Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Jak do mnie pisze frajer to się pyta dlaczego blondynki nie stękają w czasie seksu ...? Ja to mam szczęście ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze chociaz strzelimy jednego gola na MS :D Teraz patrze na Anglikow ;) Ten Trynidad nie jest taki zly... ;) Tanczaca---> Ja rymowac nie umiem... Ale przynajmniej nie mam takich skojarzen :P Bede pozniej! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko co to znaczy takich? Niestety Ty nie masz żadnych skojarzeń ...więc doceń wielką twórczość ;) Byłam na bardzo przyzwoitym spacerze...zarobiłam na min przyzwoite 55 groszy...teraz bardzo przyzwoicie czysta siedze w bardzo przyzwoitej koszulce i niczym więcej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaauuuuuuuuuaaaaaaaaa!!! Wlasnie rozchlastalam sobie paluszka o plastikowe pudelko, tak ostro sie dobieralam do lodow :O Krew sie leje!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro...? OK! To pa 🖐️ A ja ide ogladac mecz :) A myslisz, ze co ja robie? O__O MOglas chociaz podmuchac 😭 [idzie do kacika i ssie zakrwawionego palucha]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[już dawno straciła wiarę w to, że KO coś zakuma..macha bezradnie ręcami][ ani lody nie pomogły, tyle cukru dostało się do mózgu ani truskawki] Moje filmy chodziły rewelacyjnie do chwili Wielkiej Czystości..tera mam innego XP a nowości mają to do siebie ...że som beta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LO matko toz Ty nie pisalas, ze stracilas wszystko z dyziow :P Skad mialam wiedziec... Jak ja sie pozbywalam robali i innych to czystka calkowita nie byla konieczna :P A lizac bede dzis!! Dzis sie krew leje przeciez, nie?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tej chwili windows ma swoje mieszkanie a reszta swoje... i nic nikomu nie grozi..to co najważniejsze jest na płytach w zielonych pudełeczkach :P Taka jezden przezorna...a przezorny zawsze ubezpieczony!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka nie wyciągaj opatrzynych wniosków...bo ja stracę cierpliwość do tłumaczenia!!! Nie będę tu elaboratow pisać..trzeba trochę pomyśleć, skojarzyć fakty, wysilić swój rozum a przede wszystkim pamiętać o czym się rozmawia... Ptaszysko to się Ciebie też tyczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszmy się, że w ogóle ktoś kuma ... ? No oczywiście poza prezeską bo ona jest ponad to ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taak Flowka cieszę się, bo przynajmniej u nas się cuś dzieje...:p Nigdy nie jest nudno! Ptaszysko Ważna wiadomość: pieprzynij te mecze - KOMAR GOTOWY DO OGNISKA NA NIEDZIELĘ -18... tylko na Ciebie czekamy na Twoją szanowna decyzje czy chcesz z nami pojeść kiełbasek i popić piwka? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj znalazłam super kłodę z fafikiem i schowałam ją w krzakach ...Ptaszysko jutro przytargam do domu ...potem przez całe osiedłe...potem przez park...potem przez tereny zalewowe Do Naszego Celu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Jak Ty sie tak mieszasz w zeznaniach to kazdy sie zgubi... RAz piszesz, ze Wielkie czyszczenie, raz, ze nie... Kazdy czlek ma wszystkie wazne rzeczy na plytkach :P W tym to nie jestes wyjatkowa :D Ta niedziela?! O_O Brazylia gra!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
For Bloody Female Eagle Każda dziewczyna posiada cnotę a na tę cnotę chłopcy mają ochotę. Każda dziewczyna swej cnoty strzeże, lecz wreszcie ktoś ją odbierze. Jedna straciła, gdy miała roczek bo nieuważnie siadła na smoczek. Druga lat miała dziesięć prawie... siadła na kołek, który był w trawie. Piętnastolatka nie jest już dzieckiem, straciła cnotę wkładając świeczkę. Straciła Ewa, bo zrobił to Adam, więc Tobie też posiadać nie wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się mieszam? To Tobie trzeba powtarzać 10 razy!!! przecież wiadomo, żeby zainstalować W trzeba mieć czysty dyzio? co mnie obchodzi brazylia!!!!!!!!!!!qrwa!!!!!!!!!!!niech gra w spokoju ducha!!1 chce iść na ognicho! z A i B i DK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×