Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Polostujcie się kobitki, a ja sobie spokojnie posiedzę w wannie, maseczke ananasowa na twarz położę i poczytam brukową prasę. Zobaczę, kto aktualnie z kim romansuje, bo przecież tylko taki materiał zawierają te gazecidła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> ZAwsze do uslug :D flow---> I jak LOst?? PIerwszy odcinek do bani :O MAm nadzieje, ze juz nie beda robic takich odgrzewanych klusek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie KO - jakiś instruktażowy odcinek dka tych którzy nic nie oglądali. Przeciez jak ktoś zaczął dopiero teraz oglądać to i tak nic z tego nie wie, a te skróty mu nie pomogą. Ogolnie to chciałabym żeby byl już następny czwartek ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedna ta jest
zycie uczuciowe:" zakladam moj topik o moim popapranym zyciu.... "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba głową musiałam ! Bo mnie trochę boli szczęka i tez się zastanawiałam od czego ! :D Przylałaś mi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA Oprócz wątroby która na pewno jest w mocno nadszarpniętym stanie ... zapisuje Ci wszystko co jest wewnątrz mnie ! Bierz co chcesz i nie dziekuj ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokąd zmierzam, jak się tam dostanę, kto jest ze mną. A na końcu nie ma nagrody. Bo nie wiesz, o co się ścigasz. No, może w przyszłym życiu. Bo przecież jest gdzieś kierowca. Ja nie muszę prowadzić tego autobusu. Mam już dość zderzeń, poruszania się niewłaściwymi ulicami i stwierdzania, że wszystko jest w porządku. Przepłynąć rzekę i nie dać się znieść w wodospad.\" - James Hetfield

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×