Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Cztery Łapy postanowiły razem ze mną pojść na spacer, więc wybrałyśmy się na łąkę i tam pośród różnych chabazi rosną babki, musialam sobie powróżyć: ile razy Ptaszysko jeszcze przyleci na Kawkę? wyszło...że tylko 3...jaka ulga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z babki sie nie wrozy... :P Wrozba nie wyjdzie :P A te 3 razy to dzisiaj, w tym tygodniu, w tym miesiacu, w tym polroczu, do wakacji, w tym roku, czy w ogole w moim zyciu...?? Zreszta kto wie, moze wpadne jutro pod tramwaj jakis czy cus... :D W kazdym razie jeden raz juz mam za soba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka prowokacja...?? O_O [wszystko jej jedno, niech sobie Tanczaca mysli jaka to wspaniala jest, postanowila nie obdzierac Jej ze zludzen]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ladne kwiatki... Ja Was zaszczycam swoja obecnoscia, a tu zero wdziecznosci, zero zachwytu... :O Czuje sie niedoceniona 😭 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe? Łaskawie przyszłaś i myślisz, że my tu z Flowką na kolana padniemy i pokłony bić będziemy? A gdzie byłaś w piątek i sobotę jak do Ciebie pisałyśmy? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przylecialam po raz 2... jeszcze tylko raz mi zostal, zeby wrozba sie spelnila :P Oczywiscie, ze tego wlasnie sie spodziewalam. Moja laska nie zna granic, nie ma sobie rownych!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaległości w filmach odrobione. Madzia M mi się podobała (powtórka) i mam nadzieję, że teraz się będzie działo ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie znam takiego filmu. Fajny? Bo w moim skarbcu nie ma :P Ż mi sie chce, a mama powiedziala, ze nie chce Jej sie isc do sklepu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Ci się jeszcze nie znudził Flowka ? Wiesz to niekończąca się opowieść...odcinki codziennie do końca życia...:P Flowka jak to w końcu jest po kawie dajesz czy pod kinem? Gdzie? gdzie? gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty myślisz TWA, że kawa to gwarancja, że dam ? :D O_O !!!!!!!!!!!!!!!!! Zbyt niska cena ! Ani po kawie, ani po kinie - nawet jeżeli to będzie 10 kodów ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Co i gdzie dajesz po kawie?? O_O Czy to cos nieprzyzwoitego? Mam gust jaki mam. Kazdy ma swoj :P KAzdy gust z zalozenia jest wybiorczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że przyzwoite ! Żadnych tam takich bezeceństw ! :D Ten serial pt. TWA ... mam codziennie w odcinkach i to live ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w koncu przyzwoite jest, czy nie...?? [zastanawia sie, bo nie wie czy juz rece zalamywac z rozpaczy czy jeszcze sie wstrzymac :P ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie fuj Ptaszysko ? Ulotki rozdaję, ulotki !!! :D A ty to zaraz zbereźne myśli masz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[patrzy podejrzliwie na flow i nie wierzy wlasnym uszom...] Eeeee tam... sciemniasz :P Zreszta ulotki tez moga byc nieprzyzwoite, nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×