Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

TWA Jak sobie pomyślę, że rozbierałabym faceta razem z kalesonami ... nawet nie chcę o tym myśleć !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki zamarznięty ? Jak się trochę ogrzeje to ... wiesz ... nic juz nie bedzie takie jak było ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barchany ? Nigdy ! Jednak z uwagi na panujące temperatury - obecnie w spodniach. Przyjdzie niedługo czas na mini ... a wtedy zobaczysz ! :D Jak do Ciebie zajadę to najpierw z pociągu wynurzy się długa noga w szpileczkach, potem długo nic, a potem ... ja ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że pokawkowałam, teraz lecę na zakupy, żeby kupić dużo piciu, co by mi w gardle nie zasychało z wrażenia, jak słyszę Twój głos Flowka! Ptaszysko, jeżeli nic nie napiszesz,to padnę na pysk z tęsknoty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje KO, jak w końcu skończysz, to wiesz co masz zrobić? Przyjść na kawkę! Przytargałam do domu torbę żarła i chyba sie nie pomylę, jak powiem, że było ze 20 kg. W promocji było wszystko z indyka, więc należało skorzystać z okazji ! Niecierpię kupować mięcha i tych innych produktów spożywczych, ale coś trzeba jeść. Żeby te zakupy nie były takie beznadziejne, to wybrałam sobie śliczny zielony pokrowiec na płyty. Flowka ale widziałam zajebistą torebkę, cała w koralikach, brylancikach i cekinach i jeszcze futerko i czarna. Och, miałabym ochotę na taką, ale najpierw (samo życie) trzeba zapłacić rachunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie. Ja gościnnie, do Pani tańczącej wśród ananasów - nawiasem mówiac piekny nik, bardzo oryginalny :) Co u Ciebie słychać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko jak szybko trafiłaś! Powoli czas mija, a wiesz ze jak opadną pierwsze emocje, to się zaczyna myśleć. Wiem, że to co zrobiłam było dla nas najlepsze w obecnej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo drogę znałam - łatwo tu trafić :-) Więc teraz jest czas refleksji........hmmmmm, to chyba dobrze :-) I najważniejsze, że uważasz decyzję za słuszną. A jak Twój piesek, chyba był chory - wszystko z nim w porządku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak Kropeczko, piesek juz lepiej, ale jak wilgotne powietrze to łapka boli. Chciałam Ci powiedzieć, że moja psiapsiółka kawkowa Flow 42, to jedna z tych osób, które nasz topik (gdy...) czytała z zapartym tchem. Potem kiedy już się zgadałyśmy, to powiedziała, że chłonęła go jak świetną książkę, trzymającą w napięciu do końca. Ja też miło wspominam te dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze - byliśmy dostawcą emocji ;-)) Ja też miło wspominam nasz topik, ale już nie w tym wyglądzie co ostatnimi czasy. Widać wszystko się kończy. A co pieskowi byo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Kropeczko życie pisze najlepsze scenariusze! A problem, o którym pisaliśmy był niesamowicie skomplikowany i nie we wszystkich domach dający się rozwiązać przy stole, nawet gdyby był okrągły. A jak Twoje zdrowie i sprawy osobiste? Ja od listopada chodzę na masaże łóżkowe i w ten sposób walczę z depresją! Piesek miał kontuzje nogi, bo bardzo szybko biegnąc, wpadł do głębokiego wykopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pochłonęłam 10 deko chałwy pysznej, fantazyjnej, dwukolorowej, dwusmakowej, och długo by wymieniać jej walory...hahaha [TWA udaje, że nie wie, ile kalorii ma chałwa i ile to więcej centymetrów w biodrach] :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz dwa odwaliłam kolendę - franciszkanin wpadł, pogadał, pośmiał się i już go nie było ! To się nazywa ekspresowa obsługa ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja wpadlam :D Ale wypadam od razu... bo mam troche roboty, a w miedzyczasie film!! Nie podaruje!! Chocbym miala zarwac cala noc ;) trzy kropki---> MI tez sie bardzo poboba nick Tanczacej :D TAnczaca---> WIdzisz jaka furrore robi Twoj nick? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×