzeszki, kocham rekiny i wiele innych cudownych rzeczy ! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty się ciesz, że komp nie przepuszcza dymu na łączach ! :D I dobrze bo wtedy i ten Twój aceton bym miała w chacie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje długopisy mają wszechstronne zastosowanie, nie chce mi się iść do kuchni po łyżeczkę, to zamieszalam niebieskim... herbatę z cytryną... Wolnej pisze , bo już mam pazury sylwestrowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×