Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Muszem mieć na wszystko czas Elldiska! ;) Pralka pierze! Nie prasujem bo chodzem w rozciongnientych dresach albo łachach bawełnianych... Ale gotujem bo lubiem...bardzo! I sprzontam ... kiedy przy kompie nie siedzem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja pralka tez pierze ... :D Nie prasuję bo mam rzeczy ktore tego nie wymagają - specjalnie takie kupuję ! :D I po co mamy o tym pisać ? Zanudzą się ci którzy czytają ! :D I przestaniemy być popularne ! :D Mokradła i fujarki to o wiele lepszy temat ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wyjdziesz Elldiska spox - wiesz jakie mam brudne kafle ...zrobiłam se białe [idiotka z TWA] a tera krew mnie zalewa, bo każdom plamkem widać...i dlatego je olewam...Inwazja ważniejsza...:P Dobrze possałam Flowka...w końcu trafiłam na właściwe miejsce...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszem juterko nie zapomnieć posadzić cebuli :P Idem siem pętać obwinienta Silkiem..może wpadnem w nocy do Muzeum a może napatoczem siem na Gang...już wiem, że czeka Iluzjonista ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadzić nie bendem ale ... muszem jutro nie zapomnieć o urodzinach bliskiego członka rodziny ! :D Smysa trza napisać i póóóóójdzie ... daleko, daleko ! :D Prestiża nie mam, muzeum też nie więc se pójdę spać sama ! :D DOBRANOC !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no np że mam godzinę wolną i w ramach nudzenia się wyszoruję swoje białe kafelki??;):P ha, po moim trupie:P i proszę mi nie pisać że wszystko da się załatwić;) energia jakas mnie rozpiera... muszę coś z tym zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj spokój kafelkom...jak som w plamki to fajnie ...przynajmniej wzorek pojawil siem za darmo!!! Ja dzisiaj na wieczór planujem zasyfić wanne i zrobić piling kafkowy:D podobno ciepło ma mnie leczyć, tylko kto potem pójdzie z Czterema Łapami sikać na trafkę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba na śnieżek;) kafką już syfiłam wszystko ale mnie znudziło:P słomiany zapał jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śnieżek jako brudna breja jusz płynie kanałami pod W...cholewcia nie nawidzem takich ulicznych mokradeł Teraz pojdem szypko na P wrzucić do S wielkie Z...niech se SR poczyta jak TWA mondra. a potem siusiu paciorek i spać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babcia robalowa grzeje w domu jak szalona a ja nie przyzwyczajona do upałuf w zimie-tym sposobem dopadł mnie ostry nieżyt gardła i się mecze okrutnie... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko Huto! musze pogonić pewnego pana żeby leoparda szybciej wypuścił bo się gubię w skrótach Prezeski:P robalowaa zdrowiej dziewczyno, szkoda czasu na chorowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowie ceniem ciem bo ciem nie mam :P Heh właśnie kxerujem opiniem o krzywiznach swego ciała na szczęście otworek ma interesujące wejście:D aha i nie mam humora dzisiaj wcale bo mam bul wymufki kobiecej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postanownienie na najbliższych kilka dni: nie kupować goudy w promocyjnej cenie:P smak muszę jakoś teraz zabić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×