Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Piękna zawsze będzie Piękna, bo skoro jest Piękna i zawsze była Piękna to dlaczego miełaby przestać być Piękna? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jec i wruc i niech siem uda:D PSN Nie ma to jak wróżyć sobie pod wiatom na andrzejki czy ktoś mi znowu ukradnie cudo czy nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Światowy Dzień (Walki z) AIDS obchodzony jest 1 grudnia z inicjatywy Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) od roku 1988 roku Oraz jednocześnie... Dzień Walki z Papierosem...:D Światowy Dzień bez Tytoniu – 31 maja Światowy Dzień Rzucania Palenia Tytoniu przypada zawsze w trzeci czwartek listopada. W tym roku odbywa się pod hasłem „Każdy papieros niszczy Twoje zdrowie” Rocznie Polacy wydają na papierosy około 16 miliardów złotych ... palenie jest przyczynom..nie napiszem już czego bo wszyscy wiedzom...wszystkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!! Popijam kafkę i....zaciągam się wonnym papieroskiem :D :D Mmmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, właśnie spożywam, nie jest najlepsza, ale jest. mam nadzieję, że spełni swoja funkcję i postawi mnie na nogi, w przeciwnym razie zapowiada się długi dzień. A może znacie inne sposoby na postawienie człowieka do pionu??? Zsatrzeżenia: Nie może wyjść z pokoju, czytać ksiazki, ma siedzieć przed kompem i udawać, że coś robi. Z góry dziekuję za porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie!!!!!!!! to więzienie !!!!!!!! nie pytaj, chyba za radość życia, a karą ma być chyba jej odebranie. Nieźle im idzie :( Gnoje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŁO MATKO Eudokia A ile tak będziesz pozbawiona radości? :( Laseczki ja dzisiaj częstuje kafką zielonom PYSZNA!!! i przypominam, ŻE JESZCE NIE ZOSTAŁY WYMYŚLONE NAZWY Pór ROKU I dni TYGODNIA NO I DZISIAJ ZACZOŁ SIEM MIESIĄC PODARKUF:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. miesiąc szklanych płatków 2. miesiąc krótki 3. miesiąc kociaków 4. miesiąc pisankowy 5. miesiąc budzących się uczuć 6. miesiąc najkrótszych nocy 7. miesiąc dojrzewającej pszenicy 8. miesiąc pałek 9. miesiąc zmian życiowych 10. miesiac odchądzącego ciepła 11. miesiąc ponury 12. miesiąc podarków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nno myślę, że do końca grudnia będę zmuszona tkwić, i nie myśl proszę, że to tylko miesiąc. u mnie czas leci na zasadzie \"aż minuta?\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż Eudokia licze na to, że jak poczytasz nasz topiczek to chociaż siem uśmiechniesz a to już dużo...a reszta może z czasem siem zmieni...:D tera bede rżnąć 2,46 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chlapnęłam se napoju do rur bo cudo oznajmiło, że Taka Jedna chce podetać wrocławskie chodniki...hehehe ciekawam jak trafisz z tego M do TWA? :P Moniałek 15 minut to już dawno minęło:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:P:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:P:P:P:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:P:P:P:P:P:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:P:P:P:P:P:P:P:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:P:P:P:P:P:P:P:P:P:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P::D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:D:D:D:D:D :D:D:D:D:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:D:D:D:D :D:D:D:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:D:D:D :D:D:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:D:D :D:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:D to jest nasza kafkowa choinka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D👄:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D👄👄[usta:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D👄👄👄👄:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D👄👄👄👄👄👄👄:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D👄👄👄👄👄👄👄👄👄:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:D:D:D:D:D :D:D:D:D:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:D:D:D:D :D:D:D:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:D:D:D :D:D:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:D:D :D:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:D to jest nasza kafkowa choinka :D z o zdupkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D👄:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D👄👄👄:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D👄👄👄👄👄:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D👄👄👄👄👄👄👄:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D👄👄👄👄👄👄👄👄👄:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:D:D:D:D:D :D:D:D:D:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:D:D:D:D :D:D:D:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:D:D:D :D:D:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:D:D :D:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:D to jest nasza kafkowa choinka :D z o zdupkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D👄:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D🌻🌻🌻:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D👄👄👄👄👄:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D❤️👄❤️👄❤️👄❤️:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D👄👄👄👄👄👄👄👄👄:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:D:D:D:D:D :D:D:D:D:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:D:D:D:D :D:D:D:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:D:D:D :D:D❤️:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P❤️:D:D :D🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻:D cały czas wieszam bombki jakby ktuś pytał :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A menek trzecią czapkę zgubił :O Jaka pikna choina u nas stoi, stoi, stoi.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×