Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Coś na temat KKK: Siedzieć i pisać to uwielbiamy, raz z sensem, raz bzdury gdy weny nie mamy. Herbata czy kawka czy mocny trunek lecz mamy dla siebie duży szacunek. KKK za zdrowie wypije browary, jesteśmy tu trio - nikt nie ma pary. I śmiać się umiemy i płakać czasami, czytajcie więc wszyscy i bądźcie z nami !!! Co powiecie na to KKK ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow... nie no teraz to jestem w prawdziwym szoku! NAprawde!!! Zbieram szczeke z podlogi!!! Mysle, ze to bedzie nasz kawkowy hymn :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KO Siedziałam dziś w pracy sama jak ten palec więc się zawzięłam i oto proszę ... jakie wypociny wyszły ! Jak TWA wróci wymasowana to gały wywali, że hej ! :D Ja teraz muszę lecieć kupić coś do żarcia bo w lodówce zostało tylko światło. Zatem do wieczorka ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Taka zawartosc lodowki dobrze wplywa na linie ;) MI tez wylazly galy O_O malo nie stracilam moich pieknych oczu... I pomyslec tylko, ze Twoj talent rozwinal sie dzieki mnie... (bo jakby nie bylo to ja sie hymnow domagalam ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[ TWA wróciła wymasowana i z wrażenia ja zatkało,jak zostaczyła opis gg Flow, a jak pochnęła hymn, to już pisać nie może, bo spadła z fotela pod biurko i otępiała siedzi i nie myśli]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zastanawia sie... co TWA zrobila z opisem flow i co zrobila z hymnem... ale doszla do wniosku, ze TWA pozjadala i pozmieniala z wrazenia literki...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem z zaopatrzeniem !!! Nie będę miała takich piersi jak TWA ale ... zapiekaneczkę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> I pewnie jeszcze zwinelas je w rulonik, co? ;) flow---> Powiedz mi jeszcze, ze z ziemniakami, grzybami i jajkiem, a bede wyc do ksiezyca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KO Jasne, ze ziemniaczki + boczuś + kiełbaska + pieczareczki + sosik + serek +co się jeszcze nawinie ! Nastawiam uszy aby usłyszeć dobrze Twoje wycie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i czas wziąć się za gotowanko ! KKK ---> spotkamy się wieczorkiem (trochę późniejszym) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Jak boczuc i kielbaska... to sie nie doczekasz mojego wycia :P Ale zycze smacznego :D TWA---> A nie trzymalyby sie bez? O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KO a co Ty taką chudą zapiekankę lubisz? Co masz do boczusia? 1. Chałwa, sernik 2. Kawa, coca - pepsi 3. Tatar, boczek wędzony lub krotoszyńska lub szynka wołowa surowa 4. Karczek, flaki 5. Ananasy, figi, orzechy laskowe i nerkowca 6. Pomidory, szparagi, papryka 7. Zupa pomidorowa, cebulowo - paprykowa 8. Sałatka jarzynowa - 11 9. Ryba po grecku 10. Gołąbki i pierogi i krokiety 11. Galaretki mięsne, rybne 12. Zapiekanka, pizza, granki, hod-dogi i MD To lubię bardzo a WY? [TWA też ma niewiele więcej w lodówce niż Flow, ale co tam pomarzyć wolno i oblizać się !]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię: 1. Serniczek i jabłecznik 2. Kawa ze śmietanką i cukrem 3. Flaczki, goloneczki itp. 4. Szyneczka gotowana i wędzona 5. Orzeszki wszelkiej maści (najbardziej pistacjowe) 6. Pomidory, papryka, ogórki 7. Zupki wszelkie oprócz chłodnika 8. Sałatki tez wszelkie 9. Ryby pod każdą postacią 10. Pierogi ruskie 11. Galaretki z drobiu, nóżek i ryb 12. KFS, MD i reszte fastfoodów czyli prawie to samo co Ty TWA ! :D Byłybyśmy idealnym małżeństwem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wegetarianin je miód, ser, jajka i pije mleko witarianin je surowe warzywa i owoce frutarianin je surowe owoce wegetalista je produkty pochodzenia roślinnego Jacy są jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze Flowcia musisz mi powiedzieć w jakiej pozycji lubisz? KO chodź tu i mów dlaczego nie chcesz boczusia w zapiekance i grochowej? A dziewczyny Wy nie wiecie - mam białą orlicę z żółtym dziobem w kursorze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA Zdradzać za bardzo nie będę bo przecież jakby się noc poślubna trafiła to by nic tajemniczości w sobie nie miała ! Ale dogadamy się !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :) Ten list gonczy mnie przekonal :D Otoz... do boczusia mam to... ze tluste toto... Ja nie jadam tlustego... Nie lubie miesa w zupie plywajacego, nawet fasolke po bretonsku jem bez miesa :D A lubie: golabki, pierogi (zwlaszcza kapusciane), sledzie (tylko nie w zalewie korzennej i z rodzynkami!), pizze, spagetti, barszcz, kluski z serem, rybki (prawie wszystkie... nie przepadam za lososiem, halibutem i tynczykiem), krokiety, szarlotke, sernik, makowiec, truskawki, poziomki, lody... i wiele innych rzeczy :D TWA---> jeszcze niedawno wkurzaly Cie latajace po kafe ptaszyska, a teraz sama sobie zaaplikowalas fruwajaca orlice po monitorze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> HA!! Diabli wiedzialy i nawet ja wiedzialam :D Centralnie pod nosem ja mialam tym razem :D JAk zapipkala to az na krzesle podskoczylam... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> A dlaczego mam miec mokre? O_O Hymn w kajeciku mam :D Oba hymny :D Ja tak z doskoku... bo kobieta pracujaca jestem dzis znow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×