Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

MB ... nie zgadłaś KO ! Przecież Marlon Brando to juz od dawna jest rozłożony w ziemi ! Fuj ! Spróbujesz jeszcze raz ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Ja wole filmy fabularne, fikcyjne, niz dokumentalno przyrodnicze :D flow---> NO ja wiem, ze to cos do picaia... Ale taki skrot... :O MB, MB, MB...Mocny Brook?? :D E tam rozlozony w ziemi!!! W Raju sie paleta!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Ze co...? :O Pierwsze slysze... Niby jak mialam zgadnac? :( To bylo nie do zgadniecia... Wiesz, ze Orlicy po browarkach to trzeba zadawac latwiejsze pytanie np: jak sie nazywa zolty plyn alkoholowy sprzedawany w butelkach :D Tanczaca---> NIe ma stresa!!! Przywiazalam sie do galezi - na wszelki wypadek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> DZisiaj nocuje na najnizszej galezi... Do drutow musialabym podskoczyc :P TAk zapobiegawczo sie ulokowalam :P Nawet jak spadne to sobie guza nie nabije ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to skoro sprawa MB się wyjaśniła ... kamień z serca ! Idę lulu bo jutro robota czeka ! DOBRANOC !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Tyle niepewnosci w swiecie... Chociaz jedno musi byc pewne :D JA tez w kimonko uderzam. Losta zostawiam na jutro :D DOBRANOC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 17 lutego 2006 roku... Dziś imieniny Zbigniewa, Łukasza... Temperatura we Wrocławiu w dzień nocny wynosi +1 stopień... byle do wiosny!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku ! Później się odezwę bardziej treściwie ! Teraz kawka ! Smacznego ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KO A Ty myslisz, że ja w pracy to leżę ? No ... może nie do końca ale staram się szanować pracę. Tak Zeby było co robić na drugi dzień ! :D TWA Wstałaś już ? Może kaweczkę ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Alez skad :D Nic nie sugerowalam... Ale mowia, ze prawda w oczy kole... :P A zreszta... przeciez udawanie, ze sie pracuje jest czasem baardziej meczace niz sama praca :P Heheh... Ja to czasem zaluje, ze u mnie w pracy nie ma jakiejs malutkiej chocby kanapy... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KO Ja w pracy mam niezłą sofkę - właściwie to szef ma ! TWA Jakie to pogaduchy z koleżanką ? My w pracy myslimy nad MB ... się zobaczy ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Po co szefowi sofa... hmmm ;) I Ty w pracy MB spozywalas? O_O Tanczaca---> Tylko sie nie spij!!! Bo tak sie zwykle koncza wspominki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O co Ty mnie podejrzawasz Ptaszysko? Ja nie pijąca jestem! [TWA ma na myśli, oczywiście napoje typu MB i inne bardziej procentowe] Ale za chałwę i pepsi, zrobię Ci wszystko KO :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Jak tam przy wspominkach to lubie sobie cosok do gardziolka wlac... Od razu wiecej szczegolow mi sie przypomina - umysl sie rozjasnia... [w ramach testu podaje Tanczacej obrzydliwa Cole i chalwe waniliowa... i czeka co tez ta jest w stanie za to zrobic... ;) ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój umysł pracuje na najwyższych obrotach! I przed chwilą usłyszałam komplement, że jestem świetnie zorganizowana itd:D W moim domu się wszystko robi na trzeźwo Ptaszysko:P To jakie są Twoje preferencje? Gdzie lubisz najbardziej? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Skoro tak uslyszalas to tak MUSI BYC :D Ktos musi byc poukladany... I ktos musi byc trzezwy :D Jakie preferencje? O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×