Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

No more champagne And the fireworks are through Here we are, me and you Feeling lost and feeling blue It\'s the end of the party And the morning seems so grey So unlike yesterday Now\'s the time for us to say... Happy new year Happy new year May we all have a vision now and then Of a world where every neighbour is a friend Happy new year Happy new year May we all have our hopes, our will to try If we don\'t we might as well lay down and die You and I Sometimes I see How the brave new world arrives And I see how it thrives In the ashes of our lives Oh yes, man is a fool And he thinks he\'ll be okay Dragging on, feet of clay Never knowing he\'s astray Keeps on going anyway... Happy new year Happy new year May we all have a vision now and then Of a world where every neighbour is a friend Happy new year Happy new year May we all have our hopes, our will to try If we don\'t we might as well lay down and die You and I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro w starym roku nie moge się wyspać to w nowym pewnie też będzie problem ! :D Kawka zaliczona a teraz idę podjąć obowiązki palacza ! W piecu TWA ! Żebyś potem nie mówiła, że wylatuje Ci dziurką (już się zgubiłam którą !) :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam panienki! (nie laski :P ) flow---> Stare konserwy tym sie charakteryzuja, ze sa niereformowalne :P TWA---> Na jakiej choince?? Ja od 6 rano smigam po miescie!! A Ty mnie o wyzeranie cukierkow z choiny posadzasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już jestem po kawce :) I w kominkuteż napaliłam, a teraz zabieram się za spaghetti na obiad i placek z truskawkami na jutrzejszą imprezkę :) Jeszcze muszę przekopać szafę w poszukiwaniu czegoś seksownego do ubrania....aaaaa i psiaki trzeba wykąpać :) One też muszą powitać Nowy Rok w świeżych szatach :D Kochane moje laseczki: miłości Wam życzę jeszcze więcej niż miałyście w tym kończącym się roku, motylków jak najwięcej, przyjaciółek do kawki, zdrowia stuprocentowego i pogody ducha na całe 365 dni 2006 roku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mona5---> Ja tez dzis robie spagetti :D laseczki... taaa :O I Tobie rowniez najlepsze zyczenia (co Wy z tymi owadami macie... no ale ze wszystkich bzykajaco latajacych to juz motyle chyba najlepsze :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój psiak wykąpany w śniegu, robię sałatkę, którą nazwałam na pamiatkę - sałatka teściowej, prosta i smaczna... Potem muszę się zabrać za robienie sernika - uwielbiam Dzisiaj stanęłam na wadze, bo chciałam wiedzieć, ile mi przybyło po świętach, a tu ani 5 deko.... to się nazywa dbać o figurę.... Cały czas myślę , gdzie jest moja zielono - złota spódnica? Może Wy wiecie laseczki? Flowka, ale zadymiłaś, już nic nie widzę ....nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ... specem od owadów to nie jestem (jak się tacy ludzie nazywają?) ale według mnie KO to motylki nie są bzykająco-latającymi ! :D Ładne są, kolorowe, ale nigdy nie słyszałam żeby bzykały :D :D :D Motylki kojarzą mi się jednoznacznie ... pewnie TWA też ! :D TWA - juz nie dymię - ogień pali się równo i zaraz będzie cieplutko ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> Ze niby motylki sa takie smieszne...? Ja ich nie wymyslilam... Ja nie mowie, ze one sa bzykajoco latajace. Ale owady zwykle sa bzykajaco latajace, a motyle to chyba do owadow naleza...? Nie? No przynajmniej w tej ostatecznej postaci :P Zreszta ja sie nie znam ;) Mam awersje do owadow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> A nie uczyli Cie, ze nie \"mowi\" sie z pelna buzia...? Poza tym... nie rozumiem... Przecie te robale to nie moj wymysl!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> A w zyciu mariana!!! Ani jednego wloska sobie nie wyrwe z brwi. Lubie moje krzaki :D A piling to co... bo mi sie myla pojecia... Z liftingiem mi sie myli... Zaraz wygugluje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> Szczotki nie znalazlam :( Pewnie ktosys z futrzakow ma cos z tym wspolnego... Ale przeczesze sie palcami :D Przynajmniej rozczochrana nie wejde w Nowy Rok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×