Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

TWA---> Do dobra z Ciebie dusza ;) A niezapowiedziany byl ten gosc? I o 6 rano?! To dopiero niespotykane :D Moja lista: 1. piwo 2. jajeczko 3. kremowka 4. Beherovka 5. krupnik 6. malibu 7. kawowka Lista jest otwarta. Piwrwsze miejsce niezmienne, natomiast pozostale... to tylko liczba porzadkowa... ;) [przyglada sie ukradkiem kocykowi, czy aby nie zostalo w nim jakies piorko...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powinnaś KO powinaś - ciekawy kierunek... I patrz teraz jakie perspektywy, prywatna apteka, świetna praca dla Ciebie i dla mnie... [TWA już kombinuje czy nocami z KO, nie mogłyby opracować trucizny na wstrętne robale]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam to Twoje zejście KO i rankiem Ci powiem czy było coś warte zarywanie nocy! Floweczko naprawę tak mi narobiłaś ochoty na ten żurek, że aż mnie ściska w żołądku. Smaka mam jak diabli. Jeśli mam być dokładna, tylko i wyłącznie na zupkę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej prawdziwe kobietki ! Czy dalej świat za oknem przypomina ziemię Pingwinów, tylko zlodowaciały śnieg i połacie zamarzniętej wody? Film niezły KO, będzie Ci się podobać, jak dla mnie za mało światła, ale widocznie ta ciemność była zamierzona przez reżysera. Nie dostałam klaustrofobii, ataku paniki, paranoi, halucynacji ani omamów wzrokowych... ( cytat z filmu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka może pomylisz się na dworcu i wsiądziesz do pociągu do Wrocka? Przesyłka jaką wieziesz jest godną, prawdziwego napadu na skład... A więc strzeż się i pilnuj dobrze!!! Cały czas jestem krok za Tobą i czycham na okazję!!!! [ TWA ma plan doskonały: ciemny tunel niebawem i ...słoik jest mój!]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA - próżne Twoje nadzieje ! Dojechałam tam gdzie powinnam i słoik dowiozłam w całości !!! Ha, ha ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sałatka grecka: • po strąku czerwonej i żółtej papryki • 4 średnie pomidory • 2 średnie ogórki węże • czerwona cebula • 1/2 pęczka mięty lub natki • 10 dag zielonych oliwek • 30 dag sera typu feta • 5 łyżek octu winnego • 8 łyżek oliwy • sól, pieprz sałatka szczęścia • 2 piersi z kurczaka • 2 woreczki ryżu • puszka kukurydzy • puszka brzoskwiń • natka pietruszki • sól, pieprz, majonez do smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to wszystko rozumiem ! I naprawdę nie jestem wrogiem piesków i innych zwierzątek ! Ale nadmiar zdecydowanie mi szkodzi ! Poza tym są lepsze tematy do rozmowy ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie TWA ! Czy nam sie kiedyś zdarzyło, że nie miałyśmy tematu i pisałyśmy o pogodzie ? Wystarczy tylko mieć te same fluidy ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę Ci podpowiedzieć ale cicho sza ... ! Pudru nie używam w ogóle ! [flow jest przykro, że być może TWA będzie przykro ale cóż ... taka jest brutalna prawda!]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Profanacja piwa ! Do włosów ?! Masz przej .... u KO ! :D Na karnawalową imprezkę to ja sie kąpię w najlepszym płynie jaki mam i do tego balsamuję jak mumia ! :D Potem tylko dobry perfumik i kreacja ! Przetańczona cała noc i sen bez pamięci ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jutro KO będzie gromy ciskać, jak zobaczy opis w gg!!! Flowka należy żyć w zgodzie z naturą, płyn jest sztuczny, nalej sobie do wanny kefiru! Moja droga chałupa cała zadymiona!!!!!!!!!!!!!!!PROTESTUJE! Co ty sobie wyobrażasz??? Zbieraj dla mnie na prezent na walentynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie Kleopatra żeby się kąpać w nabiale ! :D Co do walentynek: jakie masz życzenie ? :D A może wystarczy puszka ananasów ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lada wymagania ! Nie dość, że długość nieobojętna to jeszcze zielona ! :D Skąd ja Ci wezmę taka linijkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×