Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Czesc🖐️ Slicznoty🌻 kawcie prosze...ja stawiam szampana ,i bolsika z red-bulem to akurat posiadam i spozywam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROBAL---> Ja mam ochote!!! :D wlasciwie wszystko jedno na co!!! Celem uczczenia wyniku :D Tanczaca---> JAk to jaki wynik...? Kpisz, czy o droge pytasz? :P Nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czegusz Ci jeszcze potrzeba :) mow a bedziesz spelniona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich wakacyjnie ! Wczoraj żłopanie śmierdziela przeciągnęło się do następnego dnia ale ja jak grzeczna dziewczynka poszłam spać ! A co niektórzy jak się kładli to świtało ! I dziś na śniadanku braki jakieś były ... zmęczeni czy cuś ? Niebo zachmurzone i trochę wieje ale nie pada ... chyba zacznę czarować coby znowu słonko wyszło ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce wychodzi ! Czary pomogły czy czyjeś modlitwy ! :D Widzę, że sobie bankiecik przygotowujecie ? Menu wygląda smakowicie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko kochane okazuje się jednak, że nie tylko Ty masz sklerozę ;), zapomniałam, że w środy odbywają sie gorzkie żale a muszem być, bo to już przedostatnie spotkanie w tym sezonie..więc masz do wyboru albo przyjadę koło 19.30 albo przekładamy spotkanie na czwartek albo inne propozycje...kulturalna jezdem dostosuje się :P [TWA nie bardzo lubi połączenia w upalne dni]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frajerów trochę jest ... same gazowniki ! Gazują i się szkolą ... firma płaci ! :D Wieczorkiem szykuje się : 1/ bankiet emerycki (na pewno nie pójdę) 2/ ognisko gazowników (może pójdę z obstawą) Póki co opalam się kiedy tylko mogę ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro nikogo nie ma to wklejam Wam Kobitki instrukcje przygotowania się do świętojańskiej nocy!!! 23/24 czerwca Świętojańska noc wróżb i czarów Autorem tekstu jest Ella Selena Noc świętojańska z 23 na 24 czerwca jest czarowna i niezwykła. Wtedy to zakwita kwiat paproci, dzieją się czary i cuda, spełniają się prawie wszystkie marzenia miłosne. To noc magicznych rytuałów, czarów, łączenia się ludzi w pary. Ta noc nasycona jest rozkoszą i westchnieniami spragnionych miłości serc. Dziewczęta powinny na noc świętojańską upleść wianek z ziół miłosnych. Zioła te to lubczyk, rumianek, mięta, mirt, tymianek lub bylica, która jest panaceum chyba na wszystko. Wianek koniecznie musi być przyozdobiony białymi wstążkami. Im więcej bieli, tym lepiej, w końcu ten kolor to symbol niewinności, zapowiada też aktywność i ruchliwość życiową. W środek wianka należy wstawić cztery białe świece, zapalić je i wianek na wodę puścić. Pamiętajcie o wyiealizowaniu wymarzonego chłopca. Jeśli wianek szczęśliwie popłynie w dal, to w niedługim czasie spotkacie tego jedynego. Natomiast jeśli wianek zaplącze się w szuwarach lub wywróci albo wpadnie w wir wody, to trudno, będziecie musiały poczekać. Niemniej jednak zawsze trzeba mieć nadzieję, że marzenia i tak w końcu się spełnią. Jeśli dziewczęta lub kobiety mają kłopoty w miłości , to powinny wianek z ziół miłosnych upleść i suto ozdobić go czerwonymi wstążkami. Czerwień ma moc odczyniania i odganiania uroków oraz wszelakiego zła. Trzeba zapalić cztery świeczki w kolorze czerwonym i położyć wianek na wodę, prosząc go, aby nasze smutki i niepowodzenia ze sobą zabrał. I podobnie jak poprzednio, jeśli wianek szczęśliwie odpłynie, to i smutki odpłyną od nas na zawsze. Ukochany wróci i dobrze to wróżyć będzie miłości. Dobre rokowanie daje też utopienie się wianka lub wciągnięcie go w nurt rzeki. Lecz jeśli wianek uparcie odpłynąć nie chce i utknie gdzieś niedaleko, to niestety trzeba będzie poczekać zanim sprawy miłosne ułożą się po naszej myśli. Dobrze też owej nocy po rosie boso pochodzić, umyć całe ciało lub chociażby twarz i ręce. To rokuje powodzenie u płci przeciwnej i to na cały rok, do następnej sobótki. Gdy do rzeki daleko i strumienia w pobliżu nie ma, to upleciony wianek z czerwoną świeczką w środku wstawcie do miski z wodą i patrzcie, w którą stronę się kręci i jakim płomieniem pali się świeczka. Jeśli wianek kręci się zgodnie ze wskazówkami zegara, a świeca pali się jasnym płomieniem, to dobrze wróży miłosnym marzeniom i dziewczyna wnet zdobędzie ukochanego. W przeciwnym razie będzie musiała poczekać. W przypadku braku dużego zbiornika wodnego, można wykorzystać drzewa w parku lub w lesie. Należy stanąć tyłem do drzew i upleciony wianek z białymi kokardami rzucić za siebie. Jeśli zawiesi się na gałęzi za pierwszym razem, dziewczyna liczyć może na poznanie dobrego kawalera. Jeśli próba nie powiedzie się, należy rzucać do skutku. Ile podejść, tyle lat czekać będzie panna na swojego wymarzonego i wyśnionego. W wigilię sobótkowej nocy możemy nazbierać różnych liści z drzew i krzewów, każdy z nich reprezentować ma określoną osobę. O zmroku rozkładamy je na parapecie i wczesnym rakiem sprawdzamy, w jakim stanie znajdują się poszczególne liście. Te, które zwiędły i zbladły, sugerują, że osoba, którą reprezentują, długo w naszym życiu nie zagości. Tę wróżbę można przeprowadzać, używając także kwiatów lub ziół, sprawdza się ona tylko w noc świętojańską. Zatem jeśli przegapicie lub zapomnicie o tak świetnej okazji do samodzielnego wróżenia, to trzeba będzie poczekać cały rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×