Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Pozostało mi jedynie pełnić honory pani tego topiku ! Dziewczyny balują ! Nie powiem żeby mi się to uśmiechało specjalnie ale ... trudno - życie czasem wymaga od nas poświęcenia ! Jak wrócicie to może docenicie to co robię ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam rozkaz więc piszę ! :D Smutno tu bez Was dziewczyny . Dopiero jak czegoś zabraknie to docenia się jego wartość !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję Ptaszysko, że się nie wystraszyłaś mojego głosu ... trochę przeziębiona jestem ! :D A na osłodę to zrobiłam sobie pazurki ! TWA Ja też mam już niezłe szpony ! Zrobimy konfrontację jeżeli dożyją do tego czasu ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co - leżycie już pod stołem ? :D Jeżeli jeszcze nie to mam nadzieję, że przynajmniej nie tańczycie na barze ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To śmieszne tak pisać sama do siebie ! :D Ale zaraz idę się lostować ! Jeszcze nie wiem ile odcinków zobaczę - KO zazdrościsz mi, że mam co oglądać ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ! Pooglądane a teraz czas do wyra ! Może choć raz w tygodniu położę się o normalnej godzinie !? :D Zajrzę rano w pracy. Jak znam TWA to jeszcze dziś napisze relację ! Więc sobie poczytam przy kawce. DOBRANOC !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znasz TWA Flowka znasz:P Pewnie, że napiszę! Fajnie było! Oni piwkowali, a ja piłam kwakę:P Mam nadzieję, że Ptaszysko nie zasnęło w autobusie !:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka dzisiaj z Tobą pogadam! A wiesz co jest najśmieszniejsze, że Przystojny napisał mi, że idzie wcześniej spać, a czekał o której wrócę!:P Teraz muszę zjeść kolację:D i skończyć oglądać fajny film, wieczorem Ci opowiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Nie krzycz tak!! Ludzie spia!! :P Nudzilo Ci sie tu wczoraj bez nas, co? :D A Ty sie nie przejmuj tym, ze sie nie odzywalam przez tel. Ja tak zawsze :P Tanczaca moze potwierdzic :P Tanczaca---> A wiesz, ze prawie, prawie... Niewiele brakowalo a zakimalabym na dobre i obudzila sie na petli. A musialam wysiasc wczesniej, bo ten autobus nie jechal do mnie... Potem jeszcze mialam maly spacerek miedzy zaspami :D A o tym zielonym co pilas to juz zapomnialas...? :P Zapomnialam wziasc z knajpi troche drewna na nasze ognisko :( Ale fajny ten nasyp, nie? :D Akurat trafilismy do najdrozszej knajpki... ale za to mialas wygodne siedzisko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie tam kacyk... ;) W zyciu nie miaalm kaca... Jedyny objaw po (i to nie zaleznie od ilosci) to puste butelki po mineralce przy lozku :D A Tanczaca pila takie fajne zielone... Nawet ja przy tym troche grzebalam, zeby zrobic dobry przeplyw przez szyjke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co piłam było zielone, ananasowe i na stojąco!:P Śniłam całe rano o Ptaszysku , więc nie chciałam otworzyć oka , chociaż dochodziły do mnie Wasze wrzaski i słyszam, jak się pałętacie! [TWA jest zbulwersowana brakiem poszanowanie przez pozostałe czlonkinie LKS i S snu TWA i postanawia przy następnej okazji (o 4 rano) narobić dużo więcej hałasu!] KO a wiesz, że ten autobus, którym wracałam, miał przystanek pod Arkadami? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bylo z ananasem?? O_O Myslalam, ze z tym malym owlosionym... tylko... z racji koloru :D Przepraszamy bardzo za pobudke!!! To flow sie darla. Najpierw mnie obudzila... :O [bije sie w piers i obiecuje poprawe] Taaa... to mialysmy niepotrzebny spacerek na dworzec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starszy Otwieracz Szyjek:P Jak nie potrzebny? Dłużej byłyśmy razem :P A poza tym po co miałaś taki kawał do domu na piechtę zasuwać, lepiej na gapę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A... tajk, tak, tak :D Tytul mi sie nalezy :) Sliczny otworek zrobilam, nie? :D Jak na gape??!! Przeciez mam bilet miesieczny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W otworku nie gmeralam, tylko majstrowalam przy otworku. Przeciez bym Ci nie paluchala w srodku!! To niehigieniczne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA Pragnę donieść, że ja dziś odmówiłam MB ! :D Coś niesamowitego, nie ? Leczę się więc nic z alkoholu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Floweczka powiedz synusiowi, że jego gry już są, dwie nagrane na pyty i następne dwie ściagnę od Przystojnego jak wróci z pracy(23):D Myślę, że jutro Ci wyslę! Myślę też, że płatność za usługę będzie jednak w naturze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój syn ma Ci zapłacić w naturze TWA ? :D Dobra wiadomość na jutro : mam kompa tylko dla siebie do wieczora !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kochana, chociaż on już pełnoletni i wie, po co ma, nie zrobię mu tej krzywdy!:P Uwiodę przy najblizszej okazji Przystojnego, co by mu odświeżyć pamięć i niedopuścić do zdrady:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ile dobrze doczytałam to Przystojny zazdrosny wczoraj był o ten wypad ! I dobrze ! Niech sobie nie myśli ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewuszki!! :D Jestem baaaardzo zapracowana:( Tylko zagladam sprawdzic, czy sie przyzwoicie zachowujecie ;) A WY tu o uwozeniu dzieci!! A fe!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×