Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

No!!! ALe jestem wniebowzieta!!! Wlasciwie to bardziej, ze sie tak wszyscy wyrwali zeby pomoc niz z samego efektu :) Ale fakt faktem! NIe spalabym dopoki bym sie nie dowiedziala!!! A ja przeciez mowilam, ze to nie musi byc wloski!!! Czy ja sie wloskiego uczylam...? Umiem pare slow :) I jest bardzo podobny do hiszpanskiego :D Zaluj, ze nie bylas uczestnikiem akcji detektywistycznej flow... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam tą akcję z opowiadań TWA. Podobno na Wrocku to kilka stron zapisane na temat tej piosenki ? Jak mogłaś pomylić włoski z hiszpańskim ? Będę dziś oglądała 10 LOSTA. Podobno ciekawy .... zobaczymy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ból to będzie jak LOSTóW zabraknie ! Po tym filmie nic już nie będzie takie jak przedtem ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wloski, hiszpanski... jeden pies ;) Obydwa jezyki piekne :D Ja Ci flow zazdrosze, ze masz to jeszcze przed soba!!! Ja czekam na 14... jeszcze tylko 20% :) Jutro pewnie bedzie :) A mi serce uroslo jak zobaczylam jak sie rzucili by mi dobrze zrobic :D (nawet sie troche stopil ten lod w nim :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to idę oglądać 10 ! A potem HURAGAN w tv. Raniutko trzeba wstać do pracki i znowu kołomyja przez tydzień. DOBRANOC KKK ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie obejrzany jeszcze! Wlasnie mialam zapytac co to jest?? Programik do karaoke...? A moj prezent wysluchany...? (doszedl w ogole?) Przypominam czlowieka... bo co?? Bo dobrej muzyki slucham...? ;) A w ogole to "jeszcze mi w oczach lsni neonow blask ale czas juz klasc sie spac" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku KKK ! Właśnie skończyłam pierwszą kawkę. Rozliczyłam sobie PIT-a. Będzie zwrot !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku!!! Klikam w tego linka teraz... Mam nadzieje, ze to nie wirus :P (zartuje). A potrzebuje glosnikow...? Bo nie mam :( A pije z Wami wirtualna kawke (a w rzeczywistosci pyszna herbatke!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poniedziałek zaczyna się od problemów, bo spotkanie tuż, tuż a ja nie gotowa! W co mam się ubrać by uświetnić te parę godzin z KO?:P Zaraz przewrócę szafę w poszukiweaniu super ciucha, choć wiem, że i tak nic nie znajdę! Jeszcze makijaż i włosy trza przefarbować na niebiesko:P ŁO matko, czasu mi zabraknie!(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba na zielono!! :D I tylko nie wlosy!!! Bo nie bede sie do Ciebie przyznawala :P Lo matko... jak ja slysze jak Ty sie szykujesz to mam wyrzuty sumienia, ze nie mam szczotki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i problem ! Jak to kobieta - nigdy nie ma w co się ubrać ! A szafa pęka w zawiasach ! :D TWA Włosy czerwone koniecznie ! Zielone ostatnio się kojarzą jednoznacznie z pewnym panem ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> A myslisz, ze czerwone to nie?? :D Ja tam mam sie w co ubrac, a szafa w szwach nie peka!! Nigdy nie mam takiego problemu!!! Tanczaca---> Nie chce szczotki!! Nie bede sie cieszyc, a udawac nie umiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce szczotki, ani grzebienia , ani trojzebu (to do zabijania przeciez jest... bron drzewcowa :P ) Chce byc rozczochrana :D A nie majac tego oprzyrzadowania mam wytlumaczenie!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA Paznokcie pewnie robią wrażenie ! Zobaczę jak przyjedziesz, może do tej pory ich nie połamiesz ! A u mnie w radiu leci KAMA, KAMA, KAMA ! Zazdrościcie mi ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama kama!!! Ja zazdroszcze!!! :D Ja tez zapytam... Co to jest to cos o dziwnych inicjalach...? O_O Pomimo, ze to pomoc miedzy innymi ja ustalalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja się zapisuję ! Zresztą wszystko co tutaj powstaje jest dla mnie odpowiednie. Mam na myśli te organizacje tworzone przez TWA ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×