Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Jak skończem wymiatanie i wymywanie syfuf spot szafkuf kuchnianych mam zamiara napisać elaborat o trafkach :D Wszystko przez Flowkem...muszem siem stosunkować ze mopem i ugniatać szmatem a Boston i prawniki czekajom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozglondam siem za jakomś fajnom kafką ... niech Wrocek wie, że Flowka przyjechała ... Jakaś Voseba espresso na półce stoi ... czy ja wiem ? Kupić czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łyżeczek ci nie przywiozę - nie moja sprawka ! :D Polatałam dziś po galerii - jakimś cudem nie kupiłam nic konkretnego ! Przywiozę kasę do Wrocka i wtedy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla formalności - kafka jest już stara torba ! :D A my zapomniałyśmy ! Odrabiamy zaległości - wszystkiego najlepszego dla wszystkich kawowiczek ! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ile kilo ciuchuf kupimy za tom kase? ;) aha impreza u Przystojnego w sobotem! A Kryminalny tyż świentuje? pewnie nie zapytałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będziemy kupować codziennie w innym miejscu. Jestem uszykowana na imprezę ... kreacja w szafie wisi juz od lutego ! Kryminalny to nie wiem > zapomniałam zapytać ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Na razie policzyłam, że siem pomyliłam wczoraj...bo byłam przejenta Dużym, że niezdrowy jest i puł muska mu zabiorom.. a tu bach tylko dostanie nowe płuca i krewka okronzy go jak oszalała.:D zostało dokładnie 50 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA no pewnie, że tak bo jak nie? :D Ty se spójrz na moją stopkę....i wsio jest jasne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mnie ta cafeteria wkurza..ile postuf jusz napisalam, które siem nie wysłały Skończyłam grzebanie...rence czarne, ale wymieniłam 1/8 ziemi na świeżom :D i posadziłam swój dzisiejszy nabytek Cytisus praecox \'Allgold\' po polskiemu szczodrzeniec wczesny...ale ładnie !:D Robalowaaa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko mam piękne ! Specjalnie dla ciebie ale ... połowę zobaczysz a drugą połowę będziesz musiała sobie wyobrazić ! :D I nikt tego nie zobaczy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×