Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Żartujesz Flowka..upał dalej albo już człowiek taki nagrzany tym slońcem, że nie czuje różnicy temperatur ale niech grzeje, jadę moczyć dupkę, to musi woda być cieplutka!!!:D Jak myślisz, ile to Ptaszysko będzie jeszcze odwykać, już mnie to wk...., w końcu zapomni, że istniejemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba jej sprawa
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I po obiadku. :D Chyba juz tęskniłam za normalnym jedzeniem a nie tylko tak z doskoku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc i czolem! KLuski z rosolem. Przerwe mam dzis... wyjatkowo... I tak nie bedziecie czytac mych wypocin to powiem tylko 🖐️ Wiecie jaka to ulga byc wolnym? :D Jeszcze troche i zapomne adresu stronki ;) Widze, ze mi lepiej idzie niz Wam dieta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jesteśmy z Flowką wolne :D zawsze byłyśmy!!! Skoro nie mamy możliwości pić kawy razem w realu, pijemy ją sobie na topiku!!! I nie mów Ptaszysko publicznie, że się uzależniłaś od tych idiotycznych topików zakładanych codziennie!! bo to wstyd, wstyd, że takie byle co, może Ci się podobać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja sie ciesze za Was, ze wolne jestescie od wszelakich nalogow ;) Bo nalogi to zla rzecz... Ja juz to przezylam 2 razy, heh. 2 razy mi sie powiodlo. Teraz tez tak bedzie! HOWGH! Nie uwazam, ze wszystkie topiki na kafe sa do bani :D Mam pare na ktorych sie udzielam regularnie... A pare odwiedzam sporadycznie, a niektore traktuje jako okazje ro robienia jaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis jeszcze w ramach terapii wstrzasowej zamierzam obejrzec 3 horrorki ;) Chyba jutro nie wstane :P A moze zwagaruje... :P Tanczaca---> A jak maczanie tylka? ;) Ja mam jeszcze ta przyjemnosc przed soba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LO matko!!! PO polnocy, a ja jeszcze mam 3 filmy w planach... Chyba upadlam na glowe :P Spadam stad... I bedzie O ciag dalszy :P A wiec karaluchy i te sprawy... wiecie ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak tam Twoje horrorki ;) Ptaszysko, ja już zaliczam 3 sezon 24 godzin...tym razem wirus, miłość i zdrada! jak zawsze i jeszcze obrzydliwa polityka :( Fajnie, że wpadłaś ;) pobajerzyłaś..a tera wynocha z powrotem na odwyk, bo potem powiesz, że to ja Cię namówiłam ;) Aha nie mówię o super topikach jak nasza kawka:P mówię o badziewiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak juz jestem to sie kiwam, a co... :P Badziewie, nie badziewie. Czasem z niewiadomo jak wielkiego badziewia wylania sie perelka ;) I tak bedzie na Ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Widzę, że wczoraj przegapiłam takie wydarzenie ! :D Nie daruję sobie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońca nie ma i już nie będzie ! I dobrze - trochę odpoczynku od żaru ! Zgadnij TWA co nam kolega M zostawił w lodówce zanim wyjechał na urlop ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak człek się uczy na błędach, jak byłaś nad morzem ja codziennie modlilam się o słońce !:P Normalnie jesteś Torba! Floweczka!!!! Nie mam miejsca, żeby zabierać grube rzeczy i siły by je dźwigać!!! A P muszę moczyć w ciepłej wodzie ;) nie mówiąc już o fikołkach, bo wiesz tylko kaczorowi stoi w zimnej wodzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka Idź śladem Ptaszyska na odwyk...od MB i H-fuj :P [TWA ręce składa do niebios, oczy pełne żalu...Panie z kim ja się zadaje...śle pytanie w przestworza...]:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się nie przejmuj TWA - do soboty się wyklaruje ! Nie odpowiedziałaś na moje pytanie Torbo ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żaden odwyk ! To nie ja ! W życiu trzeba mieć trochę przyjemności ! :D Stoi w lodówce ! Duże ! Zimne ! MB !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No TWA ... u mnie oprócz MB w lodówce to nic nie stoi ! :D To ty ostatnio jesteś szczęściarą w tej kwestii !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze dziewczyny 🌻 no ku uciesze rzeszy nie utopilem sie jednak :P bylo zarabiscie wspaniala okolica i widoki a woda w rzece byla cudowna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że wszyscy żyją (pomimo różnych niebezpiecznych zajęć w weekend) !!!! DOBRANOC !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×