Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Co jaki drugi dzień? Wczoraj kupiłam wszystko do pizzy, a dzisiaj te śmiecie będą pieczone w piekarniku!:D Czego Ci nie dałam? Ty zarazo! Niemomna jesteś!:P Już tu nie będę wymieniać, ile razy Cię zapraszałam! [topik kawkowy świadkiem TWA]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaa... takie buty :) Juz myslalam, ze sie rozbestwilas i zywisz sie sama pizza (i kawa!!). To ja taki kawalek jeden swiatlowodem bym chciala! Albo rzuc! Jak tego torta... zlapie :) Tylko, zeby pieczarki po drodze nie pospadaly... :O A jakbym wiedziala jaka to piosenka to bym se sama znalazla w emulach... Dokladne informacje sa w EKT :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nigdy nie jadłam potrawy z ananasów i groszku ... ale może to rewela a my nie wiemy ? :D TWA Jak będziesz rzucać po kawałku pizzy to spręż się odrobinę i spróbuj też do mnie dorzucić. Może chociaż trochę spodu mi skapnie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak zmieniajac temat... Wczoraj slyszalam fajna piosenke... Facet dawal po wlosku, taka rytmiczna byla, melodyjna i w refrenie bylo jakies \"kana, kana, kana\" czy jakos tak... Mysle, ze po tak bogatej informacji na ten temat kazdy bezblednie zganie jaka to piosenka i wykonawca... bo chce to miec Flowka zobacz to są wytyczne do szukania piosenki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany boskie ! Zlitujcie się ! Co to za piosenka ? Kana, kana ... czy to o piciu? Bo mi się kojarzy z Kaną Galilejską i winem ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko zgruzowało się w jakiejś grze. TWA odpoczywa. A ja idę sobie poleniuchować przy TV. Do zobaczenia wieczorkiem ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Ja szczerze watpie, ze rewelka!!! Przeciez na samo wyobrazenie to sie wrota piekiel otwieraja!!! Ananasy to sa najlepsze same, te wkolol ktorych TWA tanczy :D JAk to co to za piosenka! NO wlasnie ja tez nie wiem! Dlatego pytam. A wytyczne chyba gokladnie. Nie wiem czy o piciu... moze... ale wloskiego nie znam... Poza tym moze ty bylo \"kena kena kena\"... NIe bardzo wiem... I zgruzowalam sie nie w \"jakiejs\" grze... Tylko mojej ulubionej!! :D Tanczaca---> No i co...?? Ja nie widzialam zadnych kawalkow pizzy na niebosklonie!! Wrocilam z siekanki! Same trupy!!! NIkogo zywego!!! Zostawilam za soba rozlana krew i zwloki!! A tym samym poprawilam sobie humor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama zjadlam! Mój brzuszek ważniejszy!:P Ja muszę czuć, widzieć lub dotykać, w przeciwnym wypadku chodzę jak niedopier... Zuzanna:P Nie mam satyfakcji z jadania z Tobą wirtualnie Ptaszysko, sto razy powtarzam! Jak też jestem konserwa, tylko w innych dziedzinach i nie odpuszczę k..., żeby świat miał się zawalić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Jak wirtualnie... Miala byc rzeczywista... miala wleciec przez moje okno :D Jaka Zuzanna...?? niedo... co?? Nie 9odpuscisz i ja glodna bede chodzila!! [masuje brzuszek, burczy i burczy...] podobal mi sie jeden tekst w filmie... cos w rodzaju - nigdy, chyba, ze pieklo zamarznie... ;) Cos jak z tym zawalonym swiatem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko gdzie Ty znowu połazlaś z tym toporkiem? Komu tym razem łeb rozwaliłaś?:P Powiedz mi tu Zjawisko nasze, bo mam problem w emulach. Co to oznacza jak ściagany film jest zatrzymany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> To byl szantaz emocjonalny... ;) Dzisiaj nie z toporkiem... Dzisiaj z paleczka :) A gdzie to napisane, ze zatrzymany...? Jak \"zatrzymany\" to pewni go spauzowalas. Kliknij na niego prawym przyciskiem myszy i nacisnij \"Wznow\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaalbo... poczekam az Blush sama przyjdzie :D Co Jej bede zawracac gitare w pracy... Ty lepiej kombinuj z ta piosenka :P Przynajmniej jakas korzysc bedzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widzę sprawa piosenki nadal nie wyjaśniona ! Ale jak ma być wiadomo o co chodzi skoro tytułu Ptaszysko nie zna ? Czy my wróżki jakieś jesteśmy ? A może tak wyglądamy? :D Ja też się pizzy nie doczekałam ! Odrobisz to TWA jak u mnie będziesz, oj odrobisz ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wszyscy zadowoleni ! Fanfary, sztandary i ordery ! :D Dla Ciebie specjalny medal za ściągnięcie piosenki . W końcu Ptaszysko wyżebrało co chciało ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Ptaszysko ! Właśnie wysłuchałam Twojej piosenki [TWA mi wysłała] i wiesz co ? Ona jest po hiszpańsku ! No ale polskie ptaszki nie są poliglotami więc zostaje Ci wybaczone wprowadzenie w błąd tylu ludzi z tylu topików ! :D Ale przynajmniej dowiedziałaś się do czego zdolni są przyjaciele żeby Cię zadowolić ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×