Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

W srode jest git!!! :D Ale siara... a te rzeczy co jutro zalatwiasz, nie mozna przeniesc na srode, zeby polaczyc przyjemne z pozytecznym...? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZasem nie, bo by Cie ta moja madroscza bardzo oswiecila ;) A co za duzo to niezdrowo :P Troche jest :) W sumie to nie zagladam tam czesto - nie slodze :P Dla Ciebie starczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do truskawkow to puder, nie? Puder to jest... Zreszta jeden pies... nie slodze ani tego, ani tego... Ty przypadkiem nie bierz truskawek! Ja kupuje! Nie bedziesz mi przez cale miasto wiezc... Bitki zrobie, dobra? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WEŚ MNIE NIE DRZAŻNIJ Ty Piórowate bo Ci loczka obetnę!!! Jadę do siebie, więc od siebie wezmę truskawki to po pierwsze !!! Po drugie kalafiora bym zjadła do tych bitków!! Masz bułkę tartą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bulke tarta mam :) Znaczy jeszcze nie jest starta :P Tylko ciekawe jak ja zrobie na jednym P: - bitki - kluseczki (bo z kluseczkami mi sie najbardziej komponuje - ale jak wolisz kartofle to krzycz) - kalafiora - polewke Dac palca to zechce cala reke (czy jak to tam leci :P ) :P A z truskawkami mi sie nawet nie pokazuj! To moj pomysl byl 😡 Jedna jedyna rzcz, ktora moge zalatwic bez wielkiego kombiwania :P A Ty mi chcesz ta radosc odebrac 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty piszesz, a ja mysle... Duzo wczesniej pomyslalam. I udowodnij mi, ze nie!! Ja protestuje!! Kluseczki musza byc!! 😡 Bitki bez kluseczkow mi sie nie komponuja!! Wyluzuj - kupie tego kalafiora chyba gdzies po drodze, nie? :P I smietane tez. A Ty tylko przyjedz... Tylko kuna na ktora ja sie z tym wyrobie... bitki to sie dusza i dusza... a cebula jeszcze wczesniej, lo matko!! Bedziesz siedziec i czekac :P NAjpierw pojda truskawki w ruch :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Absolutnie się nie zgadzam!!! W środę zasuwaj szypko z UP do domu i rup biteczki, potem się ugotuje kluseczki ( mam świetny włoski makaron) a na końcu kalafior i polewke bółkową! I ja to kupię ZROZUMIAŁAŚ PTASZYSKO!!! U mnie som pikne fiorki !!!:P w końcu się specjalizuje!!w zielonkach!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypad!! A ja mam swietny polski makaron! Przyjezdzasz do mnie to moje zresz... Czy jak jechalam do Ciebie na golabki to wiozlam przez cale miasto ryz? I warzywniakow u mnie jak mrowkow. I bulek mam suchych. WSzystko jest, a jak nie ma to skombinuje. Z kalafiorem Cie do domu nie wpuszcze 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie zdaze? O_O JAkie kasy? Ja mysle, ze zdaze... Nazwyzej jak przyjdziesz to mi cebule potniesz :P Bo to bardzo wzruszajace zajecie jest... w sam raz dla wrazliwej TWA, a nie dla bezdusznej i bezuczuciowej orlicy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie wiem czy wiesz kochanie, że ja TWA teraz latem to już nie jadam zwyklej rzułtej cebuli...tylko białą łagodną cukrową lub czosnkową i absolutnie biteczki mi się nie komponują z żadną co łzy wyciska !!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjezdzasz do mnie i zresz co daja!! Bitki ze zwykla cebula i kluseczki. W ramach ekstrawagancji i zaspokajanu potrzeb gosci dam Ci jeszcze kalafiora :P Ja nie tykam zadnej innej cebuli, tylko ta co lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAk chcesz to se mozesz tej slodkiej, czy czosnkowej przywiezc, bedziesz zagryzala na surowo do kalafiora, skoro lubisz :P jestem fkurfiona... taki wynik mi sie nie komponuje 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×