Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Ptaszysko Tobie też za życzenia dziękuję. Ale jestem dzisiaj do niczego. Już wiem jak się czuje chomik biegający po kołowrotku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko Tobie też za życzenia dziękuję. Ale jestem dzisiaj do niczego. Już wiem jak się czuje chomik biegający po kołowrotku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Wszystkim!:) Ośmielam się wtrącić swoje trzy grosze i powiedzieć, że czekam zwarta i gotowa na ognicho! :classic_cool: No.. to na tyle ;) A teraz znów do nauki, ... nie, jeszcze gary do zmycia :D Miłego popołudnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie cafe otworzyła nam stronę...kurcze ile to trwało!!! Ptaszysko noga komara A idzie palić z nami ogień, dogadajcie się na gg, to razem przyjedziecie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie w domku ! Po tym długim weekendzie to ludzie teraz próbują nadrobić stracony czas. Telefony się urywały - wszyscy chcą jechać na urlop ! Robiłam dzis za telefonistkę ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka czy Ty widzisz jakie Ptaszysko ma zasdy rozpalania ognia?:P Zobaczymy czy rozpali jedną zapałką!:P W dniu dzisiejszym odnotowuje takie o to wydarzenia: 1. cztery łapy zjadły baardzo wielką kość 2. mam program do filmów DVD 3. świetny humor 4. zakupiłam nową końcówkę w czerowno-niebieskie rybki i kij !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiele powodów do radości Tańcząca ! A ja kompa dla siebie do wieczora --> tez powód do radości ! Tylko muszę wyskoczyć na małe zakupy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś powiedział, że kochanie się, jest teraz nieomal tak trudne technicznie jak pilotowanie helikoptera. Tymczasem pilotowanie helikoptera jest nieco łatwiejsze, bo drążki sterownicze nie wiotczeją nagle w najmniej spodziewanym momencie... Fajne Flowka to ze stopki Gorącej 25 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nażarłam się, naoglądałam ciuchów na allegro. :D Brak kasy i kropka ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź Flowka, naszukałam się, na przewracałam ciuchów i szlafka jak nie było, tak nie ma...zawsze tak jest, jak wiem co chce kupić, to jeszcze tego nie wyprodukowali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa – raz jeszcze Ból serca, ból duszy, Godziny zadumy, Twe ślady, Zapach Twój, Na każdym kroku, Oślepłam od wspomnień, Milczę, Nawet się nie bronię, Bo tego co czuję, Zabić nie mogę... Kochaj... Zostań... Uwodź mnie... Zapomnij się... Ze mną grzesz... Raz jeszcze.. Kochaj... Zostań... Przecież wiesz... Jutro jest... Pół wiary, Pół prawdy, Natrętne myśli, Wciąż, Spojrzenia, Czy śmiech, Na każdym kroku, Oślepłam od wspomnień, Milczę, Już nawet się nie bronię, Bo tego co czuję, Zabić nie mogę... Kochaj, Zostań, Uwodź mnie, Zapomnij się, Ze mną grzesz, Raz jeszcze, Kochaj, Zostań, Przecież wiesz, Nie pragnę niczego więcej... Na krawędzi otwartej rany... stoję tu sama gdzieś... widzisz już... jak krwawię? Kochaj, Zostań, Uwodź mnie, Zapomnij się, Ze mną grzesz, Raz jeszcze, Kochaj, Zostań, Przecież wiesz, Nie pragnę niczego więcej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku KKK ! Wstawać, wstawać !!! Słońce świeci cieplutko ! Kawka na stole !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku!!! Wczoraj z racji meskiej decyzji nie zdazylam powiedziec papa ;) To nie dlatego, ze jestem chamska i niekulturalna :P Tanczaca---> Jakie zasady?? O_O monial---> Ja zawsze wspolczulam wszystkim chomikom i chomikopodobnym jak widzialam bidaki w tym kolowrotku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze współczułam wszystkim ptakom i ptakopodobnym jak widziałam bidaki głodne... :P Flowka wstałam, kawka jeszcze ciepła i słucham a Ty jak wrócisz , też będziesz słuchać ze mną :D Podoba Ci się piosenka? Moniałka już lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedna z cukrem poprosze;) Miłego Dnia Dla Miłych Pan🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej, lepiej. Tylko jakieś silne męskie ramię by mi się teraz przydało :O A chomiki to lubią podobno swoje kołowrotki. Same tam włażą. Kiedyś miałam chomika. Chrust już macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROBAL---> Szatana, czy z mleczkiem? ;) 🖐️ Tanczaca---> Taaa... a mi cos innego mowilas o golabkach biednych na podworku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja mam pomysla... Po cholere bedziemy meczyc sie i wynosic te badyle z Twojego domu... Rozpalimy ognicho u Ciebie... Na kudlaczu... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aluzja subtelna byla... Moglam nie zakumac, nie? :P Poza tym na darmowe zarcie to ja sie zawsze pisze :P Wykorzystuje to, ze wszystkim mnie szkoda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phi...na darmowe zarcie to każdy chętny. Ja też :D Tylko tak daleko mam.....do tych gołąbków 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×