Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Przeczytałam juz około 1/3 Koda. Wciąga bardzo ! Jeszcze nie wiem czy cała teoria trzyma się kupy ale to sie okaże na końcu książki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walka o ogień się skończyła, komunistka, złtek, ufoludek i smerf pograli i rozeszli się w 4 świata strony. Flowcia ja kiełbaski też lubię, szczególnie parówkowe!:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosyć tych atrakcji jak na niedzielę ! Idę do łóżeczka, otulę się kołderką i poczytam Koda. Dobranoc ! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Dużo spania, głowa umyta, kawa wypita - czas do pracy ! Widzimy się wieczorem kobietki ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! KO Ty masz jakiś dar rozbawiania mnie. Twoja dziurka w kołderce jest niesamowita. Chyba zacznę bić pokłony do niebios, że w poniedziałkowy ranek Ptaszysko świergocze, a ja cały dzień chodzę i śmieje się do siebie . Flowka w pracy masz pić w pracy kawe!:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Nie tylko w kolderce... Jeszcze tak zakrywam rencyma... i tam trez powstaje dziurka... To zalezy od sytuacji i dostepnego pod reka stafu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Ja Ci dam bzdurki!!! Ja tu sie wysilam, poce, zeby wuypasc na inteligentna i blyskotliwa, a Ty mi tak po rajtach jezdzisz?! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ci jeżdzę czy nie i tak pojawiający się nick zwiastuje przyjemność czytania. No kasę oddałam, teraz chce się pośmiać Ptaszysko! Wracając do horrorów, to nie wiem przy czym macie z B takiego stracha? Przecież w \"Zejściu\" było wiadome od początku, że one nie wrócą w szóstkę, normalne musi być potwór lub duch lub żywy trup! To przecież horror ! A ja się nie stracham, bo te efekty których używają dla przestraszenia widza są wyświechtane. Flowka chłonie Koda L da V i paple mi do słuchawki, że rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mnie to Zejscie wlasnie az tak nie przerazilo.... To tzw slasher... Tylko typowalam kto przezyje... No ale myslalam, ze jedna osoba przezyje :) Fajnie, ze nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> To to akurat jest oczywiste na pierwszy rzut oka :P Cfaniaro :D MI sie jeszcze stopka nie znudzila. Nie zmienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję, że w pracy piłam tylko kawkę i herbatkę TWA ! Pełna abstynencja ! Koda łykam jak szalona - szkoda, że jutro na rano do pracy - chętnie bym dzisiaj skończyła - zostało tylko koło 100 stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orgazm, szczytowanie - moment najsilniejszego podniecenia płciowego i towarzyszącego mu równie silnego uczucia rozkoszy, będący finałem stosunku płciowego, aktu masturbacji lub innej formy zachowania seksualnego. Orgazmowi towarzyszy szereg charakterystycznych dla tego momentu reakcji fizycznych organizmu jak skurcze pochwy i dna macicy u kobiety, czy wytrysk nasienia u mężczyzny. Bezpośrednim efektem orgazmu jest zaspokojenie seksualne objawiajace się odprężeniem ciała, ustąpieniem przekrwienia organów płciowych i psychicznym uczuciem błogostanu oraz spełniania emocjonalnego. Każdy ma do tego prawo!KO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może raczej KO czuje się bardziej zażenowana niz zgorszona. :D Kiedyś raz byłam w sex shopie ... tyle wariacji na temat ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×