Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Starość nie radość, w nocy zapomniałam napisać, ze dziś mamy horrorowaty dzień, bo PIĄTEK...13-TEGO... Ludzie są jednak przesądni, bo tam gdzie się da, gdzie mają takie możliwości omijają tę liczbę... Mi się 13 kilka razy pojawiła w życiu, ale nie przypominam sobie, żeby przyniosla ze sobą niemiłe czy wręcz tragiczne wydarzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piątek trzynastego ! Byle się tym nie przejmować i nie mysleć ! TWA Nie przyszła żadna wczorajsza poczta ! Repeat plis ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się nazywa prawdziwa przyjaciółka ! Ani słowa protestu, ani słowa narzekania ! Wiem - pogadasz sobie wieczorem ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że pogadam! Mam litr soku pomarańczowego przygotowany. Dzisiaj miałam okazję pierwszy raz obsługiwać laptopa. O kurcze jakie to śmieszne, myszki nie ma, to znaczy ma, ale nie takie po prawej stronie stworzonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozciagaj się Floweczko, rób szpagaty, przysiady, pompki i diabli wiedzą co jeszcze, bo wiesz - giętka kobitka, to chętna kobitka :P A ja tymczasem robię fasolkę po bretońsku. Gar wielki, starczy dla Ciebie, spoko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie końcówki nie interesują kochana ! Nie będę zadawalać się jakimiś końcówkami po kimś ....! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochana jeszcze doliczę Ci do rachunki sok, który wypiłam tłumacząc Ci jak ustrzec się przed przestępcami i oszustami telefonicznymi. Ty jutro też się zamień w kurę domową, zrób porzadki, wieczorkiem jak się spotkamy, to wymienimy informacje, o tym gdzie każda miała kurz! Ja najczęściej mam go gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zrobię inwenturę kurzową to okaże się, że mam nadwyżkę ! I też mam go gdzieś ! Czy ktoś jest chętny na kupę kurzu ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Flowka Ale jesteś! Tak nie mieć litości i zakłócać spokój. Wystarczy, że orkiestra gra i mnie obudziła. Pytałaś o sprzatanie kochana, musi poczekać, teraz kawka, potem idziemy z Pichą do sklepu po kiełbasę. Na stosunki jak wiesz, trzeba mieć ochotę, wieć mój mop musi być cierpliwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Floweczka, nakleiłam znaczek, wsadziłam do koperty De Mono i wysłam. Za jakieś 2 godziny powinnaś dostać przesyłkę. Pędzą konie po betonie w szarej mgłe a pedzę po kątach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakupy zrobione, siaty przytargane do domku. Teraz bawię się w palacza i smażę jakieś zwłoki kuraka na obiad. Kalendarz wysłany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśkaśkaśkaśka
u mnie podobnie kurak ugotowany,posprzątane.a teraz chwila na kawke i "na wspólnej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka o 16.43 smakuje nadzwyczajnie. Koniec sprzatania, teraz czas dla siebie mam. Zakupiony boczuś poprawił fasolce smak, więc zjadłam pełny talerz, ale mi dobrze z pełnym brzuchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedna i druga się szlaja niewiadomo gdzie. Kichał Was, idę się zająć upiększaniem swojej niezwykłej urody. Flowka jestem przygotowana na wieczór, mam 2 litry wody malinowej... Może dzisiaj pogramy w kurniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana TWA Wiele wrażeń jak na jeden dzień ! Nie dość, że spotkanie z kumpelą to jeszcze niespodzianka ! Bez zapowiedzi przyjechał pan W. Było miło. Szczegóły jutro. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×