Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Witam o poranku!! :D Tanczaca---> Pogielo? :O POmysl, co mowisz... Otwieracza nie bedzie :P flow---> wirtualnie tez milo, nie? W koncu tak to sie wszystko zaczelo :P A w ogole to przyszlam powiedziec, ze dzis mnie nie ma... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochani - czas się pożegnać na jakiś czas... Tzn. będe zaglądała i pisała wam jak się jaram nad morzem ... to obiecuję ! :D Życzę wam i sobie wiele słońca ... bo Bałtyk na pewno będzie jeszcze za zimny na kąpiele ! :D DOBRANOC !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ I Śniadanie: grapefruit, 3 jajka, herbata Lunch: 3 jajka, grapefruit, herbata Obiad: Surówka: seler naciowy, ogórek, etc. pomidor herbata sucharek lub kawałeczek chleba DZIEŃ II: Śniadanie: grapefriut, 2 jajka, herbata Lunch: 2 jajka, grapefruit, herbata Obiad: wołowina, pomidor, seler naciowy, herbata DZIEŃ III: Śniadanie: 2 jajka, grapefruit, herbata Lunch: 2 jajka, szpinak, herbata Obiad: 2 kotlety z kurczaka (GOTOWANE!!!), seler naciowy, pomidor, etc., herbata DZIEŃ IV: Śniadanie: 2 jajka, herbata, grapefruit Lunch: surówka z warzyw, grapefruit, herbata Obiad: 2 jajka, twaróg, gotowany szpinak, kawałeczek chleba DZIEŃ V: Śniadanie: 2 jajka, grapefruit, herbata Lunch: 2 jajka, szpinak, herbata Obiad: Ryba gotowana, surówka z warzyw, kawałek chleba, herbata DZIEŃ VI: Śniadanie: 2 jajka, grapefruit, herbata Lunch: Surowka owocowa Obiad: Wołowina, seler naciowy, pomidor, ogórki korniszony, herbata DZIEŃ VII: Śniadanie: 2 jajka, grapefruit, herbata Lunch: zimne mięso z kurczaka, pomidor, grapefruit Obiad: zupa jarzynowa, kurczak, pomidor, gotowana kapusta, seler naciowy, grapefruit, herbata DRUGI TYDZIEŃ OD DNIA I DO VII TAK SAMO. Dietka trwa 2 tygodnie!!!! Diety nie należy przedłużać!!! Powtórzyć można ją dopiero po roku od zakończenia!! I trzeba pic DUZO wody niegazowanej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli jesteś głodny – wypij szklankę wody. Pij przynajmniej 2 litry wody dziennie!!! kopenhaska dieta DZIEŃ 1, 8 Śniadanie:1 kubek kawy, 1 kostka cukru Lunch:2 jajka na twardo, gotowany szpinak , 1 pomidor Obiad:1 duzy befsztyk, sałata z olejem i cytryną DZIEŃ 2, 9 Śniadanie:1 kubek kawy,1 kostka cukru Lunch:1 duzy befsztyk, sałata z olejem i cytryną Obiad:1 plaster szynki, 2-3 szklanki jogurtu naturalnego DZIEŃ 3, 10 Śniadanie:1 kubek kawy,1 kostka cukru, 1 grzanka Lunch:gotowany szpinak,1 świeży owoc, 1 pomidor Obiad:1 plaster szynki, 2gotowane jajka, sałata z olejem i cytryną DZIEŃ 4, 11 Śniadanie:1 kubek kawy,1 kostka cukru, Lunch:tarta marchewka, jajko na twardo, twarożek naturalny Obiad:sałatka owocowa,2-3 szklanki jogurtu naturalnego DZIEŃ 5, 12 Śniadanie:duża tarta marchew z cytryną Lunch:duża chuda ryba Obiad:1 befsztyk, sałata i brokuły DZIEŃ 6, 13 Śniadanie:kubek czarnej kawy, kostka cukru Lunch:kurczak, sałata z olejem i cytryną Obiad:2 jajka na twardo, duża marchewka DZIEŃ 7 Śniadanie:kubek herbaty bez cukru Lunch:kawałek chudego grilowanego mięsa Obiad:NIC -------------------------------------------------------------------------------- Żródło: www.twojadieta.info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogielo...?? Umarlabym na takiej diecie!!! A poza tym: - nie cierpie szpinaku, selera, kapusty gotowanej, brokulow, kawy :P - kotlety sa kotletami tylko i wylacznie wtedy jak sa smazone :D - zimn mieso z kurczaka jem tylko w formie galaretek :P - nie przepadam za jajkami i jogurtami ;) -grilowane mieso nie jest zdrowe ;) a ta kostka cukru to do kawy, czy osobno schrupac? ;) flow---> Nie przyjaraj sobie noska!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal---> Mily dzien i goracy!!! Taki jak lubie :D Jszcze by sie tylko jakas woda przydala i piaseczek, no ewentulnietrawka zielona :D Tanczaca---> Nie stresuj mnie dietami 😭 Jak ktos mowi o diecie to wciaz mi sie moje sadelko przypomina!! :P Bedziesz sie chemia faszerowac... Lepiej pobiegaj po parku ;) Mozemy sie laczyc duchowo i razem biegac - z Agis... kazda po swoich smieciach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 laski maczane :D A ja jeszcze cos ;) No i ciagnelam jeszcze, nie?? Ty tez duzo... Duzo, a jednak za malo, heh :P Taki dzien sprzyjajacy byl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Ptaszysko ludzie! ale bym tego redsa jeszcze piła...pila... piła, w życiu mi tak nie smakował..aż dziw bierze...:P w dodatku z gwinta... dlatego ja się nigdy nie zarzekam , że czegoś nie bedę ;) bo znając siebie przyjdzie taki dzień i świat wywraca się do góry nogami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to bardziej szokuje to co Ty pilas po tym Redsie, bo jak powszechnie wiadomo Reds to nie piwo ;) Ale ja sama bym wyzlopala jeszcze ze 2!! :D Tak szybko parowalo!! Ja nawet pozbyc sie zbednych plynow ustrojowych nie bylam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wodka z czegoby nie byla swoje 40% ma :D A o Reddsie nie mozna tego powiedziec :D Napoj to jest :) Ale dobry! Ja tez lubie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×