Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Nie wierzysz w moje postanowienie ? Może byś mnie wsparła choć trochę, co? Moja Ananasowa Pani ! Stanę na głowie a Pani życzenie będzie spełnione ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyślę nad prezentem. Zaskoczyłaś mnie totalnie ! A wiesz - mam tu obok taki sklep z linijkami i nawet znam właściciela. Jakby co to mi z hurtowni na pewno przywiezie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę jakoS na tego Walentego czas tak zaplanować Zeby zadowolić i Ciebie i pana W. A to wcale może nie być takie łatwe ! :D O rany! Okazuje się, że jestem biseksualna ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka zeszłyśmy na drogę zła, więc czy wiesz, jaki straszny jest na dworze mróz i mgła??? HA ha muszę iść z pieseczkiem! Zamarznę i spotkamy się wiosną, jak lody zaczną topnieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocieszam się tylko tym, ze kra spływa do morza więc pedzej czy później będziesz w moich okolicach ... :D A potem wystawię jako eksponat muzealny ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŁO MATKO, ale zimno brr mroźne cześć z ranka. Niektóre stworzenia boże mają pióra, to im ciepło, ja zawinę się w kołdrę i tak pójdę na dwór. Ptaszysko żyjesz, odezwij się, bo pomyślę, że przymarzła Ci prawa noga, do lewej gałęzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku!!! Nie bede nikogo mordowac... ale zeby nie bylo, ze nie jestem zbulwersowana profanacja piwa i poziomek... Co co fusow sie nie wypowiam... nie ja musze sprzatac wanne TWA :P A czemu mam mordowac za opis...? Moge byc ewentualnie zszokowana... Ale moze to jakis rodzaj pokuty, czy cus... TWA---> Przyznaj sie! Nagrzeszylas bardzo? :P flow---> A o co chodzi z tymi szczeniaczkami??!! Nie lubisz psow? O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nogi obie mi zmarzly :( I dziob :( Reumatyzmu sie jakiegos nabawie od tej pogody... :O A sloniny to ja nie jadam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilkę żeby pozdrowić Was w ten mroźny dzionek ! KO - ja lubię szczeniaczki, naprawdę ! TWA - jak pójdziesz na masaż to weź ze sobą kilof do odkuwania z lodu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> Sledz to zdecydowanie lepszy pomysl :D flow---> NO!! Ja mysle... I zeby mi to bylo ostatni raz!! :P A co TWA bedzie odkuwac??? Przyrzad, ktory jej robi dobrze? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Nie jestes pazerna... Trzymam sie wersji, ze niechcacy trafilas w 2000 :) Jestes fuksiasta, ot co :D Piekna nagroda dla Ciebie :D I oklaski!!! Brawoooooooooooooooo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z określeń KO to można pęc jak balon! Zgryzowana komórka? Jeszcze tego nie grali! Na pewno jestem fuksiara, że poznałam Ciebie, nie każdego może spotkać taki zaszczyt...:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Pewnie, ze nie :) I nie wiedza co traca... Ci co nie mieli zaszczytu mnie poznac :P A z jakich okreslen chcesz pekac...? Bo sie zgubilam... (nic nowego...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj po południu odespałam się za wszystkie czasy ! Co ja będę robiła w nocy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, żeby tak można było ! :D Wtedy obie byłybyśmy wygrzane że hej ! :D A tu zimno za oknem, mróz trzyma a chłopa jak nie widać tak nie widać ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×