Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Ja już po obiadku. Teraz trochę lenistwa a potem porządki ! TWA Doszły płyty ! I kartka ! Dzięki ! 🌻 Chciałam Ci to zakomunikować osobiście ale nie odbierasz ... hmmm ... mam jakieś przeczucie ... :D Kim jest ten facet z którym jesteś na kawie ? Przystojny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostałam zmuszona do wymyślenia następnego powiedzonka obowiązujacego w KKK od dzisiaj: Dzień bez MB, to stracony dzień! Classic Flowka :P [TWA jest cała szczęśliwa, bo Flowka będzie miała zalostowany cały weekend] Ptaszysko gdzieś się z pracy do domu zgruzowało?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgodnie z nowym powiedzeniem \"MB jest dobre na wszystko\" .. cóż ... przyznaję, ze dzisiaj też ... Wiem - to juz prawie nałóg ! Ale jak napisałaś TWA : classic ! :D LOSTY są i czekają ! Ale będzie się działo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z moich obiecanek, że będę sprzatać i zrobię zakupy zostały tylko obiecanki. Wyleniłam się a teraz melduję się na posterunku ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgruzowalam sie najpierw wautobusie... potem przed kompem... gralam... Wiadomo w jaka gre... Zaciupalam... zgadnijcie kogo :P (oczywiscie miedzy innymi, bo duzo innych trupow bylo...) Tanczaca---> Zdecydowanie nie wyspalam sie :D Ale juz kumam. Jak Ty do mnie drukowanymi to ja kumam :D Ja nie cierpie Coli i kawy... Nie wiem ktore gorsze... :O I poprosze o mizianie po glowce :D Zreszta wszystko jedno gdzie... I tak bedzie bosko przyjemnie!!! flow---> Nie ma jak sobie poleniuchowac... Dodam do nowego powiedzenia \"dzien bez MB i blogiego lenistwa to dzien stracony\" Czy juz jestes po LOSTACH? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KO LOSTY czekają cierpliwie. Nie ma to jak dreszczyk emocji przed ... to oczekiwanie ... adrenalina ! To co najlepsze zostawiam sobie na deser ! TWA Jak mnie rzucisz to się stracę ! :D [ dla tych ktorzy nie wiedzą o co chodzi podpowiadam, że to powiedzenie z arcygłupiego filmu RRRRRRR! ] :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze bajeruj stara, sciemniaj równo, pisz, że jesteś jedna jedyna, taka cudowna na świecie i koniecznie zaznacz, że lubisz lody:P KO miało być SF!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie szczegóły co lubie najbardziej to potem ... jak będą konkrety. Ciekawe co powie jak się dowie, że chcę z nim w Karpaczu zjeść deser ? :D Wiem ! Zwalę wszystko na Ptaszysko ! Ale rymek mi wyszedł ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ustępuję pola młodzieży. Ty TWA pooglądaj sobie jaszczury czy cuś a ja idę zobaczyć co w telewizorni a potem spać. DOBRANOC !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś Jaszczur ma wygodne... Noc Wojen Gwiezdnych...się zaczyna...:D Do rana powinnam zdążyć obejrzeć:p Wcale Cię nie słucham Flowka!!! KO mówi, że na spanie będzie czas w grobie a zapewne już chrapie, bo jakieś dziwne odgłosy dolatują do mnie z oddali:P hop do wyrka i gasną światła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie spalam :D flow---> Ty to jednak masz silna wole... Jak ja sobie porcjowalam Losta... to mi nie wyszlo :P Mozesz na mnie zwalic ten Karpacz... POwiesz, ze nawiedzil Cie wielki ptak i kazal jechac na roladke :D Tanczaca---> Siebie zabilam :D Zabilam Krwawa Orlice :D Fajnie umierala :D Byly efekty swietlno dzwiekowe :D Za to jak ja spie to nie ma zadnych efektow!!! JA nie chrapie... Odglosy Ci sie pomylily... Moze mi sie odbijalo tylko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, ze pisalas. Podalas 3 mozliwosci... A SF to tam duzo lata... A KO to jest jeden z bossow :D (glowny robal) Czyje sie swietnie!! Takie samobostwo dobrze robi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka coś mi nie do spania:D Największe, najwznioślejsze, najwspanialsze, najpamiętniejsze i najpiękniejsze uczucia lokują się u mnie w brzuchu. Tam czuję radość, i miłość tam czuję i szczęście też tam. Serce służy mi do odczuwania smutków i niepokoju. W głowie zaś - mam mętlik. A znowu doznania poalkoholowe lokują się u mnie raz tu, raz tam, bywa, że w kolanach, ale nie tylko. I tak to uczucia łażą sobie po mnie jak mrówki. Dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Śpiochy które w nocy tu buszowały teraz pewnie odsypiają ? :D No i dobrze - zasłużyły sobie na to ... Ja pełna werwy udaję się na zakupy a potem sprzątanie które miałam odwalić wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja posprzątałam wczoraj i mam to z głowy.Dzis jeszcze obiadek musze upichcić.Potem spacerek z córeczką.A teraz siedze na allegro i POPIJAM KAWKĘ POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie spiochy, jakie spiochy? :D witam o poranku!!! Ja juz szaleje na kafe... Nie chcialam krzyczec, zeby nikogo nie pobudzic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renka---> Lo matko!! Jakie dalekosiezne plany!! Ja bym sie nie wyrobila :D DZis planuje sie byczyc... A teraz siedze i pije kawusie wirtualna (a na serio to herbatke :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ... ale mnie zaskoczyłyście dziewczyny ! Myślałam, że Wy w objęciach Orfeusza a tu proszę ... Ale teraz naprawdę już idę na zakupy. Trzeba w końcu coś jeść ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby mnie Tanczaca do lozka nie wygonila, bo chciala filmy ogladac to bym jeszcze posiedziala :D Udanych zakupow!!! Nie przepusc calej kasy!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A reszta to spi, czy co...? O 10 to nie chcialam budzic... ale teraz to przesada!! WSTAWAC!! SZKODA DNIA!!! [wydziera sie, az szyby w kawiarni drza...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×