Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

CZesc ziomalki!!! Przyszlam sie tylko przywitac, bo ciezko zapracowana jestem :( flow---> JAkby Ci TAnczaca wsrod Ananasow nie powiedziala... to otworzyla specjalny fundusz... Wplaty mile widziane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KO Ja juz wszystko wiem o tym funduszu. I swoje dorzucam jakby co ! :D Żeby nie było, że sknera jestem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA Jeszcze Ci mało tego prezesowania? Tylko stołek i stołek ! A my szaraczki co? :D Zgłaszam się na ochotnika żeby szukać sponsorów - nawet kilku naraz ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten pomnik ma być cały ze złota, więc musimy szybko opracować plan napadu na Fort Knox, jego podziemia wypełniają sztaby tego kruszcu. KO przygotuje szczegóły i załatwi samolot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak KO nam załatwi samolot to skończymy w kluczu łabędzi lecących do Alcatraz ! Z kulą u nogi i bardzo wysokim wyrokiem ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze by Agis helikopter zalatwila...? JUz to robila, wiec moze latwiej bedzie ;) flow---> Ty zawsze mozesz byc Vice :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu jestem żeby być z Tobą i dla Ciebie ! Dogadzać można w różny sposób - ja akurat tak to robię !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KO Więc struktura już ustalona: TWA - prezesowa Flow - Vice KO - bedziesz skarbnikiem i wreszcie sobie będziesz mogła ten pomnik postawić ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam zauwazyc, ze w sejfie jest narazie pare marnych zlotowek... :O To moze plany wmurowywania powinnysmy zastapic raczej jakas kampania na rzecz fundacji...? Musze isc harowac :( Sejf zamkniety na 5 zamkow, w srodku momba przeciw niepowolanym wlamaniom... I bilans ma sie zgadzac jak wroce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie KO - tak sobie poszłaś ni z tego ni z owego i zostawiłaś sejf bez inwentury? A skąd my mamy wiedziec ile tam jest? I czego mamy pilnować? A jak bomba wybuchnie to juz w ogóle klops z tego pomnika !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ramach kampanii reklamowej naszej fundacji to trzeba by sprzedawać coś co przyciągnie wzrok i otworzy kieszeń przyszłych ofiarodawców. Co proponujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż całe 3 złote ?! No kochane ... toż koniecznie tak olbrzymiej kwoty musi momba pilnować ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie rusza nasza akcja reklamowa ! UWAGA !UWAGA! WSZYSTKICH CZYTAJĄCYCH I PODGLADAJĄCYCH TEN TOPIK PROSIMY O OBEJRZENIE NAJŁADNIEJSZYCH NASZYCH RZECZY WYMIENIONYCH JEDEN POST WYZEJ !!!! WSZELKIE DOBROWOLNE DATKI PROSIMY O WRZUCANIE DO SEJFU KRWAWEJ ORLICY !!! UWAGA NA MOMBĘ !!! Z GÓRY DZIĘKUJEMY HOJNYM DARCZYŃCOM !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×