Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Kiełbasa kupiona całe 1,20kg...muszę oddać Ptaszkowi za poprzednio ;) z wieczorka polecę po piwko i ...zostaje czekać:D Tera pora na działkę...rosną tam pyszne truskawki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SMiem przypomniec, ze na brak kielbasy to nigdy nie cierpialas... w lodowce :P [puka sie w czolo, ze Tanczaca wspomina o wymianach kielbasy]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie o wymianie a o oddaniu a to różnica...ostatnio zjadłam Twoją i swoją z lodówki...tera ja mam dużo i na pewno nie zapomnę!!! Wiatraczki odkurzone i już nie huczą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest wlasnie wymiana :D W dlugim horyzoncie czasowym :P Wtedy tez nie mialas w planach zapominania ;) Zapominanie ma to do siebie, ze sie go nie planuje :P Ale za to bylo smiesznie :D MYslalam, ze umre jak wrocilas z zapalkami!!!! :D ze smiechu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego teraz pamiętam na zapas a zapałek kupiłam 10 pudełek i przypomniłam sobie o klodzie z fafikiem ukrytej pod drzewkiem.................OOOOOOOOOOOO na niej to się usmaży kiełbasek!!! Jeszcze się opalimy...a ja mam Ptaszysko dla Ciebie niespodziewankę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe zycze sobie niespodzianek 😠 PAmietaj lepiej o K i Z :P Bo kupic to jedno, a wziasc ze soba to drugie... NAwet wczesniejsze pakowanie sie nie daje gwarancji nie zapomnienia :P Ide ogladac Argentyne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upał straszny ! Mam nadzieję, że tak będzie dalej tzn. od poniedziałku do soboty ... :D Opalę się wtedy ! Jutro z rańca jeszcze kosmetyczka i jestem gotowa na wojaże ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miodziem był baardzo długi spacerek jaki odbyłam na dzialkę i z powrotem...oczywiście zwracałam baczną uwagę na przyrodę ...szczególnie dziś przydały się gęstwiny...napotkałam też strzelawki, ale naboje mają jeszcze niedojrzałe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki spacerek - fajna sprawa ! :D Ja to chyba musiałabym po tych nagrzanych ulicach chodzić ...! Żadna przyjemność !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze melodię to tego zapodaj TWA ! To pójdziecie z hymnem na ustach ! Już widzę ten pochód ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wredna małpo tak cudnie Ci napisałam a Ty mną wgardzilaś...Twoim przeznaczeniem jest słuchać Pani Prezes i podziwiać talenta jakie posiada...nie próbuj go oszukać po raz 4 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O co? napisze Ci o co!! Wymyśliłam na poczekaniu ładny wierszy... dla zabawy żeby sie posmiać... nawet Flowka się wzruszyła a Ty mnie tak potraktowalaś...a ja chciałam podkreślić jaka jesteś dla mnie ważna:D A Ty jesteś pinda i nic nie rozumiesz Widzisz Flowka miałaś racje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z czym racje? Jak Cie potraktowalam?? O_O Bo nie wiem :P Mialam ulozyc w rewanzu tez rymowanke? JA nie umiem rymowac :P KUrka trzymalam za afrykanska druzyne... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz TWA - Ptaszysko bardziej się przejmuje meczem niż tobą i twoim wierszykiem ... Nie powiem \"a nie mówiłam\" ... tylko napiszę ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę Flowka i ubolewawam nad tym ..ale co zrobić ptaszki mają małe móżdżki, nawet duże ptaszki:P Ptaszysko nie chciało niespodziewanki więc personel zjadł i tera Ci zdradzę, że był to koszyczek truskawek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> NO jakby nie bylo Tanczaca mam na codzien, a MS tylko raz na cztery lata :D Tanczaca---> A jaki jest zwiazek z mozgiem??? Ja widze ewentualnie z sercem. Ale nie od dzisiaj wiesz, ze mam zlodowaciale :P I bardzo dobrze, ze truskawki zostaly spozytkowane, bo do niedzieli zaplesnialyby ;) JA nie moge mowic co lubie, bo zaraz wszyscy ze rzucaja z odbarowywaniem :P Burza idzie!!! To czesc i czolem! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, nie wiem Ptaszysko czy tak na codzień ... w jakiej wersji ? Wirtualnej ? Ooooo ! To ja mam kilka razy dziennie i się nie chwalę ! :D TWA --> czy jak przyjade to truskaweczki jeszcze będą ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×