Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

No i jestem ... po inspekcji. Fajowo było ale wróciłam tak głodna jak pojechałam ! :D MB-a ciąg dalszy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już w domku ! Jutro jestem sama w pracy (tzn. bez smarkatej) i myślę, że będzie ok. Trochę spokoju i dużo roboty. I myślę, że jutro padnie magiczne 6000 wpisów !!! Tańcząca - jak się bawisz ? Alkohole ładne i kolorowe mówisz ? Ty i alkohol ! :D Chyba nie dlatego tam poszłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Tańcząca - jak Ty masz taki humor o tej porze to ... chyba nie pogadamy wieczorem ! Nabuzujesz się i dupa będzie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ... miałam rację ! Tańcząca gdzieś się włóczy w stanie wskazującym ... A Ptaszysko zgruzowało się przy wysiadywaniu jajek wielkanocnych ... Zostałam sama !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to muszę się duuuuuuużo napić u siebie najpierw ! A potem odwyk we Wrocku ! :D Albo se pójdę z Ptaszyskiem na wały ! O ! Ona dobra kobieta jest to poczęstuje w potrzebie !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosyć słodyczy na dzisiaj ! :D Jestem upoważniona w imieniu trójcy KKK mówic na topiku DOBRANOC !!! Jakiś taki rytuał się już z tego zrobił. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za coś Ci w końcu te piosenki wysyłam Flowka!!! Ja mówię Dzień dobry, bo mamy wtorek!!! Imieniny Wacka:P Ptaszysko zakupiłam dwa majonezy, w czwartek pyszna sałatka, nie próbuj przemienić się w migacz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w pochmurny poranek. Tańcząca - a nie mówiłam, że śliczny ? :D To już jaszczury poszły w kąt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku!!! Tanczaca---> Jak tam po imprezce...? Kacyk jest? :P Ja tez wczoraj po tym koszmarnym dniu, napoju sniadokoperkowym musialam sie napic czegos w innym kolorze, heh... Pomoglo :D flow---> Na mnie zawsze mozesz liczyc :D Zwlaszcza w tej kwestii... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko żadna strata zjem sama !!!:P Flowka Jaszczur kochana ( jeden jest tylko, ale nowoczesnieje z filmu na film) już ze mną jest na stałe...;) A Karol... sama wiesz...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> No dobra, dobra!!! Przeciez zartowalam! Pamietam!!! Mam te grubiutkie, miesiste przed oczami caly czas... Zasypiam sie i budze z mysla o sledziach :D Tylko nie dodawaj oliwek!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że już jesteście. Mam dzisiaj mały kocioł w pracy a jestem sama. Ktoś wczoraj mówił, że spokojnie wszystko zrobię Tańcząca ? :D Marzenia nie do spełnienia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jakie Ty masz wymagania Ptaszysko!!! Ani pół oliwki Ci nie dam, szkoda mi:P No, ale kartuskie to kupię, maszeruję po jajca do B:P Ty też jesteś wybryk natury, a my Cię kochamy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Jakie wymaghania...??? Chyba dobrze, ze nie musisz mnie karmic oliwkami, bo wole ziemniaki, nie...?? :P A pewnie, ze szkoda by bylo oliwek... Bo wszystko co bym zjadla (jakbym musiala) szybko powrocilo by w mniej apetycznej postaci :P Jak to wybryk natury..? O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Ale sie dopominasz...!!! Ale na kolanach nie bedzie!! Brudna podloga! Dawno nie pucowalas :P Prosze---> Twoje ZOO... Gdzie postawisz...? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba na nowym okapie kuchennym Tańcząca !!! :D ZOO na okapie ! Niezły widoczek ! Ptaszysko Ty też masz w pracy kocioł - tak słyszałam z dobrze poinformowanych źródeł ! Więc witaj w klubie ! I doceniam to, że mnie wesprzesz w piciu jakby cuś ! Na wałach niekoniecznie. Może byc w knajpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Przecie okap ma pochylnie... to by sie ZOO zsunely... :P Woelka szkoda!!! A co Ci sie w walach odrzanskich nie podoba?? 😡 wracam do mojego mlynu... Zrodla masz wiarygodne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wały ok Ptaszysko. Tylko za zimno chyba trochę na szlajanie się z browarem ! :D Teraz przerwa śniadaniowa. Jakieś kiełbaski będą czy cus ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×