Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Witam przed południem ! Kawka się pije. Dzisiaj nigdzie nie wychodzę więc w końcu pogadamy.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> Co Ty robilas o 4:42 na nogach?! Z wlasnej woli, czy pod przymusem?! Przed spaniem, czy po??? :P Witam o poranku!! DLugo mnie nie bylo, co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KO - bardzo dlugo! Już nie wiedziałam co mam ze sobą zrobić, jak żyć dalej w tej pustce bez Ciebie! O godzinie 4.35 dostalam propozycje wypicia wspólnie szampana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAnczaca---> Oto jestem :D Zebys nie usychala z tesknoty ;) A o 4:42 nawet propozycja wspolnego wypicia piwa nie wyciagnelaby mnie z lozka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Jaszczur to wiem... A Apacz to ktory??? BO znam wielu :D Ani w lozku ani nigdzie!! Zabilabym jakby mnie ktos obudzil!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Hehehe... ale nie mowilas, ze sikasz w majty :P Do Winnetou to nie potrzebowalabym napisow... Nie umiem niemieckiego ale znam na pamiec :D Pierwsza ksiazka przeczytana (taka wiekksza...) w 4 klasie SP :D I czytalam ja chyba z... (eeee... nie doliczylabym sie ;) ) Nie ma napisow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O KO ja 3 tomy też już dawno pochłonęłam i inne indianskie też, ale zostały jeszcze reszta: W i Old Firehand W i Old Shatterhand W i Old Surehand W i Apanaczi W i król nafty W w dolinie śmierci W wśród sępów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No sam Winnetou to w ogole skrot calej historii :) Ja kochana znam to :) ALe zdecydowanie bardziej wole ksiazkowa wersje... Zreszta uwielbiam calego Karola Maya... Nie tylko na dzikim zachodzie ale tez na wschodzie... i to tez niekoniecznie z Shatterhandem ;) Ale tak to juz niestety jest... ze do tych staroci nie ma napisow :( Tez mam pare takich :( Na szczescie po angielsku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Ptaszysko, ja to jeszcze rozumiem film ma 40 lat spoko, ale nie ma napisów do filmów amerykańskich z przed 10 lat. Mój Jaszczur też jest ubogi, już trzeci film emule mi dały i muszę tekst dośpiewać sobie sama. A skąd Ty pobierasz napisy? Daj mi linki na gg (wypadalo by się włączyć raz na tydzień)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Pobieram z tych samych zrodel co Ty :) A do filmow, ktore sa mniej popularne (mam pare takich tez... :( ) to nikomu sie nie chce robic napisow... A te sprzed 40, 50 lat to juz w ogole :O No chyba, ze do takich klasykow jak Ojciec Chrzestny czy Rio Bravo... Ale ja nie mam do Pat Garret i Billy The Kid :( Do Stracencow :( Do Jezdzca znikad :( No ale znam te filmy to wiem o co chodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zupełnie nie znam się na winach Flowka. Kiedyś pijałam Sangrię, ale jak jeszcze sprowadzali oryginalną i wermuty z pewexu. A teraz jak mam okazję pije czeskie wyroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz będzie NA DOBRE I NA ZłE. Dawno nie oglądałam i nie wiem czy będę w temacie. Spotkamy się po filmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gramy w kurniku w chińczyka z TWA ! Tam też można sobie pogadać jak się ma wielką potrzebę ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W kurniku grywam w tysiaca... Ale pod innym nickiem ;) flow---> To mamay podobny gus... Ja tez kiedys ogladalam Na Dobre... ale mnie rozczarowal... I tez teraz tylko LOST. Tanczaca---> DO stracencow sa w emulach... ale wciaz niedostepne... Sciagam juz z pol roku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już też nie oglądam - na dobre i na złe - sztuczne podtrzymywanie serialu przy życiu mija się z celem. W nocy miałam okazję zobaczyć kolejną nowość \"Wykolejony\", ludzie ratunku, czy są jeszcze jakieś dobre filmy? Lubiłam kiedyś Van Damma, ale filmy z nim to jak ksero, w kółko Macieju to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osena---> Taaaak :) Ja to chetniej o filmach :) BO od seriali stronie... no poza Lostem :) Tanczaca---> A ogladalas z Skazany na Pieklo...? Super film!! NAwet mojemu tacie, ktory Go nie lubi, bardzo sie podobal!! Na Dobre... odgladalam do czasu jak Bruno zmienil szpital :) I ZLotopolskich kiedys, dawno, dawno temu... JA wole starsze seriale, np Czterech Pancernych itp :) A Stracency to po angiel;sku The Long Riders (western). Znalazlam napisy... ale sa malo dostepne :( Ale film rozumiem, wiec spoko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×