Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Ty Ptaszysko odrosły Ci piórka na ogonku, to Ci zaraz powyrywam, specjalnie dla Ciebie szłam do K po wypasiony ryż:P A gołąbeczki smakowały? smakowały!! [ wcinala KO, aż się uszy trzęsły]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie cierpie tej promocji patyczkowej 😡 Mam uraz psychiczny :O Ryz...a gratis to tez ryz... ja bym tam wolala cos innego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaa.... no faktycznie!!! O_O W boskich G tez byl ryz :P Nie pomyslalam... Jak jem i dobre to niewazne co to... :P orly nie maja uszu :P Nawet Tygrys to kiedys zauwazyl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale bylo... nie Tanczaca... Jeszcze nigdy tyle nie powiedzialam nie patrzac sie komus w twarz :P Tylko pamietaj o magicznym przycisku D... zebys kiedys nie zrobila niespodzianki mojemu S... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mow szybko, ze jestes szczesliwa, ze Cie zaskoczylam, ze sie niepodziewalasi ze szczeke w podlogi zbierasz!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[laczy sie w zdziwieniu z monial...] A odpowiadajac na pytanie Tanczacej... nie wiem - moze w poprzednim wcieleniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko czy ja mogę zaprotestować!!! Nie mam takiego zdania jak pomarańcza u T, ale pusto na dole!!! Czy nie może tam cuś jednak pisać? No ciekawa jestem czy Flowka wróci zadowolona, bo mi się super udała randka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Randki, bajery, numery.... :O A ja z psem jeszcze na siku muszę. % jeszcze mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniałka naucz go załatwić się w klopiku:P Ptaszysko oderwij sie od tego pudła i chodź do drugiego pudła!!!:P A mogę zaliczyć jednego szpaka? Taką mam ochotę na loda:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hłe, hłe....a ja mam jeden patyczek :D Z psem idziemy w Polskę, w Polskę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj ruszałam przede wszystkim paszczęką ! :D Nagadałam się mnóstwo ! I byłam grzeczna ... nie tak jak niektóre ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×