Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Postawiłam na nogi 83 ruskie...z dziesiencioma w brzuchu ;) 9na razie):P idem na łosiosiowom :D by zaplontać siem w Pajenczynem Charlotty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pijafki odkrywają nowe zdolności matki:) zrobiłam własnoręcznie na patelni popcorn!! /a one maszynę chciały kupować:O /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podtuczyłam M coby w tej Irlandii nie zapomniała jak smakuje żarcie u Flowki ! Poszła pełna w brzuchu i pełna obaw jak to doleci ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie będę więcej powtarzać! You don`t own me, I`m not just one of your many toys. You don`t own me, Don`t say I can`t go with other boys. Baba, baba, baba, ba. And don`t tell me what to do, And don`t tell me what to say, And when I go out with you Don`t put me on display. You don`t own me, Don`t try to change me in any way. You don`t own me, Don`t tie me down `Cause I`ll never stay. I don`t tell you what to say, I don`t tell you what to do, So just let me be myself, That`s all I ask of you. I`m young and I love to be young, I`m free and I love to be free, To live my life the way that I want, To say and do whatever I please. I`m young and I love to be young, I`m free and I love to be free, To live my life the way that I want, To say and do whatever I please. Goldie Hown i Diane Keaton i Betty Midler \"You don\'t own me\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ożywiania frajerów trza użyć cuś specjalnego ! :D Jeszcze nie wiem co ale wymyślę ... Gorzej jak zadziała ... będzie nalot ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie szarlotą nie zadowolisz...chyba, że bendzie tak oryginalna jak pajenczyca ;) ja sobie życzem 1 KILOGRAM SERNIKA....SERNIKA....SERNIKA... WIDZISZ TO FLOWKA ... S^^^^^^E^^^^^^R^^^^^^N^^^^^^I^^^^^^K^^^^^A !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio specjalizuję się w szarlotce ... trudno. Sernik to jakby napisać ... :D ... nie jest moją mocną stroną. Ale np. gyros albo zapiekanka ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
04 marca anno domini 1238... W bitwie nad rzeką Sit armia mongolska pod wodzą Batu-chana pokonała wojska wielkiego ksiącia włodzimierskiego Jerzego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akademia Studiów nad tytoniem...przez godzinem i 32 minuty wykładuf...dowiem siem czy jest jakaś marna szansa by uchronić siebie przed wpadajocym mi do domu przez dziurkem od klucza \"aromatem\" flowkowatym z G. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Auć Flowka...myślaby kto, że to prawda!!!:P a psisonić siem bendziesz na stojąco? ;) Obudziło mnie to, że nikt nie zadzwonił 👄 witam w niedzielę - marcowom...ale pamiętajcie!!! w marcu koty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny;) na wstepie Pozdrawiam Serdecznie i zycze mi lej niedzielki🌻 Korzystajac z okazji przegladam co tu sie u Was dzieje ...nadmieniajac ze u mnie ok;) Do zobaczyska mysle ze juz w niedalekiej przyszlosci ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ta jak zwykle...tylko o jednym ;) Sama zdecydowałaś jechać do spagetowcuf zamiast na rybki...mnie to szczęście spotka..jusz niedługo...Robal...przebieram nogami, bo nie mogem siem doczekać nocy z Tobom w apartamencie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczna Italia zdarza się raz na całe życie ... w dodatku za taką kasę. :D Nie bój żaby - jeszcze sobie odbiję rypki u Robala ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×