Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

to to juz robal w 100%... Nie bede zgadywac jaki gatunek :P chrzaszcz :P Na szczescie nie mialam przyjemnosci... Miej litosc... Ja spac sie wybieram..... Chce snic o przyjemnych rzeczach, nie o paskudach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasze Piórowate zwyczajnie poszło spać ! Ale jej zazdroszczę, takiej melodii do poduszki.!!! Masz szczęście Flowkowate, że już jesteś! Nie wiem czy jedno, ale wierzę Ci na słowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Ty mi nie wierzysz TWA ? Brutusie ! Ja grzeczna dziewczynka jestem ... za rączke i na piwko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Martini bianco 2. Żubrówka z soczkiem jabłkowym 3. Piwo z sokiem (lub bez w zależności od towarzystwa) 4. Wódka z sokiem grejfrutowym 5. Johny Walker z colą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Cię zaproszę na imprezkę to na pewno Cię upiję TWA ! A wtedy Cię wykorzystam ! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawość to wiesz ... znasz to powiedzenie ! Poza tym - lepiej nie wiedzieć - większa przyjemność ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ile prąd kosztuje? Jeszcze mnie nie upiłaś, a już wykorzystałaś! Och, kochana jak Ci wystawię fakturę, to się do końca życia nie wypłacisz! [ TWA tak się postarała, a teraz musi słuchać w prawym uchu jakiegoś wycia, które podobno jest piosenką?]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie podobno tylko na pewno ! Oczywiście nie w moim wykonaniu ... a szkoda ! :D Dzięki za 2 bajki !!! 👄 Fakturę proszę po zakonczeniu akcji \"piosenki\" ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Floweczko kochana moja, jedyna, najcudowniejsza, czy chciałabyś może posiąść wiedzę na temat sposobów kąpieli mojego pieseczka w wannie???????????????????????????????????????????????????? :P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje 2 bajki to podobno słyszała cała Polska ! A na pewno synuś w drugim pokoju który kazał przestać mi fałszować ! :D Mam następną miłość po LOST ! 2 bajki ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> Kochana... Ty szlas spac przed 6 (to bym zrozumiala) czy sie obudzilas (to bylby dla mnie czyn nie do pojecia!)? ;) Ja nie kojarze coby mi wczoraj do snu ktos kolysanke spiewal... o jakich dzwiekach mowisz...? Dzieki za kocyk!!! Jakby nie on to skostniala bym do reszty!!! I jeszcze z tygrysem ;) flow---> Jedno piwo...? A ta lista (1, 2, 3...) to co?? Moj jeden kolega mowil, ze dla jednego (piwa, kielicha itpp...) to nie warto zaczynac :D [spoglada podejrzliwie, chcac sie doszukac u flow oznak ostrego zulenia...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam gościa z ranka, wiesz KO, jak to jest, wraca się tam gdzie było najlepiej, a szczególnie wtedy, gdy samotność zaboli zbyt mocno. Taka jestem, można do mnie zadzwonić, przyjść, kawkę robię i pocieszam jak umiem... Ta lista o którą pytasz, to wykaz tego, co lubimy z Flowką z alkoholi najbardziej. [ TWA dusza rośnie, kocyk spełnił swe zadanie, tygrys ma cieplutkie futerko]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×