Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Cholewcia Fowcia zła jestem bardzo. Ta wredna poczta mi nie działa, napisów nie mogę znaleźć, a dupek się obraził... i jeszcze kropelki , maści - wariactwo! Z tego wszystkiego gotuje rosół z indyka. No i z ranka muszę lecieć się masować koniecznie, bo szyja mnie boli okrutnie i wcale mi sie nie chce spać. Napisałam na 41, co myślę. Po topiku \"gdy\" i \"wrocku\" wyciągnęłam wniosek jeden, trzeba się zgrać i mówić jednym głosem, jak w Królu Lwie... A wiesz ja też pościągałam ze swojego świerczka ozdóbki i się okazało, że wypuścił na górnych gałązkach młode pędy, to znaczy, że jak pójdzie do ziemi wiosną, będzie rósł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Poradnik o kukurydzy...? A co ma wspolnego orgazm z kukurydza? O_O I wytlumacz mi prosze nowy skrot: KPO (pierwsza i ostatnia literke chyba odgadlam ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jeden za mną, pan masażysta rozmasował mi stres w ramionach i zesztywniałe mięśnie, dlatego czuję dolegliwość. A poza tym mam szpital w domu i muszę robić za całodobową pielęgniarkę! Biedna ja , żebyś wiedziała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Jednym slowem Pan Ci zrobil kuku... :O Moze sie za malo rozluznilas? A moze ekekt bedzie widoczny, a raczej odczuwalny... po jakims czasie :) Pielegniarki zawsze mialy przesrane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> U jakich fanow...? O_O Ja nie mialam tego na mysli, ze Ty masz przesrane... :( Ja Cie tylko poparlam!!! Wspolczuje wszystkim pielegniarkom :( Maja trudna prace, odpowiedzialna... a wynagrodzenie do bani :O Poczta sama w sobie nie jest chora... tylko serwer :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U fanów seriali s-f! Wiem, że nie miałaś tego na myśli. Ja stwierdziłam tylko fakt, a że lubię to słowo, to go użyłam. Serwer ma się dobrze, moja poczta ma grypę. Jak to by mogło być gdybyś mnie nie popierała? Gdzie znajdziesz lepszego " szefa"? Nawet molestowanie odbywa się delikatnie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Aaaa...u tych fanow :) Bo jeszcze sie u innych fanow dzis wpisalam :P No ale poczta jest na serwerze... Wiec jak poczta szwankuje znaczy, ze serwer wcale nie ma sie dobrze :P Zawsze i wszedzie bede Cie popierala (na wszelki wypadek :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko nie mogą wszystkie serwery szwankować, wczoraj założyłam nowe konto i też nie działa. Przyjdzie przystojny, bedziemy się bawić w lekarza.:p Ty mi się tu nie podlizuj KO. Nie tylko bez wazeliny jest stracony dzień, bez chałwy też. O nie, zaraz będzie latało po moim domu Ufo - znowu kolejny wyczekany Jaszczur i nie ma napisów?! Ile miałaś lat KO w 1965? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> kochanie!! Mylisz pojecia!! To nie poczta Ci szwankuje tylko program do sciagania poczty!!! A moze sie serwery poczty przychodzacej i wychodzacej zmienily? Wiec dzien bez wazeliny i chalwy jest dniem straconym :D Im mniej takich dni tym lepiej ;) A 1965 nie wiem ile mialam... To bylo w poprzednim wcieleniu :P Zaluje, ze sie wczesniej nie urodzilam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba później, lepiej by było ! Ja też się za wcześnie urodziłam, zawsze to powtarzałam rodzicom, choć wiem, że albo wtedy, albo nigdy by mnie nie było. Zobacz jak strata dla Ciebie i świata! [TWA nawet nie czuje, kiedy się jej rymuje] Może masz rację, chociaż ja Ci mówię, to co powiedział informatyk w firmie. Chyba rozumiesz co to grypa w poczcie, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Ja bym wolala wczesniej... Wlasnie lata 50, 60 :) Moze niekoniecznie w czasie wojny :O Pierwszy raz slysze okreslenie grypa w odniesieniu do poczty. Wirus mi sie tylko kojarzy z informatyka... i czkawka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie napisalam, ze wirus ma cos wspolego z czkawka (choc czasami ma). To sa pojecia, ktore kojarza mi sie z informatyka :) Masz ladne oczy (coprawda, nie az tak piekne jak moje ale tez ladne :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca--->To chyba musisz zalozyc terrarium :P Truskawki do pierogow chyba... Ja tam z owocowych to wole z jagodami. A truskawki to tylko nieprzetworzone!! :D A jakie czesci masz ladniejsze?? Moze nos...? To nawet nietrudno... bo moj jest nieciekawy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak moja miła założę - terrarium płytowe, będzie do oglądania jakbyś miała ochotę! Specjalnie tak napisałam, żeby bylo śmiejszej. Muszę sie zadowolić pierogami kupnymi, bo wyrzuciłam starą maszynkę do mielenia, a na nową muszę zapracować. Nie wiem czy nos, chyba nie, ale paznokcie na pewno!:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny ! TWA Zniechęciłam się zupełnie. Czuję się niezrozumiana. Czuje się po drugiej strony barykady ... przykro mi. Postanowiłam nic nie odpisywać. W końcu nie wymagam żeby we wszystkim się ze mna zgadzano. I ja nie musze zgadzać się ze wszystkimi. To wszystko na temat mojego wpisu (wiesz gdzie). Smutki na bok - niedługo idę balowac do Agi ! :D Masuj się tak żebyś jutro mogła wstać i ruszać glową. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> A po co maszynka do pierogow z truskawkami? O_O No... paznokcie to napewno... Bo najpierw trzeba je miec, zeby moc porownywac :D Jak zwykle nie zalapalam o co chodzi ze zrozumieniem i zniecheceniem ale nieszkodzi :) Nie musze znac wszystkich tajemnic swiata. To by nie bylo intrygujace :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KO Ty wiesz, że jestem dzisiaj podrażniona, komp przeleciany, francowata poczta nie działa dalej. Czy Ty czytasz uważnie co ja Ci wypisuje Ptaszysko? Pierogi są różne. Ale ja robię najczęściej ruskie, albo kapustowe lub mięsne. I produkty na farsz trzeba zmielić, tak? A ja teraz nie mam czym! Paniała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Znow robisz ze mnie wtornego debila... Cos w tym musi byc :P Ja kochana wiem, ze serek z ziemniaczkami trza zmielic... I kapustke z grzybkami... Ale truskawek przez sito nie trzeba przepuszczac. Wiem, bo jadlam :D W pierozkach byly cale owoce :) A pierogi to moje ulubione pozywienie, wiec wiem ze sa rozne :D Chociaz z miesem to nigdy nie jadlam... ;) Na topiku szukam Was... to najczesciej. Jak Was nie ma to i ja nie mam tu co robic. Na kafe ogolnie szukam rozrywki... A w necie to dzis np szukalam info o Sokratesie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko moje Ty kochane? Ja z Ciebie? Chyba żartujesz!!! [TWA pisząc te słowa jest śmiertelnie poważna] UWIELBIAM CIĘ!!!!!!!!!!!!!!!! Przecież to Ty dzisiaj pomieszałaś truskawki z kapustą!!!:p Gdzie ja pisałam o maszynce do pierogów? Sama lepię, nawet setkę, jak mam siłę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×