Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Opis na gg wyraźnie mówi \"niedzielne nicnierobienie\" ale żeby na kawce nawet nie napisać ? Wstydzisz się choć troszeczkę ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanse oglądałam i śpiewałam na cały Wrocek arie! Kobieta zmienną jest jak majowy wietrzyk!:p Heh jeszcze nie włączyłam, nigdy nie zgruzuje mojej puderniczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to \"jeszcze nie wlączyłam\" ? Od rana ? A nie pomyslałaś, że będę dzwoniła ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie mam szmaragdowego Skypa i to pewnie z mojej winy ! Pokręciłam coś i trudno. Na razie chodzi stary. Nie warto się już ubierać ? Przeciez będziesz do nocy siedzieć ! Ubieraj się i to już !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Ciebie mogę być nieubrana, poza tym nie chce mi się, mam koszulki dzienno-nocne, więc spełniją swa rolę w zależności od pory dnia:p Dobrze, że kazałaś właczyć puderniczkę, przeczytałam smysa od Przystojnego, którego wysłał w nocy! Widzisz... przezorna byłam, wiedziałam, że po imprezie zamarzy mu się moje ciepłe ciało i miękkie łóżko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc żałujesz, ze komórka była wyłączona czy nie ? Dzisiaj o 13 kiedy raczyłaś otworzyć swoje oczęta to propozycja była juz przeterminowana ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem ! Propozycje nie zawsze przychodzą w porę. No i drugi aspekt : nikt nie lubi być zastępstwem ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak - flowka to (prawie) zawsze na posterunku - z wyjątkiem godzin pracy ! Czuje się niedoceniona !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O gotowaniu na razie nie ma mowy ! Są lepsze tematy ! :D Trwa wymiana wizerunków !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twój wizerunek nie mieści się w kompie, zapewne winne są baloniki, ważą aż 305 MB:P Miej litość kobieto, niedługo całą Wielkopolskę obejmie epidemia wirusa flow42:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie ! To moja wina, ze fotki mają tyle tych tam KB ! Do epidemii jeszcze daleko ... mam nadzieję bo nie chciałabym być drugą Heleną Trojańską !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka jesteś bezlitosna, znowu pełno dymu w domu! Chyba Ci kupię na imieniny gumki! Może jak porządnie pomiąchasz to rzucisz jedną z czynności na \"P\":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałabym mieć faceta niepalącego ! Ten to by mnie oduczył ćmików ! Choć pan W sam nie palił ale moje palenie mu nie przeszkadzało więc ... nie wiadomo co lepsze ! :D Nie mam motywacji do rzucenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup sobie świnkę i codziennie wrzucaj do niej 5 zł! Pogadamy jak zacznie robić się ciężka! czyli np. po 2 miesiącach! Heh gały Ci wyjdą z orbit, za darmo tyle kasy Ci wpadnie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku !!!! Hi, hi !!!!! Ostatnio rekordy tutaj bijemy jesli chodzi o godziny wpisów ! :D Kurnik nas wciągnął jak magnes ! Krótka noc przede mną TWA ! Zasuwam do wyrka. DOBRANOC !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka ograłam Cię - chociaż raz! Nowy dzień się zaczął i rób kawkę, nabyłam ostatnio wymieniając z kubusiową! Jakie dobranoc, nie ma Ciebie koło mnie , to żadna noc dobra nie będzie!:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10.00 pobudka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Trzynastego ...pije kawkę jak codzień... Flowka koniec tego dobrego, zwlekaj się z wyra, musisz iść do pracy, żeby zarobić tego piątaka, którego potem zaoszczędzisz:P Nie mówiąc już o niespodziankach jakie Cię czekają...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niespodzianki już obejrzałam ! Umyłam głowę, ogarnę sie trochę i wychodzę do pracy. Jak będę mogła to kliknę z pracy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka po raz kolejny zmarnowałam xx zł, aby móc Cię co wieczór słyszeć:P Wychodzę na tym jak Zabłocki, ale miłości, jak mojego kochanego Jaszczura jeszcze nikt nie pokonał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejszym wydarzeniem dnia dzisiejszego, jest fakt ten, że Pani dr wet obcięła mojej suni pierwszego pazurka w lewej tylnej nodze:P Mam go w portfeliku, na szczęście:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×