Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Przyzwoitosc nie ma nic wspolnego z mozgiem i jego mozliwosciami myslowymi... A co ja bym miala w kasztorze robic?? O_O NAwet piwa tam nie nie pija (chyba :P ) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W klasztorze to nic nie piją oprócz wody Ptaszysko ! I też za dużo nie żrą ! I niezsieciowani są ! Umarlabyś z głodu albo z tęskonoty za nami ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to nie ma? Ciągle tylko nawijasz o przyzwoitości i cnocie ;) To już jest obsesja we wszystkim weszyć H-fuja :p chyba że Ci go bardzo brakuje:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podejrzewam, ze predzej z glodu :D Z tesknoty sie tak szybko nie umiera :P Jak mozna nie jesc, nie pic i nie siedziec na kafe? O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie brakuje mi niczego co jest fuj! :P Jestem ostatnia osoba, ktora wszystko kojarzy z nieprzyzwoitymi rzeczami... Powinnas wiedziec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mnie w tym temacie nie licz Ptaszysko ! :D Na Tańczącą ... chyba też nie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wianek - rodzaj nakrycia głowy (wieńca) upleciony z ziół i kwiatów (obecnie często ich tekstylnych lub plastikowych imitacji). Tradycyjnie wianki noszone były przez dziewczęta i niezamężne kobiety, stąd stały się symbolem dziewictwa. W przenośni o kobiecie, która straciła dziewictwo mówiło się, że \"straciła wianek\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chabazie zawsze mogą się dobrze sprzedać ... Byłoby chociaż na małe MB dla mnie i Redsa dla tańczącej ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[puka sie w czolo, bo niby to krotkie wypociny ale czy Tanczaca nie wie, ze ona ma wszelkie definicje tam gdzie slonce nie dociera...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chabazi nie oddam i tym bardziej nie sprzedam!!! I to mialabym wymienic za % !!! O_O [nie wierzy w to co slyszy...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem co sie bedzie dzialo :D WIELKIE NIC ;) W koncu wiem jak to jest i co sie dzieje jak sie ma cos, lub kogos tam gzie slonce nie dociera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co Flowka... szkoda tracić energii... Mówienie do Ptaszyska to jak rzucanie grochem o ścianę!!:P Poszukamy miejsca gdzie zostaniemy chociaż zrozumiane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dokąd pójdziemy ? :D Bo ja jutro po urlopie muszę iść do pracy ... ratunku !!! Ręce i nogi mi opadły ale ... to nieważne ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokąd pojdziemy? Gdzie nas oczy poniosom!! Może wsiądziemy do pociągu byle jakiego... Żeby tylko się uwolnić jak najszybciej od tego cnotliwego Ptaszyska :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×