Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

a czy ja mowie, ze macie? O_O picie zawsze jest przyzwoite!! Nawet z gwinta :) Najwyzej odrobine niekulturalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imprezka jest wtedy udana kiedy na drugi dzień wszyscy wszystko pamiętają i nie ma kaca-giganta ! :D A my pamiętamy i nic nam nie dolega ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwitnow nie znam... ale gwinty to pewnie, ze sa rozne... srubki i te sprawy... ale ja o szyjkach piwnych mowie przeciez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważne, że ten tydzień zapadnie nam na długo w pamięć!!!! Śniadanko skończone...kawka się pije...jeszcze troszkę i będziemy żegnać MADAME FLOWKĘ!!!😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leć na WG i siądź na torach... PTASZKA PRZECIEŻ NIE PRZEJEDZIE!!!;) nie mam chusteczek ani ręczników papierowych....😭 mam podpaski rumankowe i wkładki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skad wiesz, ze nie przejedzie? JA bym polemizowala... Jeszcze mnie nie zauwazy, takiej kruszynki... A nawet jesli... to wyskocza zza krzakow panowie w mundurkach i skoncze w kaftanie :P fuj!! rumiankowe, czy mietowe... no nie uchodzi po prostu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadeszła pora się żegnać ! Było bosko ! Na pewno jeszcze tu wrócę ! DO ZOBACZENIA ! 🌻 A wieczorkiem napiszę już od siebie ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> 🖐️ 🌻 Mam nadzieje, ze wrocisz do domu bardziej przyzwoita :P Tanczaca---> Ja juz boska nie jestem przeciez. Calkiem zwyczajna teraz... ziemska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wam fajnie.... Mam nadzieję, że i ja kiedyś załapię się na jakieś ognisko i zimne ...napoje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napoje byly zimne. Jedne mniej inne bardziej procentowe :P No serio... nie ma nic lepszego niz wciagac kielbaske z patyka i popijac lodowatym plynem :D Wnioslysmy toast za Ciebie monialka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z machania :D Flowka pojechała wygodnie!! W drodze z WM wstąpiłam do K, aby nabyć chusteczki na wypadek, gdybym zechciało mi się płakać po Flowce :( ręczniki papierowe do mycia okien oraz papierek toaletnij do pupuszki :D wszystko białe a chusteczki waniają lemonką !!! Tera idę topić się w wannie, wymoczyć ciałko przed niedzielną gimnastyką ;) i przestaje pitolić głupoty...pozbyłam się intruzów do mojej kochanej kanapki... wreszcie sama na zielonym poleżę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko jeszcze raz dziekuję Ci za wykwintny prezent!!! :D A Flowce za cudowne 7 dni i 6 nocy !!!:D Pani M. z miasta R. za pamięć - całuski i Tobie Moniałka - jeszcze wszystko przed nami i Tobie Robalku ...może kiedyś do nas dołączysz!!! Jazzy było !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastepnym razem kupie taki, zeby i ja cos z tego miala :P Mozna by bylo wyznaczyc srodek cieskosci miedzy stalymi miejscami naszego pobytu i to by bylo miejsce schadze... ;) Nie chce nic mowic ale jako, ze W przewaza ilosciowo... mysle, ze to bedzie gdzies niedaleko :P Tylko sie nie utop!! MNie cisna... ale tylko w nocy ;) Zwykle spie bez :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×